English Adventure 4 قیمت اصلی 2/000/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/200/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
English in Medicine قیمت اصلی 1/350/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 810/000 ﷼ است.

Learn to Read Smile With English A

کتاب Learn to Read Smile with English A سومین سری از مجموعه كتاب‌های ENGLISH SERIES FOR CHILDREN برای آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان است.

شناسه محصول: 113364

500/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Learn to Read Smile with English A سومین سری از مجموعه کتاب‌های ENGLISH SERIES FOR CHILDREN برای آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان است.

مهم‌‌ترین ویژگی این مجموعه  آن است که راهنمای تدریس هر صفحه به صورت پانویس در همان صفحه آورده شده است.

کتاب‌ Learn to Read Smile with English A برای اولین بار در ایران با رویکرد آوایی- -Phonics طراحی و نوشته شده‌‌است اما این رویکرد به تنهایی برای آموزش خواندن به کودکان کافی نیست. نوآموزان باید ضمن یادگیری قواعد آوایی، آن‌ها را در حین خواندن داستان‌هایی متناسب با سطح مهارت خویش به کار گیرند. از این رو کتاب Learn to Read Smile with English A ، علاوه بر آموزش قواعد آوایی، حاوی داستان‌های کوتاه و مصوری برای کودکان است تا خواندن و درک مفهوم زبان انگلیسی را برای آن‌ها آسان کند.

خوانندگان از رویکرد آوایی استفاده می‌کنند، که با ارتباط حرف/صدا شروع می‌شود، تا کلمات را تلفظ کنند و سپس به آنها معنا ببخشند. همانطور که خوانندگان پیشرفت می‌کنند، مهارت های رمزگشایی دیگری مانند تشخیص اجزای کلمه (به عنوان مثال، ریشه ها و پیوست ها) و توانایی رمزگشایی کلمات چند هجایی را به کار می‌گیرند.

مجموعه حاضر بر ارتباط بین حروف الفبای انگلیسی و صداهای آنها ،که اجزای سازنده کلمات هستند، تمرکز دارد. درک قوی این رابطه به کودکان کمک می‌کند تا خواندن را بیاموزند. علاوه بر phonics، خوانندگان مبتدی همچنین به فرصتی برای خواندن و درک کتاب نیاز دارند تا مهارت های آوازی خود را به شیوه ای لذت بخش به کار ببرند. به همین دلیل ضروری است که در هر سطح از رشد خواندن، کتاب‌ها و داستان‌هایی را برای کودکان فراهم کنیم که بتوانند بخوانند.

 

ساختارکتاب Learn to Read Smile with English A

کتاب Learn to Read Smile with English A از مجموعه داستان های مصور با جملات ابتدایی و کوتاه و تمرینات به 37 بخش تقسیم شده است

عنواین برخی از درس‌ها عبارتند از :

 • Sounding out the alphabet
 • Short A
 • Helper words
 • Short A activity
 • Reading “fat cat ,fat rat”
 • Reading “Cat”
 • Reading “Dad and Sam “

آموزش به کودکان

هر لحظه از زندگی فرصتی برای آموختن و یادگیری محسوب می‌شود. همه‌ی ما از کودکی در معرض طیف وسیعی از محیط‌های یادگیری قرار می‌گیریم که این محیط‌ها مارا به مسیری که امروز در آن گام بر‌می‌داریم سوق داده و کمک می‌کنند تا به افراد مستقلی تبدیل شویم. حال با دانستن این نکته باید در نظر داشته باشیم که هیچ آموزشی بهتر از آموزش همراه با بازی و فعالیت‌های متناسب با رده‌ی سنی کودک نیست.

آموزش کودکان به دلیل پرش‌ذهنی و عدم تمرکز ممکن است ن‌هتاکمی دشوار و چالش‌برانگیز باشد. اما می‌توان از همین خصوصیات در جهت یادگیری بهتر استفاده کرد؛ زیرا در این مرحله، ذهن آن‌ها نسبت به مسائل بازتر و برای یادگیری مطالب جدید آمادگی بیشتری دارد. به همین منظور، آشنایی با روش‌های تدریس و تمرین با کودکان، برای والدین و معلمین ضروری می‌باشد.

هیچ قانونی برای مطالعه‌ی سریع و سخت وجود ندارد. اغلب والدین دوست دارند که سبک یادگیری مورد علاقه  و تایید خود را به فرزندانشان تحمیل کنند؛ اما انجام این کار اشتباه است‌؛ چراکه هر شخصی سبک یادگیری خود را دارد.

در ادامه چندین روش برای بهبود کیفیت آموزش و اطمینان از یادگیری کودکان آمده است:

 • کودکان برای بالابردن اثربخشی‌شان به نشانه‌های مثبت احتیاج دارند. علاوه بر آن، داشتن محیطی جداگانه و مخصوص مطالعه -که کاملا از حواس پرتی‌های طبیعی دور باشد- به طور خودکار اثربخشی و تلاش را در دانش‌آموزان افزایش میدهد.
 • کودکان در سنین پایین سوالات زیادی در مورد محیط اطرافشان دارند. پاسخ به این سوالات در محیط خانه و مدرسه موجب رشد استعدادهای آن‌ها می‌شود. اجازه دهید کودکان از شما سوال بپرسند، باران چگونه می‌بارد؟ پرندگان در کجا زندگی می‌کنند؟ و … این سوالات و پاسخ به آن‌ها نقش مهمی در آموزش و یادگیری کودکان در آینده دارد. کودکان از این طریق یاد می‌گیرند چگونه آزمایش کنند و چگونه پاسخ سوالات خود را به دست آورند.
 • برای پیشرفت در زمینه‌ی لغات، می‌توانید حروف الفبا را در تعدادی کاغذ نوشته و آن‌ها را درون ظرفی قرار داده و از هر یک از کودکان بخواهید که یکی از آن‌ها را بردارند و با توجه به حروف خود، حداکثر کلمات را بگویند.
 • می‌توانید در خانه برای کودکان کتاب‌های انگلیسی بخوانید، با فرزندانتان کارتون‌های انگلیسی ببینید و آهنگ‌های انگلیسی زبان گوش کنید. کودکان هرچه بیشتر مطالب را بشنوند، راحت‌تر آن را یاد می‌گیرند.
 • هر کودکی اگر در زمان و موقعیت مناسب تشویق شود می‌تواند پیشرفت کند. در واقع دانش‌آموز می‌تواند پس از انجام تکلیف به خود پاداش دهد: به عنوان مثال غذا خوردن در رستوران یا تماشای فیلم موردعلاقه. تصدیق و تشویق در قالب پاداش، کودکان را وادار به مطالعه با تمرکز کامل و اثر‌بخشی بیشتر می‌کند.

 

کتب مرتبط  با کتاب Learn to Read Smile with English A

برای مطالعه توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Learn to Read Smile with English A اینجا کلیک کنید.

کتاب Learn to Read Smile with English A

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.