First Friends 2 Teacher Book Second Edition قیمت اصلی 1/700/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/190/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
کتاب First Friends 2nd Edition 2
First Friends 2nd Edition 2 قیمت اصلی 1/900/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/140/000 ﷼ است.

Four Corners Second Edition 3

کتاب Four Corners Second Edition 3 یکی از کاربردی‌ترین کتاب‌های زبان انگلیسی برای بزرگسالان است که به‌صورت مجموعه‌ی چهارجلدی از سال ۲۰۱۸ توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسید.

در هر فصل از کتاب Four Corners Second Edition 3، بخش‌هایی مثل لغات جدید، گرامر، مهارت شنیداری، نحوه‌ی تلفظ صحیح و یادگیری کاربردی زبان در قالب مکالمات، توانایی زبان‌آموزان را گسترش می‌دهد. بافت‌ درسی این کتاب فرصت آشنایی با فرهنگ اِمریکن را به مخاطب می‌دهد.

Four Corners با استفاده از روش Can-do، برای مخاطبان فرصت‌ تمرین انگلیسی روزمره را ایجاد می‌کند. فعالیت‌های Speaking به گونه‌‎ای شخصی‌سازی‌ شده‌اند که یادگیری زبان را برای خوانندگان بسیار آسان و فرح‌بخش می‌سازند.

گرامر سازمان‌یافته و مجموعه‌ی کلمات جدید کتاب Four Corners Second Edition 3 برای مکالمات محاوره‌ای، خوانندگان را در تسهیل فرایند یادگیری همراهی می‌کند.

یکی از دلایل محبوبیت کتاب Four Corners Second Edition 3، پرداختن به موضوعات متنوع مانند اخبار، سفر، ارتباطات، غذا، اهداف شخصی و … است.

درعین‌حال زبان‌آموزان با دایره‌ی وسیعی از کلمات -با لهجه اِمریکن- آشنا شده و CD و فیلم‌های آموزشی، فرصت ارزشمندی برای تمرینات جهت‌دار و هدفمند فراهم می‌کنند.

شناسه محصول: نامعلوم

قیمت اصلی 3/950/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 2/370/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Four Corners Second Edition 3 یکی از کاربردی‌ترین کتاب‌های زبان انگلیسی برای بزرگسالان است که به‌صورت مجموعه‌ی چهارجلدی از سال ۲۰۱۸ توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است.

در هر فصل از کتاب Four Corners Second Edition 3، بخش‌هایی مثل لغات جدید، گرامر، مهارت شنیداری، نحوه‌ی تلفظ صحیح و یادگیری کاربردی زبان در قالب مکالمات، توانایی زبان‌آموزان را گسترش می‌دهد. بافت‌ درسی این کتاب فرصت آشنایی با فرهنگ اِمریکن را به مخاطب می‌دهد.

کتاب Four Corners Second Edition 3 با استفاده از روش Can-do، برای مخاطبان فرصت‌ تمرین انگلیسی روزمره را ایجاد می‌کند. فعالیت‌های Speaking به گونه‌‎ای شخصی‌سازی‌ شده‌اند که یادگیری زبان را برای خوانندگان بسیار آسان و فرح‌بخش می‌سازند.

گرامر سازمان‌یافته و مجموعه‌ی کلمات جدیدکتاب Four Corners Second Edition 3 برای مکالمات محاوره‌ای، خوانندگان را در تسهیل فرایند یادگیری همراهی می‌کند.

یکی از دلایل محبوبیت کتاب Four Corners Second Edition 3، پرداختن به موضوعات متنوع مانند اخبار، سفر، ارتباطات، غذا، اهداف شخصی و … است.

درعین‌حال زبان‌آموزان با دایره‌ی وسیعی از کلمات -با لهجه اِمریکن- آشنا شده و CD و فیلم‌های آموزشی، فرصت ارزشمندی برای تمرینات جهت‌دار و هدفمند فراهم می‌کنند.

ویرایش دوم

ویرایش دوم  Four Corners 3 با تلفیق روش تاثیرگذار آموزشی و چیدمان جدید، حداکثر بهره‌وری را برای مخاطبان خود به ارمغان می‌آورد. این ویرایش همچنین یادگیری انگلیسی را از سطح مبتدی تا میانی تضمین کرده و نیز ترکیب متدِ ارتباطی موثر با روش Can-do، بازدهی یادگیری را چند برابر می‌کند.

انتشارات کمبریج در این ویرایش، بستری آنلاین برای خودآموزی، تمرینات مکرر و تثبیت مطالب برای زبان‌آموزان ایجاد کرده است.

ساختار کتاب Four Corners Second Edition 3

کتاب Four Corners Second Edition 3 شامل دوازده فصل یا unit است و هر فصل از A,B,C,D تشکیل ‌شده‌اند.

ساختار هر فصل کتاب Four Corners Second Edition 3:

 • Vocabulary

در این قسمت با مجموعه‌ای از لغات جدید آشنا می‌شویم. در اکثر فصل‌ها، کتاب از زبان‌آموزان می‌خواهد لغات را به تصاویر مرتبط کنند. آموزش واژگان جدید با شیوه‌ای جذاب، همراه با تصاویر، ضمن افزایش بازدهی زبان‌آموزی، فرآیند یادگیری را جذاب‌تر می‌کند.

 • Language in context

در این قسمت با ارائه‌ی جملات یا متنی مرتبط با کلمات جدید، از زبان‌آموزان خواسته می‌شود تا به سؤالات پاسخ دهند.

 • Interaction

این بخش با ارائه تصاویر و متن مکالمات که در فایل صوتی مرتبط با هر فصل وجود دارند، مهارت‌های زبان آموزان را تقویت می‌کند.

 • Pronunciation

علاوه بر یادگیری لغات جدید، زبان‌آموزان باید بتوانند کلمات را به شیوه‌ی صحیح تلفظ کنند. در این بخش، نحوه‌ی ادای صحیح واژه‌ها آموزش داده می‌شود. تمامی مهارت‌های تلفظی این کتاب لهجه‌ی اِمریکن دارند.

 • Conversation

مکالمات روزمره کمک می‌کند تا مخاطبان آشنایی بهتری با نوع به‌کارگیری کلمات داشته باشند. جملات کاربردی، لغات جدید و گرامر در این بخش، هم‌زمان مهارت‌های مختلف زبان‌آموزان را تقویت می‌کند. تصاویر به‌کاررفته در این بخش مطالب را به شکل واضح‌تر نشان داده و باعث افزایش گیرایی زبان‌آموزان می‌شود.

 • Grammar

یکی از دلایل اهمیت این کتاب، آموزش گرامر به شیوه‌ای ساده و کاربردیست. تمرینات متنوعی که در ادامه وجود دارد، دستور زبان آموزش داده ‌شده، را تثبیت می‌کند.

 • Speaking

این بخش مستقیماً به مهارت Speaking اختصاص داده‌ شده است.

 • Reading

یکی از مهارت‌های بسیار مهم در آزمون‌های زبان، مثل IELTS، توانایی درک مطلب است. در این بخش توانایی درک مطلب زبان‌آموزان تقویت می‌شود.

 • Listening

تقویت مهارت شنیداری نیز از دیگر مواردیست که باید مورد توجه قرار گیرد. کتاب از مخاطبان می‌خواهد که در دو مرحله، ابتدا فایل‌های صوتی مرتبط را گوش دهند و سپس به سؤالات مطرح‌ شده پاسخ دهند.

 • Writing

در این بخش، مهارت نگارش مورد توجه قرارگرفته است. این بخش از کتاب از زبان‌آموزان می‌خواهد درباره‌ی یک موضوع مشخص متنی نوشته و توانایی خود برای موفقیت آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی را افرایش دهند.

در ابتدای هر فصل، تصاویر مرتبط با موضوع فصل به‌عنوان warm-up آمده است. این تصاویر علاوه بر روشن کردن مفهوم Unit، ایده‌ها و اطلاعات جدیدی به مخاطبان می‌دهند. همچنین هر فصل با یک فعالیت wrap-up به پایان می‌رسد تا زبان‌آموزان بتوانند آنچه را که در طول فصل فرا گرفته‌اند، به طور صحیح به‌کار ببرند.

اهداف هر درس:

 • A: شامل اولین مجموعه‌ی لغات و گرامر می‌شود. لغات به همراه تصاویر مرتبط، بازده یادگیری را افزایش می‌دهند.
 • B: استراتژی‌های کاربردی زبان را شرح داده و با استفاده از متد‌های کاربردی، بخش speaking را شخصی‌سازی کرده است. مباحث زبانی و فرهنگی متنوع در این قسمت، این امکان را به زبان‌آموزان می‌دهد تا در اجتماع، محیط‌‌های آموزشی و محیط کار به راحتی باnative speaker‌ها ارتباط برقرار کنند.
 • C: مجموعه‌ی دوم لغات و گرامر در این قسمت آمده ‌است. همچنین مکالمه‌ی ارائه شده در این قسمت طرز صحیح استفاده از لغات را به زبان‌آموزان یاد می‌دهد.
 • D: در این قسمت با استفاده از reading، writing و speaking تسلط فرهنگی و زبانی را در زمینه‌های مختلف زندگی افزایش می‌دهد.

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

در حال حاضر زبان انگلیسی پرمخاطب‌ترین زبان خارجی در جهان است. پانصد سال پیش، زبان لاتین این عنوان را در انحصار خودش داشت، چون زبان تجارت، بازرگانی و آموزش در جهان غرب بود.

در قرن شانزدهم، زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی به دلیل تغییرات سیاسی در اروپا مورد توجه و اهمیت واقع شدند و جای زبان لاتین را گرفتند. به این ترتیب، این زبان‌ها به تدریج به عنوان زبان ارتباطات گفتاری و نوشتاری رایج به کار گرفته شدند.

زمانی که زبان جدیدی یاد می‌گیریم، می‌توانیم مهارت‌های جدیدی را همراه با آن بیاموزیم. ما حتی شروع به فکر کردن مانند مردمی می‌کنیم که زبان آن‌ها را یاد می‌گیریم.

تحقیقات نشان داده است که با یادگیری زبان انگلیسی می‌توان مهارت های تفکر انتزاعی و خلاقیت خود را بهبود بخشید. مغز به طور متفاوت شروع به کار کرده و ناخودآگاه باید یاد بگیرد که خود را با روند تغییر تفکر وفق دهد.

یادگیری زبان از بسیاری جهات برای شما مفید خواهد بود؛ یادگیری آن چندان دشوار نیست و شما می‌توانید کمی بهتر با مردم بومی ارتباط برقرار کنید، احساس طرد شدن نخواهید کرد و مردم اعتماد بیشتری به شما خواهند داشت.

انگلیسی یک زبان مهم بین‌المللی است و ما در جنبه‌های مختلف زندگی به دانش زبان انگلیسی نیاز پیدا می‌کنیم. امروزه از جستجوی ساده و پیدا کردن سوالات در اینترنت گرفته تا تماشای فیلم، خواندن اخبار جهان، مقالات مختلف، کاریابی و موفقیت در شغل و حرفه، به تسلط بر زبان انگلیسی نیاز خواهیم داشت.

همچنین یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند به پیشرفت و موفقیت شغلی شما نیز کمک کند. جالب است بدانید صرف نظر از عنوان و گروه شغلی و میزان سابقه کاری، دانش بالا در زبان انگلیسی فرصت‌های جدید و بهتری پیش روی شما قرار داده و باعث پیشرفت و ارتقای شغلی شما خواهد شد.

دانش زبان انگلیسی یکی از مهم ترین مهارت‌های استخدامی بوده و در دنیای شرکت‌ها بسیار مورد توجه است. انگلیسی مناسب تنها به معنای توانایی ساخت جملات صحیح از لحاظ گرامری نیست. این به معنای سایر مهارت‌ها برای برقراری ارتباط مؤثر مانند مهارت‌های ارائه، مهارت‌های متقاعد کردن و مذاکره و مهارت‌های بین فردی با استفاده از آن زبان نیز می‌باشد.

حتی اگر نمی‌خواهید برای شغل خاصی درخواست دهید و می‌خواهید تجارت خود را انجام دهید، پس زبان انگلیسی کمتر از یک دارایی نخواهد بود. شما قادر خواهید بود با محصولات خود ارتباط بسیار موثری برقرار کنید و مشتریان بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد، زیرا می‌دانند که شما می‌توانید به زبان آنها صحبت کنید.

کتب مرتبط با کتاب Four Corners Second Edition 3:

 

برای مطالعه توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Four Corners Second Edition 3 اینجا کلیک کنید.

وزن 560 گرم
انتخاب محصول

کتاب دانش آموز + کتاب کار + کتاب ویدیو, کتاب دانش آموز + کتاب کار

موضوع

آموزشی

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال

سطح

Intermediate

CEFR

B1

لهجه

American

ناشر اصلی

Oxford

نویسنده

David Bohlke, Jack C. Richards

ویرایش

دوم

سال انتشار

2019

شابک کتاب دانش آموز

9781108459358

شابک کتاب کار

9781108558594

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

154

تعداد صفحات کتاب کار

96

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

تک رنگ

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.