Solutions 3rd Edition Pre-Intermediate

کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate ، کتابی پرفروش برای آموزش زبان انگلیسی است که توسط انتشارات Oxford است. این کتاب که به ویرایش سوم رسیده است به‌طور کامل مورد تجدیدنظر قرارگرفته است. در این ویرایش سعی شده تا از بازخورد‌هایی که از مدرسین و زبان آموزان دریافت شده است برای بهبود محتوا و شیوه آموزشی کتاب استفاده شود.

از منظر مدرسین کتاب‌های Solutions درس‌های خوبی دارد که تدریس آن‌ها آسان است و نیازمند آماده‌سازی فراوان توسط مدرسین وجود ندارد؛ و از منظر زبان آموزان محتوای آن کاملاً به‌روز و جذاب است که در عین اینکه در دسترس است چالش‌برانگیز نیز هست.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/530/000 1/590/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate

کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate ، کتابی پرفروش برای آموزش زبان انگلیسی است که توسط انتشارات Oxford است. این کتاب که به ویرایش سوم رسیده است به‌طور کامل مورد تجدیدنظر قرارگرفته است. در این ویرایش سعی شده تا از بازخورد‌هایی که از مدرسین و زبان آموزان دریافت شده است برای بهبود محتوا و شیوه آموزشی کتاب استفاده شود.

از منظر مدرسین کتاب‌های Solutions درس‌های خوبی دارد که تدریس آن‌ها آسان است و نیازمند آماده‌سازی فراوان توسط مدرسین وجود ندارد؛ و از منظر زبان آموزان محتوای آن کاملاً به‌روز و جذاب است که در عین اینکه در دسترس است چالش‌برانگیز نیز هست.

کتاب‌های Solutions برای آموزش زبان انگلیسی به‌صورت General طراحی‌شده‌اند اما بااین‌حال این کتاب‌ها حاوی نکات و استراتژی‌های مخصوص آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی هستند. این نکات و استراتژی‌ها به افرادی که می‌خواهند در آزمون‌هایی مثل IELTS، FCE، CAE و … شرکت کنند، کمک می‌کنند تا علاوه بر تقویت زبان عمومی خود، برای شرکت در این آزمون‌ها هم آمادگی لازم را کسب کنند؛ و شاید مهم‌تر از تمام نکات این باشد که به زبان آموزان یاد ‌می‌دهد که مستقل باشند و خود مسئول یادگیری خود باشند.

ویژگی‌های ویرایش سوم

علاوه بر محتوای کتاب که به‌طور کامل تغییر کرده است در ویرایش سوم می‌توان موارد زیر را هم دید:

 • مهارت‌های شنیداری جدید در هر فصل
 • درس‌های جدید تحت عنوان Word Skills در هر فصل
 • فعالیت‌های پروژه‌ای بیشتر برای توسعه مهارت‌های قرن بیستم
 • درس‌های فرهنگی و یا Culture Lessons به همراه DVD تصویری

ساختار کتاب

کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate شامل 10 فصل یا unit است و هر فصل آن، به‌جز فصل اول، به 8 درس تقسیم می‌شود. این هشت درس عبارت‌اند از:

 • Vocabulary
 • Grammar
 • Listening
 • Grammar
 • Word Skills
 • Reading
 • Speaking
 • Writing

در ابتدای هر درس از کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate یک فعالیت Speaking وجود دارد که به‌عنوان Warm Up عمل می‌کند. هر درس همچنین با یک فعالیت Speaking به پایان می‌رسد تا زبان بتوانند آنچه را که در طول درس فراگرفته‌اند به کار ببرند؛ و به‌طورکلی می‌توان گفت امکان ندارد شما بتوانید درسی را بدون حداقل یک فعالیت Speaking در این کتاب پیدا کنید.

در صفحه اول هر فصل از کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate یک نقشه راه برای فصل وجود دارد که نشان می‌دهد آن فصل شامل چه درس‌هایی است و زبان آموزان چه موضوعاتی را فرا خواهند گرفت. هر فصل علاوه بر 8 درسی که به آن‌ها اشاره کردیم شامل 4 درس غیررسمی دیگر هم می‌شود که عبارت‌اند از:

 • Culture
  • این درس‌ها که به‌صورت تک‌صفحه‌ای در انتهای کتاب وجود دارند سعی دارند تا بافاصله گرفتن از موضوعات روزمره و پرداختن به مسائل فرهنگی کلاس درس را برای زبان آموزان جذاب‌تر کنند. در این صفحات زبان آموزان با مسائل فرهنگی کشور‌های انگلیسی‌زبان که نمی‌توان آن‌ها را از فرهنگ جدا کرد آشنا می‌شوند. این صفحات همچنین تمرین خوبی هستند تا زبان آموزان آنچه را که در طول درس فراگرفته‌اند به کار بگیرند.
 • Literature
  • این درس‌ها نیز مانند درس‌های Culture به‌صورت تک‌صفحه‌ای در انتهای کتاب ارائه می‌شوند. بخش Literature سعی دارد تا زبان آموزان را با ادبیات، شعر، داستان، موسیقی و فیلم‌ها آشنا کنند. این درس‌ها ازنظر موضوعی به درس‌های Culture نزدیک هستند و سعی می‌کنند تا معرفی آثار ادبی آن‌ها را به مطالعه و تماشای فیلم‌‎ها ترغیب کنند. با این کار زبان آموزان انگیزه پیدا می‌کنند تا برای درک بهتر این آثار زبان خود را تقویت کنند.
 • Vocabulary Builder
  • در این بخش که در آخر کتاب قرار دارد زبان‌آموزان بعد از پایان مباحث واژگانی هر Unit به آزمودن و رفع اشکال کلمات یاد گرفته‌شده می‌پردازند.
 • Grammar Builder and reference
  • در این بخش که در انتهای کتاب قرار دارد زبان‌آموزان بعد از اتمام مباحث گرامر هر Unit به آزمودن و رفع اشکال مطالب گرامری هر فصل می‌پردازند.

آموزش  زبان به نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان در مقایسه با کودکان خردسال یا بزرگسالان، چالش‌ها و تفاوت‌های منحصر به فرد خود را دارد؛ اما با درک بهتر این گروه سنی و فراگیری روش‌های خاص آموزش، به فرایندی لذت‌بخش تبدیل می‌شود.

یادگیری یک زبان جدید، به نوجوانان و جوانان کمک کرده تا مهارت تفکر انتقادی و حل مساله را در خود پرورش داده و از طرف دیگر مهارت‌های مربوط به حافظه و تمرکز را هم تقویت کنند.

نوجوانان با توجه به موقعیت و شرایط می‌توانند گروهی پرشور و پر انرژی باشند. آن‌ها اغلب خواهان موفقیت هستند، حتی اگر ظاهراً اینطور به نظر نرسد- به‌ویژه اگر امیدوارند در چند سال آینده شغلی پیدا کنند یا در یک محیط انگلیسی‌زبان ادامه تحصیل دهند.

در اینجا وظیفه مدرسین زبان این است که انرژی و پتانسیل نوجوانان را به سمت علاقه به انگلیسی و -در حالت ایده‌آل- به سمت تسلط به این زبان هدایت کنند.

در ادامه به چندین روش پیشنهادی برای تدریس به این گروه سنی اشاره شده است:

 • یکی از اولین و مهم‌ترین کارها ایجاد برقراری ارتباط صمیمی، پرشور، دوستانه و در عین حال قانون‌مند با این گروه سنی است. به وجود آوردن چنین محیطی باعث می‌شود نوجوانان علاقه‌ی بیشتری به یادگیری زبان پیدا کرده و ناخودآگاه درگیر یادگیری شوند. از آن‌جایی که این گروه از هوش و دقت بالایی برخوردارند، این ارتباط صمیمی باید خیلی هوشمندانه -و واقعی باشد و غیر واقعی بودن این رابطه منجر به نتیجه‌ی عکس می‌شود.-
 • بین خود و زبان‌آموزان موضوعات و علایق مشترکی پیدا کرده و آن‌ها را تبدیل به گفت‌وگو‌های سازنده در کلاس کنید.
 • از آن‌ها بخواهید به عنوان یک کارکتر خاص به سوالات پاسخ دهند. همیشه تمایل داریم زمانی که در مورد خودمان صحبت می‌کنیم، از زبان یکسانی استفاده کنیم. فکر کردن از منظر یک شخصیت داستانی معمولاً آن‌ها را وا می‌دارد تا در پاسخ‌های خود خلاق‌تر بوده و از واژگان انگلیسی استفاده کنند -که احتمالاً در غیر این صورت این کار را نمی‌کردند.-
 • موضوعاتی را پیدا کنید که به زندگی آن‌ها مرتبط است. شما نمی‌توانید به یک کتاب درسی اعتماد کنید تا نوجوانان را درگیر و با انگیزه نگه دارید. انگیزه و تمایل آن‌ها به مشارکت نتیجه‌ی مستقیم خلاقیت و توانایی شما برای سازگاری خواهد بود.

هنگام آموزش به نوجوانان چیزی برای ترسیدن یا نگرانی وجود ندارد. هنگامی که فضایی برای به اشتراک گذاشتن نظرات و کمی سرگرمی ایجاد کردید، نه تنها از میزان تمایل آن‌ها به یادگیری، بلکه از اینکه شما چقدر می‌توانید از آن‌ها یاد بگیرید نیز شگفت‌زده خواهید شد.

نوجوانان طالب و شایسته‌ی همان احترامی هستند که شما از  آن‌ها می‌خواهید. احترام متقابل را هدف قرار دهید، انتظارات زیادی داشته باشید و در عین حال به آن‌ها آزادی عمل بدهید و در انتخاب مواد و فعالیت‌های خود خلاق باشید.

کتب مرتبط با کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate

برای مطالعه اطلاعات تکمیلی در مورد کتاب Solutions 3rd edition pre-intermediate اینجا کلیک کنید.

وزن 1 گرم
رده سنی

نوجوان

سطح

A2

لهجه

بریتیش

ناشر اصلی

آکسفورد

ناشر

رهنما

شابک/ISBN

978-0-19-451070-7

قطع

رحلی

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (نرم)

CD/DVD

دارد

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.