HSK Standard Course 2

1/960/000 ریال

کتاب HSK Standard Course 2 یکی از بهترین کتب یادگیری زبان چینی می‌باشد که با تلاش مشترک مطبوعات دانشگاه زبان و فرهنگ پکن و موسسه آزمون‌های بین‌المللی چین(CTI) گردآوری شده است. این کتاب به وسیله‌ی ارائه‌ی آموزش‌های نوین و آزمون‌های علمی و عملی، زبان چینی را در سطوح بالا و با متد استاندارد، به مخاطبان آموزش می‌دهد. نحوه‌ی طراحی و موضوعات ارائه شده در این کتاب به گونه‌ایست که خوانندگان، زبان چینی را همچون تفریح و سرگرمی فرامی‌گیرند.

این مجموعه در ۶ سطح طراحی و مطابق با معیارها و سرفصل‌های آزمون HSK به مخاطبان ارائه شده است. هر یک از این شش سطح شامل یک کتاب آموزشی اصلی و یک کتاب کار می‌باشد. زبان‌آموزان با تسلط بر این کتاب قادر خواهند بود تا کلمات و جملات چینی را درک کرده و از آن‌ها در صدد رفع نیازهای خود استفاده کنند. توانایی ارتباط برقرار کردن به شیوه‌ی صحیح، از دیگر مزیت‌های فراگیری این کتاب است؛ زیرا در نگارش این کتاب، حداکثر تلاش جهت تشریح موضوعات کاربردی و روزمره به عمل آمده است.

کتاب HSK Standard Course 2 به صورت دوزبانه و چینی-انگلیسی می‌باشد. به همین علت مخاطبان می‌توانند به راحتی از این مجموعه استفاده کرده و در صورت بروز مشکل به انگلیسی متون توجه کنند و مشکل خود را برطرف سازند.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip)