Super Minds Worksheet Starter

کتاب Super Minds Worksheet Starter انتخابی هوشمندانه‌ برای شروع آموزش زبان به خردسالان و کودکان است. کتاب Super Minds Worksheet Starter مکمل کتاب Super Minds Starter بوده و برای آموزش به خردسالان و کودکان تا هفت سال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مجموعه در هفت سطح (Starter-6) ارائه می‌شود. سری کتاب‌های Super Minds به طور معمول در آموزشگاه‌ها و توسط مدرس تدریس شده و انتخاب مناسبی برای خودآموزی نیست.

به طورکلی، محتوای کتاب Super Minds Worksheet Starter برای کودکان ۷ تا ۱۲ سال مناسب است. این مجموعه علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book) دارای کتاب کار (WorkBook) برای تمرین بیشتر است. در سری Super Minds کوشش بر این است که تمامی مباحث و نکات آموزشی، برای این رده‌سنی قابل درک باشد.

 

شناسه محصول: 211608

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

490/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Super Minds Worksheet Starter

کتاب Super Minds Worksheets Starter انتخابی هوشمندانه‌ برای شروع آموزش زبان به خردسالان و کودکان است. کتاب Super Minds Worksheet Starter مکمل کتاب Super Minds Starter بوده و برای آموزش به خردسالان و کودکان تا هفت سال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مجموعه در هفت سطح (Starter-6) ارائه می‌شود. سری کتاب‌های Super Minds به طور معمول در آموزشگاه‌ها و توسط مدرس تدریس شده و انتخاب مناسبی برای خودآموزی نیست.

آموزش به خردسالان همیشه چالش برانگیز بوده است، خصوصا وقتی بحث زبانی جدید در میان باشد. والدین همیشه در تلاش‌اند تا فرزندشان از موقعیت‌های آموزشی خود به خوبی استفاده کرده و فرصت گرانبهایی که می‌تواند صرف یادگیری شود از دست نرود. لذا نباید با آموزش‌های طولانی‌مدت و کسالت‌بار، کودک را از یادگیری دلزده کرد. انتخاب منبع آموزشی مناسب از مهم‌ترین اقدامات والدین است؛ چراکه باید هوشمندانه انجام شود تا کودک از آموزش متناسب با سن خود برخوردار شود.

به طورکلی، محتوای کتاب Super Minds Worksheet Starter برای کودکان ۷ تا ۱۲ سال مناسب است. این مجموعه علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book) دارای کتاب کار (WorkBook) برای تمرین بیشتر است. در سری Super Minds کوشش بر این است که تمامی مباحث و نکات آموزشی، برای این رده‌سنی قابل درک باشد.

سطح این کتاب از Starter آغاز و تا A2-B1 ادامه دارد. دو کتاب Starter تا Super Minds2 در سطح Starter هستند، Super Minds3  و Super Minds4 در سطح  A1، Super Minds5  در سطح A2 و Super Minds6 که آخرین کتاب این مجموعه است در سطح A2-B1 می‌باشد.

ساختار کتاب Super Minds Worksheet Starter

مطالب و محتوای کتاب Super Minds Worksheet Starter با تصاویر مختلف و کودکانه آموزش داده می‌شود تا کودک نه تنها مطالب را درک کند، بلکه از یادگیری نیز لذت ببرد. در کتاب Super Minds Worksheet Starter تمام دروس دارای تصاویر مختلفی برای رنگ آمیزی و بازی‌هایی برای آموزش مفاهیم  هستند.

کتاب Super Minds Worksheet Starter دارای ۹ درس بوده و همه‌ی این دروس به نوعی با اتفاقات روزانه درگیر هستند. در کتاب Super Minds Starter پایه‌ترین مطالب ممکن با لحنی ساده و کودکانه ارائه می‌شود. تمام دروس حاوی بخش‌های اصلی بوده و این بخش‌ها شامل Vocabulary ، Grammar ، Story Phonics ، Skills and Value ، Thinking Skills و English for School شوند.

آموزشی کودکان و خردسالان

آموزش زبان انگلیسی در سنین پایین همواره دغدغه بسیاری از والدین بوده و ذهن آن‌ها را به خود مشغول کرده است.

همان‌طور که یادگیری در سنین پایین‌ سریع‌تر صورت می‌گیرد و در ذهن باقی می‌ماند باید توجه داشت که کودکان و خردسالان تحمل پایین‌تری دارند و زودتر از بزرگسالان خسته می‌شوند، درنتیجه باید خلاقیت و روش‌های مناسب این سن را پیش گرفت تا موفق شد. بهترین روش برای آموزش به کودکان و خردسالان استفاده از روش‌هایی است که با سن آن‌ها همخوانی و جذابیت دارد، در ادامه به معرفی راهکارهایی در این رابطه می‌پردازیم.

راهکار‌ها و روش‌های پیشنهادی

 • آموزش با برنامه روزانه و معین روشی است که در هر سنی روند آموزش و یادگیری را تسریع می‌کند، حتی اگر روزی بود که کودک حوصله کمتری برای گوش دادن به مطالب را داشت در حد چند کلمه با وی دوره شود تا روتین روزانه حفظ شود. با توجه به سن، پانزده دقیقه برای خردسالان کفایت کرده و با توجه به افزایش سن و تمرکز آن‌ها این زمان نیز افزایش می‌یابد.
 • لازم نیست آموزش حتما شکل آموزش داشته باشد، طراحی بازی‌هایی که نیاز به زبان و حروف انگلیسی دارند، داستان‌های انگلیسی، معرفی اشیا به زبان انگلیسی، آموزش مکالمه روزمره به زبان انگلیسی، آموزش با فعالیت‌های هنری و کاردستی، استفاده از اپلیکیشن‌ها، دیدن کارتون به زبان انگلیسی و شنیدن آهنگ‌های انگلیسی زبان امری است که آموزش را برای کودک لذت‌بخش ‌می‌کند.
 • تکرار عبارات، کلمات و… ضروری است و برای تثبیت در ذهن کودک بسیار مهم است که پی در پی تکرار شود.
 • برای کوچیکترین اشتباه‌ها نباید آن‌هارا ملامت کرد، بلکه باید در ابتدای راه به آن‌ها انگیزه و اشتیاق داد و حتی اگر اشتباهی نیز کردند باید اطمینان خاطر داد که اشتباه از یادگیری آن‌ها نیست و با صرف زمان مطالب را به خوبی یاد خواهند گرفت.
 • اگر بچه‌ها متوجه شوند این موضوعات جزو دروس اضافی هستند تمایل کمتری به یادگیری خواهند داشت، ایده خوبی است اگر با این موضوع مانند فعالیت‌های بعد از مدرسه مثل کلاس‌های هنری و ورزشی رفتار شود.
 • زبان‌ انگلیسی را به حالت خشک و بی روح در نیاورده و با تفریح آموزش دادن آن روش خوبی برای جلب توجه بچه‌ها است.
 • سعی در قرار دادن افراد در موقعییتی که از زبان استفاده کنند در پیشرفت آن‌ها روش پرکاربردی است. در نتیجه باید با کودکان به این زبان سخن گفت، از آن‌ها خواسته شود تا بشمارند و یا رنگ‌ها، اشیا یا حیوانات را نام ببرند، یا حتی مکالمات ساده و روزانه را به این زبان پیش برد.

معرفی روش‌های خلاقانه

بهتر است همزمان با آموزش دادن کلمات، به تصویر یا شی که کلمه آن مورد آموزش است اشاره شود تا بتوانند آن‌ها را به هم مرتبط کنند و همچنین تشویق به مشارکت نیز شوند، مثلا از آن‌ها خواسته شود هنگام تکرار کلمات تصویر یا شی مربوطه را نشان دهند.

اگر کتاب داستانی برای آن‌ها به زبان انگلیسی خوانده می‌شود بهتر است پر از تصاویر باشد و همچنین بارها و بارها خوانده شود تا به خوبی تمام واژگان را یاد بگیرند.

اگر فرد قصد استفاده از کارهای هنری برای آموزش را داشته باشد بهتر است در انتهای درس انجام شود تا خستگی و کسالت برای کودک پیش نیاید، مثلا کاردستی درس و مبحث را درست کنند یا نقاشی کلمه‌هایی که آموختند را بکشند و همزمان رنگ مداد رنگی‌های مورد استفاده را بگویند تا رنگ‌ها نیز برای آن‌ها تکرار شود.

با توجه به علاقه کودکان در استفاده از گوشی هوشمند، اپلیکیشن‌هایی طراحی شده که مخصوص آموزش زبان انگلیسی در سنین پایین هستند و با بازی و شعر آموزش را صورت می‌دهند، لیست شش اپلیکیشن پر کاربرد این زمینه به شرح ذیل است:

 • Gus and go
 • FluentU
 • Teach Kids Languages
 • Pacca Alpaca
 • Fun Easy Learn
 • Studycat

کتب مرتبط با کتاب Super Minds Worksheet Starter

برای مطالعه توضیحات تکمیلی کتاب Super Minds Worksheet Starter اینجا کلیک کنید.

موضوع

آموزشی

رده سنی

خردسالان, کودکان

سطح

Starter

CEFR

A1

لهجه

British

ناشر اصلی

Cambridge

نویسنده

Herbert Puchta, Gunter Gerngross, Peter Lewis-Jones

سال انتشار

2012

شابک / ISBN

9780521148528

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.