Nuovo Espresso A1

کتاب Nuovo Espresso A1 مجموعه‌ کتابی است که برای تدریس زبان فرانسه از مبتدی طراحی شده است. این کتاب انتخاب مناسبی برای تدریس توسط معلم است اما نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خودآموزی باشد. کتاب Nuovo Espresso A1 طبق استانداردهای اتحادیه اروپا نوشته شده و بر اساس سطح بندی اتحادیه از سطح A1 آغاز و در سطح C1 به پایان می‌رسد. این کتاب نسخه‌ی جدید و به روز شده‌ی مجموعه کتاب آموزشی  Espresso می‌باشد که تغییرات زیادی  در بخش‌های آن از جمله بخش‌های ویدیویی و تمرینات داشته‌ است.

کتاب Nuovo Espresso A1 دارای یک DVD ضمیمه است که به عنوان مکمل کتاب استفاده می‌شود و ویدیوهای آن برای تکمیل تدریس و آموزش هرچه بهتر تلفظ و نحوه‌ی صحیح ادای کلمات مورد استفاده قرار می‌گیرد. کتاب Nuovo Espresso A1 برای سطح مبتدی (A1) طراحی شده و حاوی بیش از 90 ساعت ویدیو و محتوای آموزشی است. نسخه‌ی جدید این مجموعه نسبت به نسخه‌ی قدیمی‌تر خود مطالب کامل‌تر و به‌روزتری ارائه می‌کنند. در این نسخه مطالبی چون متون جدید برای روخوانی، نمایشنامه‌های جدید، به روز کردن یا اضافه کردن فعالیت‌ها، غنی کردن بخش فرهنگی کتاب و بیش از همه تغییرات در محتوای DVD  ضمیمه‌ی کتاب بوده است.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/960/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Nuovo Espresso A1

کتاب Nuovo Espresso A1 مجموعه‌ کتابی است که برای تدریس زبان ایتالیایی از مبتدی طراحی شده است. کتاب Nuovo Espresso A1 انتخاب مناسبی برای تدریس توسط معلم است اما نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خودآموزی باشد. کتاب Nuovo Espresso A1 طبق استانداردهای اتحادیه اروپا نوشته شده و بر اساس سطح بندی اتحادیه از سطح A1 آغاز و در سطح C1 به پایان می‌رسد. این کتاب نسخه‌ی جدید و به روز شده‌ی مجموعه کتاب آموزشی  Espressoمی‌باشد که تغییرات زیادی  در بخش‌های آن از جمله بخش‌های ویدیویی و تمرینات داشته‌ است.

کتاب Nuovo Espresso A1 دارای یک DVD ضمیمه است که به عنوان مکمل کتاب استفاده می‌شود و ویدیوهای آن برای تکمیل تدریس و آموزش هرچه بهتر تلفظ و نحوه‌ی صحیح ادای کلمات مورد استفاده قرار می‌گیرد. کتاب Nuovo Espresso A1 برای سطح مبتدی (A1) طراحی شده و حاوی بیش از 90 ساعت ویدیو و محتوای آموزشی است. نسخه‌ی جدید این مجموعه نسبت به نسخه‌ی قدیمی‌تر خود مطالب کامل‌تر و به‌روزتری ارائه می‌کنند. در این نسخه مطالبی چون متون جدید برای روخوانی، نمایشنامه‌های جدید، به روز کردن یا اضافه کردن فعالیت‌ها، غنی کردن بخش فرهنگی کتاب و بیش از همه تغییرات در محتوای DVD  ضمیمه‌ی کتاب بوده است.

ساختار کتاب Nuovo Espresso A1

DVD ضمیمه‌ی کتب NUOVO Espresso ، حاوی سریالی مرتبط با محتوای کتاب است که به صورت اپیزودیک ارائه می‌شود. مطالب و محتوای زیر از مطالب ارائه شده توسط کتب NUOVO Espresso می‌باشد:

 • درس‌هایی برای کار در کلاس
 • فعالیت‌های مربوط به Video Courseکه در فهم و به خاطر سپردن مطالب نقش دارد
 • بخش‌های caffè culturale برای آشنایی بیشتر با فرهنگ ایتالیا
 • ذکر دروس گرامر به طور خلاصه‌ برای پرهیز از سردرگمی یا کسالت زبان‌آموز
 • تمرینات برای داخل منزل و جا افتادن بهتر مطالب
 • بخش‌های خودارزیابی
 • بازی‌های تیمی
 • آزمون‌های جالب و خلاقانه
 • ذکر گرامرهای ساختاری و مهم به تفصیل
 • راه حل‌ها و تمرینات بخش‌های ویدئویی
 • بخش Area web شامل آزمون‌ها، تمرینات، تست‌های تعاملی، فرهنگ لغات، فعالیت‌های اضافی، بازی ومحتویات دنباله‌دار دیگر است که به طور مرتب به روز می‌شوند.

و DVD کتاب Nuovo Espresso A1 شامل موارد زیر است:

 • حاوی فایل تمام دروس شنیداری
 • تمامی صداهای تمرینات کتاب
 • اپیزودهای Videocourse
 • و اپیزودهای بخش Videogrammatica

همچنین تمامی فایل‌های صوتی مورد نیاز برای کلاس درس درون DVD چند رسانه‌ای موجود است.

فواید یادگیری و ویژگی‌های زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی زبانی رومی تبار و نزدیک‌ترین زبان زنده به لاتین است که توسط 66 میلیون نفر تکلم می‌شود که اکثریت این جمعیت ساکن ایتالیا هستند. بخشی از کشورهای سوییس، واتیکان، سن ماریو، مالت و بخش کوچکی از کرواسی نیز به این زبان صحبت می‌کنند.

زبان ایتالیایی همواره به عنوان یکی از ساده‌ترین زبان‌ها یاد می‌شود. با اینکه دستور زبان و اصول متفاوتی از زبان انگلیسی دارد اما فراگرفتن آن ساده‌تر بوده و از آن‌جایی که هر دو این زبان‌ها دارای ریشه لاتین هستند مشترکات زیادی دارند. از طرفی این زبان هنگام صحبت کردن آهنگین بوده و تکلم به این زبان بسیار مفرح و لذت بخش می‌‎نماید.

یکی از بزرگترین امپراطوری‌ها تاریخ جهان از سرزمین ایتالیا ظهور کرده و طبق اعلام سازمان یونسکو بسیاری از میراث تاریخی فرهنگی جهان در این منطقه وجود داشته و یا بسیاری از هنرمندان نقاش، مجسمه‌ساز و.. مطرح دوره‌ی رنسانس و قرون وسطی ساکن این کشور بودند، به همین جهت فراگیری این زبان از نظر تاریخی و فرهنگی نیز مزایایی در بردارد. همچنین تمامی موارد ذکر شده سبب می‌شود این کشور به مقصد گردشگری جهان بدل شده و توریست‌های زیادی را به خود جلب می‌کند.

دانشگاه‌های ایتالیا هرساله بسیاری از دانشجویان خارجی را پذیرفته و آموزش ارزان، مطابق با استاندارهای اروپا، و همچنین فرصت زندگی در فضایی غنی از فرهنگ، هنر و تاریخ سبب کی‌شود دانشجویان راغب به مهاجرت تحصیلی به این کشور باشند. از آن‌جایی که اقتصاد ایتالیا به نحوی به مشکل برخورده بر قیمت‌ها تاثیر گذاشته و تحصیل و زندگی در این کشور را از سایر کشورهای اتحادیه اروپا ارزان ساخته است.

آزمون بین‌المللی زبان ایتالیایی

آزمون CILS که مخفف عبارت  Certificazione di Italiano come Lingua Straniera بوده و آزمونی معتبر توسط سفارت‌های ایتالیا و تمام جهان محسوب می‌شود. این آزمون توسط دانشگاه سیه‌نا برای سطوح مختلف  A1تا C2 و طبق استانداردهای سطح‌بندی زبان‌های خارجی اتحادیه اروپا طراحی شده است.

این آزمون محدودیت سنی دازد. آزمون رده سنی بزرگسالان و نوجوانان در سطوح  A1تا C2  برگزار  و آزمون کودکانی که در سال‌های ابتدایی خود هستند با اسم خاص  CILS Adolescenti  برای سطوح A1 تا B1 برگزار می‌شود.

این آزمون CILS 5 مهارت شنیدار، خواندن و درک مطلب، گرامر، نوشتار و مکالمه را مورد سنجش قرار می‌دهد.

برای سطوح A1 و A2 هر مهارت 12 نمره داشته که نمره آزمون مجموعا 60 نمره است و برای سطوح بالاتر از B1 هر مهارت پنج نمره می‌باشد و کل آزمون در مجموع 100 نمره دارد.

حداقل نمره قبولی در این آزمون 55 درصد نمره‌ی کامل بوده و شخص از هرمهارت نیز باید حداقل نمره را کسب کند. در حقیقت داوطلبانی که در تمامی مهارت‌ها نمره کافی را کسب نکنند مدرک دریافت نخواهند کرد اما گواهی‌ای به این افراد اعطا می‌شود که مهارت‌های قبول شده و رد شده را به آن‌ها نشان داده و برای شرکت در آزمون مجدد بسیار کارآمد است.

ارزیابی کلیه این آزمون تحت کنترل مستقیم مرکز CILS  بوده و حتی بخش‌های شفاهی آزمون نیز ضبط شده و برای بررسی به سازمان اصلی ارسال می‌شوند.

هر کتابی که شخص را به حداقل سطح B1/B2 رسانده و مهارت‌های او را تقویت کند منبع آزمون محسوب می‌شود اما در حال حاضر اصلی‌ترین منابع که جدیدترین کتاب‌های این حوزه نیز هستند مجموعه کتب Nuevo Espresso هستند.

کتب مرتبط با کتاب Nuovo Espresso A1

برای مطالعه توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

وزن 660 گرم
موضوع

other language, آموزشی, ایتالیایی, زبان‌های دیگر

رده سنی

بزرگسالان, نوجوانان

سطح

Starter

CEFR

A1

لهجه

Italian

ناشر اصلی

Alma Edizioni

نویسنده

Luciano Ziglio, GivonnaRizzo

سال انتشار

2018

شابک / ISBN

9788861823181

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

239

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت, همراه با CD/DVD فیزیکی

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.