بازگشت به محصولات
Unfuck Yourself
Unfuck Yourself قیمت اصلی 1/700/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/105/000 ﷼ است.

Learn to Read Smile with English C

کتاب Learn to Read Smile with English C سومین سری از مجموعه كتاب‌های ENGLISH SERIES FOR CHILDREN برای آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان است.

مهم‌‌ترین ویژگی این مجموعه از كتاب‌ها آن است كه راهنمای تدریس هر صفحه به صورت پانویس در همان صفحه آورده شده است.

كتاب‌ Learn to Read Smile with English C برای اولین بار در ایران با رویكرد آوایی- -Phonics طراحی و نوشته شده، اما این رویكرد به تنهایی برای آموزش خواندن به كودكان كافی نیست. نوآموزان باید ضمن یادگیری قواعد آوایی، آن‌ها را در حین خواندن داستان‌هایی متناسب با سطح مهارت خویش به‌كار گیرند. از این رو، این كتاب علاوه بر آموزش قواعد آوایی، حاوی داستان‌های كوتاه و مصوری برای كودكان است تا خواندن و درك مفهوم زبان انگلیسی را برای آن‌ها آسان كند.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(iso) دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip)
شناسه محصول: نامعلوم

قیمت اصلی 600/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 480/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Learn to Read Smile with English C سومین سری از مجموعه کتاب‌های ENGLISH SERIES FOR CHILDREN برای آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان است.

مهم‌‌ترین ویژگی این مجموعه از کتاب‌ها آن است که راهنمای تدریس هر صفحه به صورت پانویس در همان صفحه آورده شده است.

کتاب‌ Learn to Read Smile with English C برای اولین بار در ایران با رویکرد آوایی- -Phonics طراحی و نوشته شده، اما این رویکرد به تنهایی برای آموزش خواندن به کودکان کافی نیست.

نوآموزان باید ضمن یادگیری قواعد آوایی، آن‌ها را در حین خواندن داستان‌هایی متناسب با سطح مهارت خویش به‌کار گیرند. از این رو، این کتاب علاوه بر آموزش قواعد آوایی، حاوی داستان‌های کوتاه و مصوری برای کودکان است تا خواندن و درک مفهوم زبان انگلیسی را برای آن‌ها آسان کند.

مجموعه حاضر بر ارتباط بین حروف الفبای انگلیسی و صداهای آنها ،که اجزای سازنده کلمات هستند، تمرکز دارد. درک قوی این رابطه به کودکان کمک می‌کند تا صحیح خواندن را بیاموزند. علاوه بر phonics، خوانندگان مبتدی همچنین به فرصتی برای خواندن و درک کتاب نیاز دارند تا مهارت‌های آوایی خود را به شیوه‌ای لذت بخش به‌کار ببرند.

به همین دلیل، ضروری‌ست که در هر سطح از رشد، کتاب‌ها و داستان‌هایی را برای کودکان فراهم کنیم که مناسب سطح آن‌ها باشد.

ساختار کتاب Learn to Read Smile with English C

کتاب Learn to Read Smile with English C -از مجموعه داستان های مصور با ادبیات ابتدایی و ساده و تمرینات- به 43 بخش تقسیم شده است.

عنواین برخی از درس‌ها عبارتند از :

  • Long oo
  • Short oo
  • Sounds of oo
  • Sounds of -ed
  • Helper words
  • Reading “At the zoo”
  • Ar , er , ir , or , ur
  • Reading “The farm “
  • Reading “The farm “

داستانک های کتاب Learn to Read Smile with English C نسبت به کتاب Learn to Read Smile with English A و کتاب Learn to Read Smile with English B -کتاب های اول و دوم این مجوعه-  پیشرفته‌تر بوده و دارای کلمات پیچیده‌ترو جملات بلندتری می‌باشند

آموزش به کودکان

هر لحظه از زندگی فرصتی برای آموختن و یادگیری محسوب می‌شود. همه‌ی ما از کودکی در معرض طیف وسیعی از محیط‌های یادگیری قرار می‌گیریم که این محیط‌ها مارا به مسیری که امروز در آن گام بر‌می‌داریم سوق داده و کمک می‌کنند تا به افراد مستقلی تبدیل شویم.

حال با دانستن این نکته باید در نظر داشته باشیم که هیچ آموزشی بهتر از آموزش همراه با بازی و فعالیت‌های متناسب با رده‌ی سنی کودک نیست.

آموزش کودکان به دلیل پرش‌ذهنی و عدم تمرکز ممکن است ن‌هتاکمی دشوار و چالش‌برانگیز باشد. اما می‌توان از همین خصوصیات در جهت یادگیری بهتر استفاده کرد؛ زیرا در این مرحله، ذهن آن‌ها نسبت به مسائل بازتر و برای یادگیری مطالب جدید آمادگی بیشتری دارد.

به همین منظور، آشنایی با روش‌های تدریس و تمرین با کودکان، برای والدین و معلمین ضروری می‌باشد.

هیچ قانونی برای مطالعه‌ی سریع و سخت وجود ندارد. اغلب والدین دوست دارند که سبک یادگیری مورد علاقه  و تایید خود را به فرزندانشان تحمیل کنند؛ اما انجام این کار اشتباه است‌؛ چراکه هر شخصی سبک یادگیری خود را دارد.

کتب مرتبط با کتاب Learn to Read Smile with English C

Learn to Read Smile with English A

Learn to Read Smile with English B

Let’s Go Skill Book

برای مطالعه توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Learn to Read Smile with English C اینجا کلیک کنید.

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.