Oxford Elementary Learner's Dictionary ترجمه زیرنویس English - English - Persian قیمت اصلی 2/250/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/800/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
Istanbul B1 قیمت اصلی 2/300/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/380/000 ﷼ است.

Istanbul A2

کتاب Istanbul A2 اولی کتاب مجموعه پنج سطحی Istanbul است که توسط جمعی از نویسندگان بومی ترکیه‌ای برای آشنایی با زبان ترکی استانبولی و فرهنگ این کشور از سطح مبتدی تا متوسط نوشته شده است. منتشر کننده این مجموعه نیز انتشارات Kultur sanat Basimevi می‌یاشد.

هر کتاب این مجموعه شامل کتاب دانش‌آموز (کتاب اصلی)، کتاب کار و فایل صوتی صوتی می‌باشد. تقسیم بندی سطوح به ترتیب سطح‌بندی استاندارد جهانی از A1 (Starter) تا C1 (Advanced) و طبق سطح‌بندی استاندارد ترکیه از A1 (Temel) تا C1+ (Ileri) است.

کتاب Istanbul A2 برای آموزش توسط مدرس طراحی شده است و توصیه می‌شود برای خودآموزی مورد استفاده قرار نگیرد.

شناسه محصول: نامعلوم

قیمت اصلی 2/200/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/320/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Istanbul A2 دومین کتاب مجموعه پنج سطحی Istanbul است که توسط جمعی از نویسندگان بومی ترکیه‌ای برای آشنایی با زبان ترکی استانبولی و فرهنگ این کشور از سطح مبتدی تا متوسط نوشته شده است. منتشر کننده این مجموعه نیز انتشارات Kultur sanat Basimevi می‌یاشد.

هر کتاب این مجموعه شامل کتاب دانش‌آموز (کتاب اصلی)، کتاب کار و فایل صوتی صوتی می‌باشد. تقسیم بندی سطوح به ترتیب سطح‌بندی استاندارد جهانی از A1 (Starter) تا C1 (Advanced) و طبق سطح‌بندی استاندارد ترکیه از A1 (Temel) تا C1+ (Ileri) است.

کتاب Istanbul A2 برای آموزش توسط مدرس طراحی شده است و توصیه می‌شود برای خودآموزی مورد استفاده قرار نگیرد.

ساختار کتاب Istanbul A2

کتاب Istanbul A2 که درواقع مقدمه‌ای برای یادگیری زبان ترکی استانبولی به شمار می‌رود، تمام مهارت‌ها لازم را در اختیار زبان‌آموز قرار داده و درسنامه‌ی هر شش درس کتاب Istanbul A2 شامل سه بخش اصلی زیر می‌شود:

  • گرامر و دستور زبان
  • مهارت‌های اصلی چهارگانه
  • بخش واژگان و افزایش داره لغات

در ابتدای هر درس موضوع گرامری مد نظر معرفی می‌گردد و در ادامه هر یک از مهارت‌های چهارگانه با روش‌های مختلف و استفاده از متون و موضوعات مختلف آموزش داده می‌شود.

در انتهای درسنامه لیستی از واژگان به کار رفته یه همراه نحوه تلفظ صحیح موجود است. هر واحد درسی علاوه بر تمام موارد نامبرده تمارین موجود در کتاب‌کار از مهم‌ترین بخش‌های آموزش هستند و الازم است تمارین موازی با روند یادگیری حل و پاسخ‌ها از طریق پاسخ‌نامه مورد بررسی قرار گیرد.

سطوح مختلف کتاب Istanbul A2

سطح اول مجموعه – Istanbul A1- برای زبان‌آموزان مبتدی طراحی شده و به مطالبی چون: مقدمات گرامر، بحث‌های مربوط به حروف الفبای ترکی و معرفی واژگان ابتدایی می‌پردازد.

در کتاب سطح دوم مجموعه – Istanbul A2- بیشتر به مباحث واژگان و آشنایی بشتر با واژگان پرکاربرد پرداخته می‌شود، اما همچنان به آموزش گرامر و مهارت‌های خواندن، نوشتن و مکالمه پرداخته می‌شود.

سطح سوم مجموعه که سطح متوسط به شمار می‌آید – Istanbul B1- تسلط و تمرکز برا مطالب گرامری می‌باشد.

سطح بعدی – Istanbul B2- مباحث مربوط به مهارت‌های چهارگانه مورد توجه قرار گرفته و فایل صوتی ضمیمه مجموعه بر تثویت مهارت شنیداری تاثیر به‌سزایی خواهد داشت.

سطح آخر مجموعه که سطح پیشرفتته به شمار می‌آید مباحث گرامری پیشرفته مورد توجه قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است در تمام سطوح مجموعه آشنایی با فرهنگ ترکیه نیز در روند آموزش دخیل است.

ویژگی‌ها و فواید زبان ترکی

زبان ترکی پانزدهمین زبان رایج جهان می‌باشد. حدود 75 میلیون نفر به‌عنوان زبان مادری به زبان ترکی تکلم کرده و برای حدود 15 میلیون نفر زبان دوم محسوب می‌شود. علاوه بر کشور ترکیه، کشورهای بالکان، قفقاز و اروپای غربی نیز مهاجران ترک زیادی را پذیرفته‌اند. اما بزرگ‌ترین گروه مهاجران ترک زبان در آلمان زندگی می‌کنند، به‌طوری که رایج‌ترین زبان در این کشور پس از آلمانی زبان ترکی است.

جمهوری ترکیه از اهمیت جغرافیایی-سیاسی برخوردار بوده و به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاورمیانه مرتبط است، این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ رو به رشد جهان را داشته و به دلیل رشد روز به روز سیاسی و اقتصادی ترکیه دانستن زبان ترکی بسیار کارآمد می‌باشد. دانستن این زبان فرصت‌های شغلی زیادی در امور تجاری، مالی، دولتی، و… در بر دارد.

استفاده از زبان انگلیسی در ترکیه خیلی کار آمد نخواهد بود، زیرا تعداد کمی از افراد به این زبان تسلط دارند، اگرچه فراگیری زبان انگلیسی در میان فارق‌التحصیلان پیشرفت چشمگیری داشته اما درک زبان ترکی برای امور تجاری به فرد جایگاهی خاص داده و شهروندان بیشتری مایل به برقراری ارتباط با فرد هستند. در نتیجه یادگیری زبان ترکی برای افرادی که قصد سفر، مهاجرت یا تعامل تجاری-سیاسی با این کشور را دارند انتخاب مناسبی است.

از آنجایی که ترکیه تمدن کهن و با ارزشی دارد یادگرفتن زبان برای افراد، به خصوص باستان‌شناسان و انسان‌شناسان خالی از لطف نخواهد بود .

آزمون بین‌المللی زبان ترکی

آزمون تومر که خلاصه عبارت “مرکز آموزش زبان ترکی” است مدرکی مورد تایید دانشگاه‌های ترکیه و دیگر سازمان‌های این کشور می‌باشد. حدود 22 سال پیش این مرکز پژوهشی به منظور آموزش زبان ترکی استانبولی به خارجی زبانان بنا شده و زیر نظر مستقیم دانشگاه آنکارا فعالیت می‌کند و مدارک اعطایی نیز مورد تایید سفارت‌های این کشور هستند.
این آزمون بین‌المللی در بسیاری از کشورها از جمله ایران به طور رسمی برگزار می‌شود. لازم به ذکر است کسانی که قصد شرکت در آزمون در خاک ترکیه را دارند نیاز به شرایط خاصی از قبیل ویزا ندارند. اغلب شرکت در آزمون در خاک ترکیه به کسانی که قصد مهاجرت و زندگی در این کشور را دارند پیشنهاد می‌شود.

کتاب استاندارد این آزمون مجموعه سه جلدی Hitit بوده و بسته به نوع آزمون، برخی مدارک کوتاه مدت و برخی دارای اعتبار دائمی هستند.

آزمون 100 سوال داشته و به مدت 240 دقیقه برگزار می‌شود، نتیجه آزمون نیز 15 روز کاری پس از برگزاری ازمون اعلام شده و نمره کافی در آزمون تومر با توجه به هدفی که شخص از اخذ مدرک دارد مشخص می‌شود

برخلاف دیگر آزمون‌ها، آزمون تومر 6 مهارت زبانی خواندن، نوشتاری، شنیداری، درک مطلب، دستور و ساختار و مهارت‌های ایجاد مکالمه را مورد سنجش قرار می‌‎دهد.

دو مدرکی که این آزمون به داوطلبان در صورتاخذ نمره کافی اعطا می‌کند شامل دو مدرک زیر هستند:

مدرک دیپلما مدرکی با اعتباری دائمی است که اعتبار بالایی داشته و اخذ این مدرک معادل کسب نمره C1 می‌باشد. آزمون این مدرک همچنین در صورت نیاز می‌تواند معادل نمره C2 را نیز اعطا کند.

مدرک سرتیفیکا مدرکی موقتی است که اعتبارش به مدت شش ماه الی 2 سال تعیین می‌شود و در دو نوع temel  (مقدماتی)  با شش ماه اعتبار و Orta (متوسط) در سطح B2 اعطا می‌شود.

کتب مرتبط با کتاب Istanbul A2

برای مطالعه توضیحات تکمیلی کتاب Istanbul A2 اینجا کلیک کنید.

وزن 444 گرم
انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

موضوع

other language, Turkish, آموزشی, زبان‌شناسی

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال, نوجوانان 12 تا 18

سطح

Elementary

CEFR

A2

ناشر اصلی

Kultur sanat Basimevi

نویسنده

Dr. Fatma Bolukbas, Enver Gedik, Gul Gonultas, Funda Keskin, Fazilat Onenc, Hende Tokgoz, Gizem Unsal

سال انتشار

2014

شابک کتاب دانش آموز

9786054892150

شابک کتاب کار

9786054892150

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ کتاب دانش آموز

گلاسه

جنس کاغذ کتاب کار

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

104

تعداد صفحات کتاب کار

56

پاسخ نامه

دارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

تک رنگ

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.