Phonics for Kids 1 

150/000 ریال

کتاب Phonics for Kids 1 بهترین انتخاب برای شروع آموزش به کودکان خردسال است. اگر فرزند خردسالی دارید که امیدوارید زبان دوم را به خوبی زبان مادری خود بلد باشد، این کتاب انتخاب مناسبی برای شماست.

از نکات مثبت کتاب Phonics for Kids 1 می‌توانیم به این اشاره کنیم که نیاز به شرکت در کلاس نبوده و خودتان می‌توانید آموزش به فرزندتان را آغاز کنید، چرا که وقت زیادی نخواهد برد و با صرف کمترین زمان بازده خوبی خواهید گرفت. امر آموزش به کودک یکی از مهم‌ترین امور است و باید توجه داشت طوری آموزش داده شود که کودک به درس علاقمند شده و شوق فراگیری داشته باشد. لازمه‌ی این امر، علاوه بر تدریس به روش صحیح، مرجعی است که با روحیات لطیف کودکان همخوانی داشته و آن‌ها را به شوق بیاورد.

سن خاصی برای این کتاب مطرح نیست، زیرا محتوای کتاب تصاویر، رنگ‌آمیزی، برچسب و مواردی از این دست است و کودکان در کمترین سنین (2-3) می‌توانند شروع به استفاده از مطالب کتاب کنند. کتاب‌های Phonics for Kids یک مجموعه‌ شامل 6 کتاب است و در هر کتاب، تعدادی از حروف الفبا قرار دارد. پس از هر حرف الفبا، تمرین و بازی‌های جذاب قرار داده شده تا محتوا در ذهن کودک به خوبی جاافتاده و از ذهن او پاک نشود.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip) دانلود رایگان فایل‌های صوتی(iso)

در انبار موجود نمی باشد