کتاب Hip Hip Hooray 2nd Edition 6
Hip Hip Hooray 2nd Edition 6 قیمت اصلی 2/650/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/590/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
کتاب Tiny Talk 1B
Tiny Talk 1B قیمت اصلی 1/050/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 630/000 ﷼ است.

Hip Hip Hooray 2nd Edition 5

کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5 پنجمین کتاب از مجموعه‌ی شش سطحی Hip Hip  Hooray  بوده و توسط انتشارات  Longman pearsonو باهدف آموزش به خردسالان  طراحی شده است. . این کتاب با استفاده متدهایIndirect teaching وLexical teaching  این امکان را برای زبان‌آموز فراهم میاورد تا در حین بازی و شعر خواندن، مطالب مورد نظر را بیاموزند.

این مجموعه همچنین به والدینی که قصد دارند تا فرزندان نونهالان خود را با زبان انگلیسی آشنا کنند پیشنهاد می‌شود.

کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5 به همراه کتاب‌کار(Work Book) و CD ارائه می‌شود

شناسه محصول: نامعلوم

1/590/000 1/650/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5 پنجمین کتاب از مجموعه‌ی شش سطحی Hip Hip  Hooray  بوده و توسط انتشارات  Longman pearsonو باهدف آموزش به خردسالان  طراحی شده است. . کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5 با استفاده متدهای Indirect teaching وLexical teaching  این امکان را برای زبان‌آموز فراهم میاورد تا در حین بازی و شعر خواندن، مطالب مورد نظر را بیاموزند.

این مجموعه همچنین به والدینی که قصد دارند تا فرزندان نونهالان خود را با زبان انگلیسی آشنا کنند پیشنهاد می‌شود.

کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5 به همراه کتاب‌کار(Work Book) و CD ارائه می‌شود

متد Indirect teaching

متد Indirect teaching به معلم این امکان را می‌دهد تا در حین بازی و تکرار Song ها، مطالب را از حافظه‌ی کوتاه‌مدت کودکان به حافظه ی میان‌مدت آن‌ها منتقل کند. این متد با توجه به عدم توانایی کودکان برای تمرکز طولانی مدت طراحی شده است.

متد Lexical teaching چیست ؟

این متد تدریس زبان با ایجاد زنجیره‌ای از لغات مربوط به‌هم و درقالب جمله، سعی می‌کند تا کلمات و ساختار‌بندی جملات را درحافظه‌ی میان‌مدت زبان‌آموزان ثبت و آن‌ها را به درگیری ناخودآگاه با آموخته‌های خود وادار می‌کند. در انتها نیز سعی شده که زبان‌آموزان با ساخت جمله‌های متنوع، آموخته‌های خود را تثبیت کنند.

ساختار کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5

کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5 شامل هشت فصل بوده و هر فصل به سه قسمت تقسیم می‌شود.

 • در ابتدا و انتهای هر فصل بخشی از یک داستان مصور قرار دارد که ابزاری برای یادگیری نحوه‌های جمله‌سازی در قالب ماجراهای شخصیت‌های مختلف است
 • Learn1

بخشLearn 1  درابتدا با استفاده از یک فایل صوتی تعدادی کلمه جدید را آموزش می‌دهد. سپس به‌وسیله‌ی یک ترانه امکان تثبیت  لغات جدید را ایجاد می‌کند.

 • Learn2

این قسمت با تمرکز بر تلفظ و مهارت گوش کردن ، از یک بخش Listening  و یک بخش برای Pronoun تحت عنوانSay استفاده میکند.

 • Learn3

این قسمت با تمرکز بر مهارت مکالمه از زبان‌آموزان میخواهد تا با استفاده از کلمات آموخته شده و الگو‌های مکالمه‌ی ارائه شده توسط کتاب با هم‌کلاسی‌های خود مکالمه‌ای را شبیه‌‌سازی کنند.

 • کادر‌هایی پراکنده Grammar در طول هر فصل به شرح و توضیح مفاهیم دستور زبان پرداخته‌اند.

 

 • بخش Practice درانتهای قسمت‌های Learn قرار دارد. زبان‌آموزان در این قسمت به مرور آموخته‌های خود می‌پردازند.

اهمیت آموزش زبان به کودکان

هر لحظه از زندگی فرصتی برای آموختن و یادگیری محسوب می‌شود. همه‌ی ما از کودکی در معرض طیف وسیعی از محیط‌های یادگیری قرار می‌گیریم که این محیط‌ها مارا به مسیری که امروز در آن گام بر‌می‌داریم سوق داده و کمک می‌کنند تا به افراد مستقلی تبدیل شویم. حال با دانستن این نکته باید در نظر داشته باشیم که هیچ آموزشی بهتر از آموزش همراه با بازی و فعالیت‌های متناسب با رده‌ی سنی کودک نیست.

آموزش کودکان به دلیل پرش‌ذهنی و عدم تمرکز ممکن است ن‌هتاکمی دشوار و چالش‌برانگیز باشد. اما می‌توان از همین خصوصیات در جهت یادگیری بهتر استفاده کرد؛ زیرا در این مرحله، ذهن آن‌ها نسبت به مسائل بازتر و برای یادگیری مطالب جدید آمادگی بیشتری دارد. به همین منظور، آشنایی با روش‌های تدریس و تمرین با کودکان، برای والدین و معلمین ضروری می‌باشد.

هیچ قانونی برای مطالعه‌ی سریع و سخت وجود ندارد. اغلب والدین دوست دارند که سبک یادگیری مورد علاقه  و تایید خود را به فرزندانشان تحمیل کنند؛ اما انجام این کار اشتباه است‌؛ چراکه هر شخصی سبک یادگیری خود را دارد.

در ادامه چندین روش برای بهبود کیفیت آموزش و اطمینان از یادگیری کودکان آمده است:

 • کودکان برای بالابردن اثربخشی‌شان به نشانه‌های مثبت احتیاج دارند. علاوه بر آن، داشتن محیطی جداگانه و مخصوص مطالعه -که کاملا از حواس پرتی‌های طبیعی دور باشد- به طور خودکار اثربخشی و تلاش را در دانش‌آموزان افزایش میدهد.
 • کودکان در سنین پایین سوالات زیادی در مورد محیط اطرافشان دارند. پاسخ به این سوالات در محیط خانه و مدرسه موجب رشد استعدادهای آن‌ها می‌شود. اجازه دهید کودکان از شما سوال بپرسند، باران چگونه می‌بارد؟ پرندگان در کجا زندگی می‌کنند؟ و … این سوالات و پاسخ به آن‌ها نقش مهمی در آموزش و یادگیری کودکان در آینده دارد. کودکان از این طریق یاد می‌گیرند چگونه آزمایش کنند و چگونه پاسخ سوالات خود را به دست آورند.
 • برای پیشرفت در زمینه‌ی لغات، می‌توانید حروف الفبا را در تعدادی کاغذ نوشته و آن‌ها را درون ظرفی قرار داده و از هر یک از کودکان بخواهید که یکی از آن‌ها را بردارند و با توجه به حروف خود، حداکثر کلمات را بگویند.
 • می‌توانید در خانه برای کودکان کتاب‌های انگلیسی بخوانید، با فرزندانتان کارتون‌های انگلیسی ببینید و آهنگ‌های انگلیسی زبان گوش کنید. کودکان هرچه بیشتر مطالب را بشنوند، راحت‌تر آن را یاد می‌گیرند.
 • هر کودکی اگر در زمان و موقعیت مناسب تشویق شود می‌تواند پیشرفت کند. در واقع دانش‌آموز می‌تواند پس از انجام تکلیف به خود پاداش دهد: به عنوان مثال غذا خوردن در رستوران یا تماشای فیلم موردعلاقه. تصدیق و تشویق در قالب پاداش، کودکان را وادار به مطالعه با تمرکز کامل و اثر‌بخشی بیشتر می‌کند.

 

کتب مرتبط با کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5

Hip Hip Hooray 2 2nd Edition

Hip Hip Hooray 3 2nd Edition

Hip Hip Hooray 4 2nd Edition

 

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Hip Hip Hooray 2nd edition 5 اینجا کلیک کنید.

جنس کاغذ

تحریر

قطع

رحلی

لهجه

امریکن

CD/DVD

دارد

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.