Let’s Go 5th Edition 5

360/000 ریال

کتاب Lets Go 5 5th Edition از موفق‌ترین کتب آموزشی سال‌های اخیر است که در طول بیش از ۲۰ سال انتشار، مورد استفاده میلیون ها نفر از زبان‌آموزان جهان قرار گرفته و با ویرایش‌های جدید در طول این مدت، همواره توانسته نیاز‌های آموزشی زبان‌آموزان را پوشش داده و با گذشت زمان، کارایی خود در زمینه ی آموزش کودکان را حفظ کرده و گسترش دهد.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip) دانلود رایگان فایل‌های تصویری(iso)
کتاب Lets Go 5 5th Edition
Let’s Go 5th Edition 5
شناسه محصول: نامعلوم دسته:

توضیحات کتاب Lets Go 5 5th Edition

کتاب Lets Go 5 5th Edition از موفق‌ترین کتب آموزشی سال‌های اخیر است که در طول بیش از ۲۰ سال انتشار، مورد استفاده میلیون ها نفر از زبان‌آموزان جهان قرار گرفته و با ویرایش‌های جدید در طول این مدت، همواره توانسته نیاز‌های آموزشی زبان‌آموزان را پوشش داده و با گذشت زمان، کارایی خود در زمینه ی آموزش کودکان را حفظ کرده و گسترش دهد.

ساختار کتاب Lets Go 5 5th Edition

زبان‌آموزان در ابتدای کتاب Lets Go 5 5th Edition با ۶ قدم اصلی روند آموزش مواجه شده که شامل موارد زیر می‌شود:

  •  :Let’s Talk در این بخش زبان‌آموزان با استفاده از تصاویر و کلمات داده شده توسط معلم، شروع به جمله‌سازی و مکالمه با یکدیگر می‌کنند.
  •  :Let’s Learnمعلم در این قسمت شروع به تثبیت کلمات ارائه شده در بخش قبل کرده و از دانش‌آموزان می‌خواهد که از کلمات اخیرا تدریس شده در قالب جمله‌سازی استفاده کنند.
  •  Let’s Learn More: در این بخش زبان‌آموزان با لغات بیشتری مواجه شده و با استفاده مطالب آموخته شده در صفحه‌ی قبل، دانسته‌های خود را تکمیل می‌کنند.
  • :Let’s readدر این قسمت، زبان‌آموزان در قالب یک متن با کلماتی که در بخش‌های قبل یادگرفته مواجه می‌شوند. این بخش برای تقویت و تثبیت کلمات و همچنین آموزش نحوه‌ی کاربرد آن‌ها در جمله طراحی شده است.
  • Phonetics : این بخش برای آموزش انواع صدا‌ها و آوا‌های مورد استفاده در کتاب طراحی شده است.
  • Let’s review  : این قسمت از کتاب معمولا در آخر ‌هر درس قرار داشته و به مرور مطالب تدریس شده می‌پردازد.

ویژگی های جدید کتاب Lets Go 5 5th Edition در ویرایش پنجم:

·         آموزش مباحث آواشناسی به روشی جذاب و کاربردی که علاوه بر به‌روز رسانی محتوایی با تغییر استراتژی آموزش، تدریس این بخش را برای معلم و زبان‌آموز به روندی لذت‌بخش تبدیل کرده است.

·         در راستای سعی برای شبیه‌سازی بهتر موقعیت، مولفین کتاب تصمیم به اضافه کردن انیمیشن‌های جدید به پکیج رسانه‌ای مجموعه کرده‌اند. این امر به زبان‌آموزان‌ امکان می‌دهد خود را راحت‌تر در شرایط تصور کرده و کاربرد هر یک از ‌آموخته‌های خود را آزمایش کنند.

·         مجموعه‌ی جدید Let’s Begin سطح یک و دو، با فعالیت‌های سودمند در زمینه حروف و صداها، اساس و پایه مستحکمی برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان فراهم می کند.

·     سه متن جدید به همراه سؤالات درک مطلب، محتوای تازه و هیجان انگیزی به ارمغان آورده است که برای دانش‌آموزان سطح ۱-۶ بسیار جذاب و مفید است.

·         منابع جدید معلم این امکان را فراهم می‌کند تا با استفاده از یک کتاب‌خانه آسان و منابع آموزشی در دسترس، آموزگار بیشترین استفاده را از کلاس‌های خود ببرد.

·         بازی‌ها، آهنگ‌ها و آوازهای جدید در هر درس، لحظات جذاب و مهیجی برای دانش‌آموزان رقم زده و زمینه مناسبی فراهم آورده تا بچه‌ها به تمرین آموزه‌های خود بپردازند.

·         سامانه‌ی جدید بازی‌های آنلاین، بازی های تعاملی و هیجان انگیزی را برای جذاب ساختن فرآیند یادگیری و افزایش علاقه‌ی بچه‌ها به زبان انگلیسی محیا ساخته است.

اهمیت آموزش زبان به کودکان

هر لحظه از زندگی فرصتی برای آموختن و یادگیری محسوب می‌شود. همه‌ی ما از کودکی در معرض طیف وسیعی از محیط‌های یادگیری قرار می‌گیریم که این محیط‌ها مارا به مسیری که امروز در آن گام بر‌می‌داریم سوق داده و کمک می‌کنند تا به افراد مستقلی تبدیل شویم. حال با دانستن این نکته باید در نظر داشته باشیم که هیچ آموزشی بهتر از آموزش همراه با بازی و فعالیت‌های متناسب با رده‌ی سنی کودک نیست.

آموزش کودکان به دلیل پرش‌ذهنی و عدم تمرکز ممکن است ن‌هتاکمی دشوار و چالش‌برانگیز باشد. اما می‌توان از همین خصوصیات در جهت یادگیری بهتر استفاده کرد؛ زیرا در این مرحله، ذهن آن‌ها نسبت به مسائل بازتر و برای یادگیری مطالب جدید آمادگی بیشتری دارد. به همین منظور، آشنایی با روش‌های تدریس و تمرین با کودکان، برای والدین و معلمین ضروری می‌باشد.

هیچ قانونی برای مطالعه‌ی سریع و سخت وجود ندارد. اغلب والدین دوست دارند که سبک یادگیری مورد علاقه  و تایید خود را به فرزندانشان تحمیل کنند؛ اما انجام این کار اشتباه است‌؛ چراکه هر شخصی سبک یادگیری خود را دارد.

 لیست کتب مرتبط با کتاب Lets Go 5 5th Edition

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Lets Go 5 5th Edition اینجا کلیک کنید.

انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت, همراه با CD/DVD فیزیکی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.