Objective Advanced 4th Edition

کتاب Objective Advanced 4th Edition یکی از کتاب های پرفروش انتشارات کمبریج برای آمادگی آزمون CAE است.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/800/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Objective Advanced 4th Edition :

کتاب Objective Advanced 4th Edition یکی از کتاب های پرفروش انتشارات کمبریج برای آمادگی آزمون CAE است.

ویرایش چهار کتاب Objective Advanced 4th Edition  با آخرین تغییرات این آزمون در سال 2015 بروزرسانی شده است. این کتاب منبع آمادگی رسمی برای آزمون CAE است به این دلیل که آزمون CAE توسط دانشگاه کمبریج برگزار می شود.

در کتاب Objective Advanced 4th Edition  زبان آموزان هم به صورت سیستماتیک برای آزمون آمادگی کسب میکنند و هم می توانند دانش زبانی کلی خود را بهبود ببخشند. کتاب کار حاوی تمرین های بیشتر زبانی و لغوی است که در کتاب دانش آموزان معرفی شده اند.

کتاب Objective Advanced 4th Edition شامل:

  • درس های مرور منظم که دستور زبان و لغات را مرور می کنند و با تمرین زبانی که در درس های گذشته آموزش داده شده است آنها را تازه نگه میداریند.
  • CD همراه کتاب شامل تمرین های اضافی برای زبان و لغات به صورت فعالیت های تعاملی است.
  • بخش Writing folders به پرورش طیف گسترده ای از مهارت های نوشتاری برای شرکت در آزمون کمک می کنند.
  • بخش Exam folders شامل توصیه های کاربردی برای هر بخش از آزمون هستند. این بخش ها به داوطلبین کمک می کنند بفهمند باید انتظار چه چیزی را در آزمون داشته باشند.
  • 12 آزمون پیشرفت تحصیلی به معلمین این اجازه را می دهد که پیشرفت دانش آموزان را برسی کنند

آزمون CAE کمبریج:

مدرک CAE، یکی از مدارک زبان انگلیسی کمبریج بوده و به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را برای استفاده حداکثری از تحصیل، کار و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان توسعه دهند. این مدرک نشان می‌دهد شما مهارت‌هایی را دارا هستید که کارفرمایان و دانشگاه‌ها به دنبال آن هستند.

آزمون کمبریج C1 Advanced Exam که قبلاً با نام CAE شناخته می‌شد، آخرین امتحان در مجموعه آزمون‌های انگلیسی کمبریج است.

مانند تمام آزمون‌های انگلیسی کمبریج، C1 Advanced یک آزمون قبولی/عدم قبولی بوده و برای کسانی که قبول می‌شوند، گواهینامه‌ای ارائه می‌دهد که منقضی نمی‌شود. آزمون CAE می‌تواند یک آزمون کاغذی یا یک آزمون کامپیوتری باشد که در هر صورت، در مجموع 235 دقیقه طول می‌کشد.

آزمون CAE هر چهار مهارت شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را آزمایش کرده و به صورت زیر ساختار یافته است:

  • قسمت 1 (90 دقیقه) – بخش اول از تست های پیشرفته C1 درک مطلب، گرامر و واژگان. این قسمت در مجموع دارای 56 سوال چندگزینه‌ای، جای خالی و تطبیق می‌باشد و در 8 زیربخش تقسیم‌بندی شده است. در کل حدود 3500 کلمه برای بخش reading وجود دارد و تمام متون آن از روزنامه‌ها، مجلات، کتاب‌های درسی، تبلیغات، یا سایر نوشته‌های معتبر انگلیسی گرفته شده است.
  • قسمت 2 (90 دقیقه) – قسمت دوم آزمون توانایی writing را بررسی می‌کند. دو درخواست با طول مساوی (حدود 250 کلمه برای نوشتن) وجود دارد. اولین درخواست یک مقاله است که نظر شما را در مورد چیزی بیان می‌کند. در درخواست دوم شما می‌توانید برای پاسخ به اطلاعات ارائه شده، از بین چندین گزینه انتخاب کنید.
  • قسمت 3 (40 دقیقه) – بخش سوم آزمون CAE درک مطلب است. شما به رادیو، تلویزیون یا انواع دیگر سخنرانی های بومی انگلیسی گوش می دهید و به سؤالاتی در مورد آنچه شنیده‌اید پاسخ می‌دهید. هر ضبط دو بار پخش می شود. در مجموع 30 سوال در این قسمت وجود دارد که در 4 بخش فرعی تقسیم بندی شده است.
  • قسمت 4 (15 دقیقه) – آخرین بخش از آزمون توانایی speaking را بررسی می‌‌کند. دانش‌آموزان این بخش از آزمون را به صورت دو نفری شرکت کرده و ممکن است بسته به مرکز آزمون، از آنها خواسته شود که برای این بخش، در روز دیگری به مرکز آزمون مراجعه کنند. آزمون Speaking در چهار قسمت کوتاه است: دو قسمت اول شما به تنهایی و با ممتحن صحبت می‌کنید و در قسمت دوم، با داوطلب دیگری صحبت می‌کنید. یک ممتحن دوم در اتاق است که یادداشت برداری می‌کند، اما در مصاحبه شرکت نمی‌کند.

کتاب های مرتبط با کتاب Objective Advanced 4th Edition:

برای مطالعه توضیحات  تکمیلی در مورد کتاب Objective Advanced 4th Edition اینجا کلیک کنید.

کتاب Objective Advanced 4th Edition

انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.