Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition

کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition دومین کتاب از مجموعه‌ی 6 سطحیQ Skills for Success Listening and Speaking بوده و انتشارات آکسفورد، این مجموعه را جهت تقویت مهارت‌های گفتاری و شنیداری -با لهجه‌ی امریکن- برای مخاطبان بزرگسال منتشر کرده است. این سری کتاب‌ها برای آموزش آکادمیک و آمادگی آزمون‌های تافل و آیلتس نیز مناسب هستند.

این مجموعه هم برای استفاده در آموزشگاه‌ها و تدریس توسط معلم و هم برای خودآموزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

780/000 990/000 
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition

کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition سومین کتاب از مجموعه‌ی 6 سطحی Q Skills for Success Listening and Speaking بوده و انتشارات آکسفورد، این مجموعه را جهت تقویت مهارت‌های گفتاری و شنیداری -با لهجه‌ی امریکایی- برای مخاطبان بزرگسال منتشر کرده است. این سری کتاب‌ها برای آموزش آکادمیک و آمادگی آزمون‌های تافل و آیلتس نیز مناسب هستند.

کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition هم برای استفاده در آموزشگاه‌ها و تدریس توسط معلم و هم به عنوان  خودآموز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساختار و ویژگی‌های کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition

هر سطح از کتاب‌های Q Skills با بهره‌گیری از هر دو شاخه‌ی مورد آموزش (Listening and Speaking) به حدودا 180 الی 220 ساعت، یعنی 20 ساعت در هفته نیاز دارد. ولی اگر هر شاخه را جداگانه در نظر بگیریم، 100 ساعت زمان برای تدریس هر شاخه نیاز است. هر درس با یک سوال شروع می‌شود و این سوال در طول درس برای دانش‌آموزان مدام تکرار می‌شود تا بتوانند از جنبه‌های مختلف آن را مورد بررسی قرار داده و نظرات و راهکارهای خود را در یک‌سری تمرین خاص ارائه دهند.

زبان‌آموزان می‌توانند در پایان هر درس، و با کمک بخش خودارزیابی، میزان خود را بسنجند. این روش باعث اثر بخشی بیشتر یادگیری می‌شود.

این کتاب‌ها همچنین بخش Vocabulary پیشرفته‌ای دارند که از لیست پرکاربردترین لغات آمریکایی آکسفورد برگزیده شده است.

از ویژگی‌هایکتاب کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition  می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اهداف آموزشی مشخص در ابتدا و انتهای هر درس
 • آموزش تفکر نقادانه
 • استفاده از روش پرسش-محور برای متمرکز کردن دانش‌آموزان
 • مطرح کردن موضوعات متنوعی مانند زیست‌شناسی، اقتصاد و…
 • بخش‌های مشخص یادگیری برای تقویت مهارت‌های آکادمیک
 • لیست لغات کاربردی
 • کتاب‌کار دیجیتال که شامل تمرین، رفرنس و امتحان است.

 

درباره‌ی مهارت‌های شفاهی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی شامل 4 مهارت اصلی reading (خواندن)، writing  (نوشتن)، listening  (شنیداری) و speaking  (صحبت کردن) است. زبان‌آموزی قادر به درک زبان خواهد بود که تمام این مهارت‌ها را همزمان و همراه با یکدیگر آموخته و به منظور بهبود آن‌ها، تمرین و ممارست داشته باشد.

اکثر افراد در مواجهه با افراد انگلیسی زبان، همواره نگران این هستند که متوجه منظور طرف مقابل نشده و در مقابل نتوانند جواب مناسبی بدهند. از طرفی لهجه‌های مختلف و سرعت و نحوه‌ی حرف زدن افراد، کار را از این هم مشکل‌تر می‌کند. برای غلبه بر چنین دغدغه‌ها و مشکلاتی باید مهارت شنیداری -listening- خود را تقویت کنید.

این مهارت همواره بخشی از آزمون‌های رسمی مانند تافل و آیلتس بوده و همچنین مهارت شنیداری به شما کمک می‌کند تا هدف و معنای مکالمات، سخنرانی‌ها و هرآنچه که می‌شنوید را دریابید. این مهارت در افزایش سطح زبان شما تاثیر شگرفی دارد، زیرا به طور مستقیم با توانایی درک مطلب در ارتباط بوده و بر دیگر مهارت‌ها نیز اثر می‌گذارد. به طور مثال اگر شما متوجه منظور دقیق گوینده‌ی انگلیسی زبان نشوید، قادر به یافتن پاسخ مناسب برای آن‌ها نبوده و مهارت writing  یا speaking  شما تحت شعاع قرار می‌گیرد.

مهارت شنیداری اغلب در مراحل اولیه‌ی یادگیری زبان شکل گرفته و تسلط در آن به تقویت مهارت نوشتاری و گفتاری می‌انجامد. شما از طریق این مهارت با نحوه‌ی بیان کلمات، تلفظ صحیح آن‌ها، تاکیدهای عبارات و به طور کلی نحوه‌ی رساندن معنا در زبان مقصد آشنا شده و به نوعی آن زبان به بخشی از جهان ذهنی شما تبدیل می‌شود.

از دیگر مزیت‌های یادگیری listening، بهبود مهارت‌های اجتماعی، اعتماد به‌نفس و توانایی برای بیان آنچه در ذهنتان است می‌باشد. بدین صورت افرادی که در این مهارت تسلط کافی داشته باشند، با سرعت و سهولت بیشتری می‌توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند.

تقویت مهارت شنیداری تقریبا نسبت به دیگر مهارت‌ها ساده‌تر و در دسترس‌تر است. تماشای فیلم و سریال انگلیسی، گوش دادن به پادکست، کتاب صوتی، موسیقی انگلیسی، تمرین لهجه‌ها و نگارش آنچه که می‌شنوید از جمله روش‌های خانگی و خودمحوری است که می‌توانید با آن‌ها مهارت شنیداری -Listening- خود را بهبود بخشید.

امروزه یکی از اهداف اصلی تمام زبان‌آموزان، توانایی صحبت کردن به انگلیسی و برقراری ارتباط به این زبان است. به این منظور زبان‌آموزان باید مهارت Speaking خود را تقویت کنند. هر چه به زبان انگلیسی تسلط بیشتری داشته باشید، مکالمات جالب، روان و هیجان‌انگیز  بیشتری خواهید داشت.

برای بهبود اسپیکینگ خود به چهار مهارت نیاز دارید:

 • روان بودن: سَلاسَت به این است که در صحبت به زبان انگلیسی چقدر راحت و با اعتماد به نفس هستید؛ اگر بتوانید برای مدت طولانی صحبت کنید، این نشانگر تسلط قوی شماست. همچنین در مورد نشان دادن یک ارتباط واضح بین هر نکته‌ای است که سعی در ایجاد آن دارید. این مهارت به این معنی است که شنونده می‌تواند آنچه را که می‌گویید دنبال کرده و رشته‌ی سخنان شما را گم نکند.
 • واژگان: واضح است که اگر کلماتی برای بیان آنچه می‌خواهید بگویید ندارید، نمی‌توانید آن را بیان کنید یا منظور خود را به طور صحیح و کامل انتقال دهید. سخنور خوب بودن به این معناست که دایره لغات خود را دائماً رشد دهید. هرچه کلمات پرکاربردتری بدانید، مهارت‌های گفتاری شما قوی‌تر می‌شود. بهترین راه برای افزایش دایره لغات خود این است که متونی به انگلیسی بخوانید و هر کلمه‌ی جدیدی که با آن مواجه می شوید را یادداشت و مرور کنید.
 • گرامر: در speaking گرامر از اهمیت زیادی برخوردار است؛ هر چه کمتر اشتباه کنید، مهارت صحبت کردن شما نیز بهتر خواهد شد. هر چند که یک سخنور زبان دوم، برای صحبت کردن، به گرامر فوق‌العاده‌ای نیاز ندارد. اما بهتر است که بر میزان تسلط دانش کافی خود از زمان‌های اصلی افعال اطمینان حاصل کنید.
 • تلفظ: تلفظ یک حوزه‌ی پیچیده با بسیاری از مهارت‌های فرعی بوده که می‌توان آن‌ها را تمرین کرد. قانون کلی در مورد تلفظ این است که یک سخنور معمولی صرفا می‌تواند صحبت کند و قابل درک باشد، اما یک سخنور ماهر از مهارت‌های فرعی تلفظ برای تأکید و اثربخشی بیشتر بر ارتباط گفتاری خود استفاده می‌کند.

 

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition اینجا کلیک کنید.

 

کتب مرتبط با کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking 1 3rd Edition

 

وزن 490 گرم
موضوع

Listening, Skills, Speaking

رده سنی

بزرگسالان, نوجوانان

سطح

Elementary

CEFR

A2

لهجه

American

ناشر اصلی

Oxford

نویسنده

Jaimie Scanlon

ویرایش

سوم

سال انتشار

2020

شابک / ISBN

9780194905138

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28, وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

گلاسه

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

190

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.