Oh La La 3

780/000 ریال

کتاب Oh La La 3 سومین جلد از مجموعه کتاب‌های  Oh la la  است.  این مجموعه آموزش زبان فرانسه  برای نوجوانان بالای ۱۳ سال و در سطح  مبتدی طراحی شده و در سال ۲۰۰۳ توسط انتشارات CLE منتشر شده است.

روش تدریس این مجموعه بر پایه‌ی مشارکت زبان‌آموز است که باعث می‌شود زبان‌آموزان نوجوان زبان فرانسه را همراه با بازی‌ها و تمرین‌های سرگرم‌کننده بیاموزند و هر روز انگیزه‌ی بیش‌تری برای ادامه‌ی فرایند یادگیری زبان فرانسه داشته باشند.

زبان فرانسه در این روش در قالب ارتباطات میان شخصیت‌های کتاب آموزش داده می‌شود. این شخصیت‌ها که به‌دقت پرداخته شده‌اند؛ همگی نوجوانانی  هستند که در یک مدرسه درس می‌خوانند.

این شخصیت‌ها مانند نوجوانان لباس می‌پوشند و صحبت می‌کنند و ارتباطات آن‌ها معمولاً در موقعیت‌های شکل می‌گیرد که برای زبان‌آموز نوجوان بسیار آشنا و قابل‌لمس است. این موقعیت‌ها گاهی بامزه و شاد و گاهی پیچیده و بحرانی هستند. موقعیت‌هایی مانند دیر رسیدن به مدرسه، جشن‌ها، ارتباطات عاطفی و…

این مجموعه کتاب همین‌طور از مدیوم‌های دیگری برای شکل‌دادن شخصیت‌ها و موقعیت‌ها استفاده می‌کند، مدیوم‌هایی مثل کاریکاتور، کمیک و…

 

 

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(iso) دانلود رایگان فایل‌های صوتی(rar)