Mr Bug’s Phonics 1

کتاب Mr Bug’s Phonics 1 کتاب اول یک مجموعه دو جلدی مخصوص شروع آموزش زبان انگلیسی به خردسالان بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده و متد آموزشی این مجموعه طبق متدهای آموزشی روز آمریکا می‌باشد.

کتاب Mr Bug’s Phonics 1 برای خردسالانی که قصد شروع یادگیری زبان انگلیسی را دارند مناسب بوده و برای آموزش نحوه‌ی تلفظ و ادای صحیح واج‌های صامت و مصوت برای کودکان و خردسالان است.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

600/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

آموزش زبان به کودکان و خردسالان

 توضیحات کتاب Mr Bug’s Phonics 1

کتاب Mr Bug s Phonics 1 کتاب اول یک مجموعه دو جلدی مخصوص شروع آموزش زبان انگلیسی به خردسالان بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده و متد آموزشی این مجموعه طبق متدهای آموزشی روز آمریکا می‌باشد.

کتاب Mr Bug s Phonics 1 برای خردسالانی که قصد شروع یادگیری زبان انگلیسی را دارند مناسب بوده و برای آموزش نحوه‌ی تلفظ و ادای صحیح واژه های صامت و مصوت برای کودکان و خردسالان است.

ساختار کتاب Mr Bug’s Phonics 1

یادگیری مطالب کتاب Mr Bug’s Phonics 1  پیش‌نیاز کتاب بعدی محسوب می‌شود. این کتاب از 9 درس تشکیل شده و به جز درس پایانی که فقط دو حرف از حروف الفبا را پوشش داده، بقیه درس‌ها به سه حرف الفبا اختصاص داده شده‌اند.

در آغاز هر درس، داستان صوتی پخش می‌شود و واژگان مربوط به درس، چندین بار در آن تکرار می‌شوند. سپس، واژگانی که حروف مشترک دارند به همراه شکل و فایل صوتی آموزش داده شده‌اند؛ کتاب با این روش هم Listening را تقویت کرده و هم تلفظ صحیح واژگان را می‌آموزد.

در هر درس، حروف الفبای Capital و Small به همراه صداهایشان آموزش داده شده و سپس، از زبان‌آموزان خواسته می‌شود طبق سرمشق چندین بار این حروف را نوشته تا صحیح نوشتن حروف را بیاموزند.

سعی نویسندگان کتاب Mr Bug’s Phonics 1 بر این بوده که آموزش را با تمرینات و فعالیت‌های خلاقانه و جذاب همراه سازند تا اشتیاق یادگیری در کودکان تقویت گردد. از جمله این فعالیت‌ها، استفاده از برچسب‌های شکل و حرف است که زبان‌آموز باید بسته به تمرین از این برچسب‌ها استفاده کند.

از دیگر ویژگی‌های جذاب کتاب Mr Bug’s Phonics 1 ، استفاده‌ی فراوان از تصاویر جذاب، رنگی و شخصیت پردازی‌ جذاب Mr Bug می‌باشد که تقریبا در تمام بخش‌های کتاب Mr Bug’s Phonics 1 همراه کودکان است. در کنار کتاب Mr Bug’s Phonics 1یک CD نیز قرار دارد که همه بخش‌های کتاب Mr Bug’s Phonics 1 را به همراه داستان‌ها و ترانه‌های کودکانه در بر می‌گیرد.

کتاب Mr Bug’s Phonics 1  یکی از بهترین پیشنهادات برای رده سنی خردسال و کودکان محسوب می شود و انتشارات رهنما برای این گروه سنی ، آن را توصیه مینماید. جذابیت کتاب Mr Bug’s Phonics 1، بدلیل تصاویر رنگی است که کودک را همراه میکند. و با وجود CD کاربرد کتاب بسیار راحت تر خواهد بود چرا که داستان های بصورت صوتی پخش می شود. 

اگر برنامه آموزش زبان انگلیسی و الفبای انگلیسی برای خردسال و کودک خودتان دارید و قصد شروع یادگیری زبان انگلیسی را برایشان دارید  و علاقه به متد آمریکایی دارید، حتما این کتاب برای شماست.

کتاب Mr Bug’s Phonics 1 و روش  آموزش با تمرینات و فعالیت‌های خلاقانه و جذاب همراه است تا اشتیاق یادگیری در کودکان تقویت گردد. دقت نمایید که مطالب کتاب Mr Bug’s Phonics 1  پیش‌نیاز کتاب بعدی آن محسوب می‌شود. 

در این آموزش نحوه‌ی تلفظ و ادای صحیح واژه های صامت و مصوت برای کودکان و خردسالان با روش جذاب و تصویر و صوتی فراهم شده است.

با خرید آنلاین این کتاب براحتی و خیلی سریع میتوانید کار آموزش به خردسال و کودک دلبندتان را آغاز نمایید.

آموزشی کودکان و خردسالان

آموزش زبان انگلیسی در سنین پایین همواره دغدغه بسیاری از والدین بوده و ذهن آن‌ها را به خود مشغول کرده است.

همان‌طور که یادگیری در سنین پایین‌ سریع‌تر صورت می‌گیرد و در ذهن باقی می‌ماند باید توجه داشت که کودکان و خردسالان تحمل پایین‌تری دارند و زودتر از بزرگسالان خسته می‌شوند، درنتیجه باید خلاقیت و روش‌های مناسب این سن را پیش گرفت تا موفق شد. بهترین روش برای آموزش به کودکان و خردسالان استفاده از روش‌هایی است که با سن آن‌ها همخوانی و جذابیت دارد، در ادامه به معرفی راهکارهایی در این رابطه می‌پردازیم.

راهکار‌ها و روش‌های پیشنهادی

 • آموزش با برنامه روزانه و معین روشی است که در هر سنی روند آموزش و یادگیری را تسریع می‌کند، حتی اگر روزی بود که کودک حوصله کمتری برای گوش دادن به مطالب را داشت در حد چند کلمه با وی دوره شود تا روتین روزانه حفظ شود. با توجه به سن، پانزده دقیقه برای خردسالان کفایت کرده و با توجه به افزایش سن و تمرکز آن‌ها این زمان نیز افزایش می‌یابد.
 • لازم نیست آموزش حتما شکل آموزش داشته باشد، طراحی بازی‌هایی که نیاز به زبان و حروف انگلیسی دارند، داستان‌های انگلیسی، معرفی اشیا به زبان انگلیسی، آموزش مکالمه روزمره به زبان انگلیسی، آموزش با فعالیت‌های هنری و کاردستی، استفاده از اپلیکیشن‌ها، دیدن کارتون به زبان انگلیسی و شنیدن آهنگ‌های انگلیسی زبان امری است که آموزش را برای کودک لذت‌بخش ‌می‌کند.
 • تکرار عبارات، کلمات و… ضروری است و برای تثبیت در ذهن کودک بسیار مهم است که پی در پی تکرار شود.
 • برای کوچیکترین اشتباه‌ها نباید آن‌هارا ملامت کرد، بلکه باید در ابتدای راه به آن‌ها انگیزه و اشتیاق داد و حتی اگر اشتباهی نیز کردند باید اطمینان خاطر داد که اشتباه از یادگیری آن‌ها نیست و با صرف زمان مطالب را به خوبی یاد خواهند گرفت.
 • اگر بچه‌ها متوجه شوند این موضوعات جزو دروس اضافی هستند تمایل کمتری به یادگیری خواهند داشت، ایده خوبی است اگر با این موضوع مانند فعالیت‌های بعد از مدرسه مثل کلاس‌های هنری و ورزشی رفتار شود.
 • زبان‌ انگلیسی را به حالت خشک و بی روح در نیاورده و با تفریح آموزش دادن آن روش خوبی برای جلب توجه بچه‌ها است.
 • سعی در قرار دادن افراد در موقعییتی که از زبان استفاده کنند در پیشرفت آن‌ها روش پرکاربردی است. در نتیجه باید با کودکان به این زبان سخن گفت، از آن‌ها خواسته شود تا بشمارند و یا رنگ‌ها، اشیا یا حیوانات را نام ببرند، یا حتی مکالمات ساده و روزانه را به این زبان پیش برد.

معرفی روش‌های خلاقانه

بهتر است همزمان با آموزش دادن کلمات، به تصویر یا شی که کلمه آن مورد آموزش است اشاره شود تا بتوانند آن‌ها را به هم مرتبط کنند و همچنین تشویق به مشارکت نیز شوند، مثلا از آن‌ها خواسته شود هنگام تکرار کلمات تصویر یا شی مربوطه را نشان دهند.

اگر کتاب داستانی برای آن‌ها به زبان انگلیسی خوانده می‌شود بهتر است پر از تصاویر باشد و همچنین بارها و بارها خوانده شود تا به خوبی تمام واژگان را یاد بگیرند.

اگر فرد قصد استفاده از کارهای هنری برای آموزش را داشته باشد بهتر است در انتهای درس انجام شود تا خستگی و کسالت برای کودک پیش نیاید، مثلا کاردستی درس و مبحث را درست کنند یا نقاشی کلمه‌هایی که آموختند را بکشند و همزمان رنگ مداد رنگی‌های مورد استفاده را بگویند تا رنگ‌ها نیز برای آن‌ها تکرار شود.

با توجه به علاقه کودکان در استفاده از گوشی هوشمند، اپلیکیشن‌هایی طراحی شده که مخصوص آموزش زبان انگلیسی در سنین پایین هستند و با بازی و شعر آموزش را صورت می‌دهند، لیست شش اپلیکیشن پر کاربرد این زمینه به شرح ذیل است:

 • Gus and go
 • FluentU
 • Teach Kids Languages
 • Pacca Alpaca
 • Fun Easy Learn
 • Studycat

کتب مرتبط با کتاب Mr Bug’s Phonics 2

برای مطالعه توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

وزن 284 گرم
موضوع

آموزشی

رده سنی

خردسالان, کودکان

سطح

Starter

CEFR

A1

لهجه

British

ناشر اصلی

Oxford University Press

نویسنده

Cathrine Yang Eisele, Richmond Hsieh

سال انتشار

1997

شابک / ISBN

9780194352529

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

76

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.