World English 1 Second Edition قیمت اصلی 2/600/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/560/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
World English 2 Second Edition قیمت اصلی 2/600/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/560/000 ﷼ است.

Essay and Letter Writing

کتاب Essay and Letter Writing  با هدف ایجاد ابزاری کارامد در راستای مقاله‌نویسی و نامه‌نگاری، برای معلمان و زبان‌آموزان غیر انگلیسی زبان تالیف شده است. ساختار ساده‌ی کتاب، به خوانندگان‌ کمک می‌کند تا به انواع روش‌های نامه‌نگاری و انشاء‌نویسی مسلط شوند. این کتاب همچنین منبع مناسبی از موضوعات مختلف برای معلمان  فراهم آورده تا در کلاس‌های خود استفاده کنند.

شناسه محصول: 111381

قیمت اصلی 650/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 390/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Essay and Letter Writing  با هدف ایجاد ابزاری کارامد در راستای مقاله‌نویسی و نامه‌نگاری، برای معلمان و زبان‌آموزان غیر انگلیسی زبان تالیف شده است. ساختار ساده‌ی کتاب، به خوانندگان‌ کمک می‌کند تا به انواع روش‌های نامه‌نگاری و انشاء‌نویسی مسلط شوند. این کتاب همچنین منبع مناسبی از موضوعات مختلف برای معلمان فراهم آورده تا در کلاس‌های خود استفاده کنند. مدرسان این حوزه به زبان آموزان این کتاب را جهت خرید کتاب تقویت Writing انگلیسی پیشنهاد میکنند

مولف، خوانندگانِ کتاب Essay and Letter Writing را با سطحی کمی بالاتر از Elementary  و دایره لغات نه‌چندان وسیع در نظر گرفته‌است. با این حال، دو فصل اول به تشریح اصول اولیه‌ی جمله‌سازی و پاراگراف‌بندی اختصاص دارد؛ دانشی که زبان‌آموزان می‌بایست حداقل در یک‌سال بیاموزند را مولف به صورت تیتر وار، اما با توضیحات شفاف ارائه داده است.

ساختار کتاب Essay and Letter Writing

کتاب Essay and Letter Writing   متشکل از نُه Unit است که به دو بخش Part 1 و Part 2 تقسیم شده است.

Part1

قسمت اول به مبانی اولیه‌ی جمله‌سازی و نگارش اختصاص دارد. و شامل فصل‌های Sentence، Paragraph و The Essay می‌شود.

Part2

قسمت دوم کتاب Essay and Letter Writing از مسائل اولیه فراتر رفته و به اصول نوشتاری متن‌هایی مانند داستان کوتاه، نحوه‌ی نگارش مقالات ادبی، Reflective Essay و Argumentative Essay می‌پردازد.

Reflective essay

این سبک از مقالات معمولا به بازتاب نظرات نویسنده درباره‌ی موضوعی خاص و تاثیرات آن بر موضوعات دیگر پرداخته و نویسنده‌ی آن می‌بایست ابتدا زاویه دید و طرز تفکر خود نسبت به موضوع مورد بحث را برای خواننده مشخص کند و سپس به شرح تاثیر و بازتاب موضوع مورد بحث بر زندگی شخصی خود بپردازد. این سبک از نوشتار به خواننده این امکان را می‌دهد تا بتواند در پایان، برداشت شخصی خود را داشته باشد.

Argumentative essay

مقالات Argumentative به دو دسته تقسیم می‌شوند: یا One-Sided هستند یا Two-Sided.

اگر مقاله One-Sided باشد، یک جبهه را معرفی کرده و با آن جبهه موافقت یا مخالفت می شود.

اما در مقالات Two-Sided، دو جبهه معرفی می شود و نویسنده باید با یکی از این جبهه ها موافقت کرده و توضیح دهد که چرا یک مسئله از مسئله‌ی دیگر مهم‌تر است، و یا چرا موضوعA  درست و موضوع  Bغلط.

کتب مرتبط با کتاب Essay and Letter Writing

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.