کتاب Super Minds Starter

1/170/000 ریال

کتاب Super Minds Starter انتخابی هوشمندانه‌ برای شروع آموزش زبان به خردسالان و کودکان است. کتاب Super Minds Starter یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی Super Minds بوده و در هفت سطح (Starter-6) ارائه می‌شود. کتاب Super Minds Starter به طور معمول در آموزشگاه‌ها و توسط مدرس تدریس می‌شود و انتخاب مناسبی برای خودآموزی نیست.

آموزش به خردسالان همیشه چالش برانگیز بوده، خصوصا وقتی بحث زبانی جدید در میان باشد. والدین همیشه در تلاش‌اند تا فرزندشان از موقعیت‌های آموزشی خود به خوبی استفاده کرده و فرصت گرانبهایی که می‌تواند صرف یادگیری شود از دست نرود. لذا نباید با آموزش‌های طولانی‌مدت و کسالت‌بار، کودک را از یادگیری دل‌زده کرد. انتخاب منبع آموزشی مناسب از مهم‌ترین اقدامات والدین است؛ چراکه باید هوشمندانه انجام شود تا کودک از آموزش متناسب با سن خود برخوردار شود.

به طورکلی، محتوای کتاب Super Minds Starter برای کودکان 7 تا 12 سال مناسب است. این مجموعه علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book) دارای کتاب کار (Work Book) برای تمرین بیشتر است. در سری Super Minds کوشش بر این است که تمامی مباحث و نکات آموزشی، برای این رده‌سنی قابل درک باشد.

سطح این مجموعه از Starter آغاز و تا A2-B1 ادامه دارد. از کتاب Starter تا Super Minds 4 در سطح (A1) Movers و Starter هستند ، Super Minds 5 َA2 و کتاب آخر مجموعه در سطح A2-B1 می‌باشد.

دانلود رایگان فایل صوتی (zip) دانلود رایگان نرم افزار (iso)
پیش نمایش کتاب