Lets Go Begin 1 5th Edition

کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition اولین کتاب از مجموعه let’s go بوده و توسط انتشارات Oxford منتشر شده است.

هدف طراحی این مجموعه ایجاد آشنایی با الفبا و مهارت‌‌ها اصلی زبان‌ انگلیسی با استفاده از ترانه‌ها تصاویر برای خردسالان است.

کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition با استفاده از موضوعات ساده‌ای که کودکان بومی‌زبان به شکل روزمره با آن‌ها مواجه‌اند، یادگیری مباحث درسی را برای کودکان آسان‌تر می‌کند.

این مجموعه دارای کتاب‌کار (work book) به همراه فایل صوتی CD همچنین فایل ویدیویی است.

محتوایی صوتی این مجموعه با لهجه با بریتیش ارائه شده و تمرینات مهندسی شده روند یادگیری شما را تسریع می‌کند.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

690/000 1/230/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition اولین کتاب از مجموعه let’s go بوده و توسط انتشارات Oxford منتشر شده است.

هدف طراحی این مجموعه ایجاد آشنایی با الفبا و مهارت‌‌ها اصلی زبان‌ انگلیسی با استفاده از ترانه‌ها تصاویر برای خردسالان است.

این کتاب با استفاده از موضوعات ساده‌ای که کودکان بومی‌زبان به شکل روزمره با آن‌ها مواجه‌اند، یادگیری مباحث درسی را برای کودکان آسان‌تر می‌کند.

این مجموعه دارای کتاب‌کار (work book) به همراه فایل صوتی CD همچنین فایل ویدیویی است.

محتوایی صوتی این مجموعه با لهجه با بریتیش ارائه شده و تمرینات مهندسی شده روند یادگیری شما را تسریع می‌کند.

ساختار کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition

کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition از ۲۹ فصل تشکیل شده و هر فصل  دو صفحه را به خود اختصاص داده است.

هر فصل از این کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition موضوع مخصوص به خود را دارد ، این موضوعات معمولا در مورد محیط زندگی ، اعضای بدن و مکالمات روزمره هستند.

صفحه‌ی اول هر فصل به آموزش یکی از حروف الفبای انگلیسی اختصاص دارد.

صفحه‌ی دوم هر فصل نیز به آموزش جملاتی ابتدایی مانند احول‌پرسی( greeting ) و از این دست را آموزش می‌دهد.

  • فصل ۲۷ و ۲۸ این کتاب به تفاوت‌های موجود بین حروف بزرگ و کوچک الفبا و کاربرد‌های متفاوت این دو می‌پردازد.
  • فصل ۲۹ این کتاب که Goodbye نام دارد به جمع‌بندی و مرور مطالب کتاب می‌پردازد.
  • در انتهای این کتاب word list قرار دارد که زبان‌آموزان می‌توانند از آن برای یافتن کلمات مورد نظر خود استفاده کنند.

اهمیت آموزش زبان به کودکان

هر لحظه از زندگی فرصتی برای آموختن و یادگیری محسوب می‌شود. همه‌ی ما از کودکی در معرض طیف وسیعی از محیط‌های یادگیری قرار می‌گیریم که این محیط‌ها مارا به مسیری که امروز در آن گام بر‌می‌داریم سوق داده و کمک می‌کنند تا به افراد مستقلی تبدیل شویم. حال با دانستن این نکته باید در نظر داشته باشیم که هیچ آموزشی بهتر از آموزش همراه با بازی و فعالیت‌های متناسب با رده‌ی سنی کودک نیست.

آموزش کودکان به دلیل پرش‌ذهنی و عدم تمرکز ممکن است ن‌هتاکمی دشوار و چالش‌برانگیز باشد. اما می‌توان از همین خصوصیات در جهت یادگیری بهتر استفاده کرد؛ زیرا در این مرحله، ذهن آن‌ها نسبت به مسائل بازتر و برای یادگیری مطالب جدید آمادگی بیشتری دارد. به همین منظور، آشنایی با روش‌های تدریس و تمرین با کودکان، برای والدین و معلمین ضروری می‌باشد.

هیچ قانونی برای مطالعه‌ی سریع و سخت وجود ندارد. اغلب والدین دوست دارند که سبک یادگیری مورد علاقه  و تایید خود را به فرزندانشان تحمیل کنند؛ اما انجام این کار اشتباه است‌؛ چراکه هر شخصی سبک یادگیری خود را دارد.

در ادامه چندین روش برای بهبود کیفیت آموزش و اطمینان از یادگیری کودکان آمده است:

  • کودکان برای بالابردن اثربخشی‌شان به نشانه‌های مثبت احتیاج دارند. علاوه بر آن، داشتن محیطی جداگانه و مخصوص مطالعه -که کاملا از حواس پرتی‌های طبیعی دور باشد- به طور خودکار اثربخشی و تلاش را در دانش‌آموزان افزایش میدهد.
  • کودکان در سنین پایین سوالات زیادی در مورد محیط اطرافشان دارند. پاسخ به این سوالات در محیط خانه و مدرسه موجب رشد استعدادهای آن‌ها می‌شود. اجازه دهید کودکان از شما سوال بپرسند، باران چگونه می‌بارد؟ پرندگان در کجا زندگی می‌کنند؟ و … این سوالات و پاسخ به آن‌ها نقش مهمی در آموزش و یادگیری کودکان در آینده دارد. کودکان از این طریق یاد می‌گیرند چگونه آزمایش کنند و چگونه پاسخ سوالات خود را به دست آورند.
  • برای پیشرفت در زمینه‌ی لغات، می‌توانید حروف الفبا را در تعدادی کاغذ نوشته و آن‌ها را درون ظرفی قرار داده و از هر یک از کودکان بخواهید که یکی از آن‌ها را بردارند و با توجه به حروف خود، حداکثر کلمات را بگویند.
  • می‌توانید در خانه برای کودکان کتاب‌های انگلیسی بخوانید، با فرزندانتان کارتون‌های انگلیسی ببینید و آهنگ‌های انگلیسی زبان گوش کنید. کودکان هرچه بیشتر مطالب را بشنوند، راحت‌تر آن را یاد می‌گیرند.
  • هر کودکی اگر در زمان و موقعیت مناسب تشویق شود می‌تواند پیشرفت کند. در واقع دانش‌آموز می‌تواند پس از انجام تکلیف به خود پاداش دهد: به عنوان مثال غذا خوردن در رستوران یا تماشای فیلم موردعلاقه. تصدیق و تشویق در قالب پاداش، کودکان را وادار به مطالعه با تمرکز کامل و اثر‌بخشی بیشتر می‌کند.

کتب مرتبط با کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در کتاب Lets Go Begin 1 5th Edition اینجا کلیک کنید.

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.