Essay and Letter Writing

کتاب Essay and Letter Writing  با هدف ایجاد ابزاری کارامد در راستای مقاله‌نویسی و نامه‌نگاری، برای معلمان و زبان‌آموزان غیر انگلیسی زبان تالیف شده است. ساختار ساده‌ی کتاب، به خوانندگان‌ کمک می‌کند تا به انواع روش‌های نامه‌نگاری و انشاء‌نویسی مسلط شوند. این کتاب همچنین منبع مناسبی از موضوعات مختلف برای معلمان  فراهم آورده تا در کلاس‌های خود استفاده کنند.

شناسه محصول: 111381

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

390/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Essay and Letter Writing

کتاب Essay and Letter Writing  با هدف ایجاد ابزاری کارامد در راستای مقاله‌نویسی و نامه‌نگاری، برای معلمان و زبان‌آموزان غیر انگلیسی زبان تالیف شده است. ساختار ساده‌ی کتاب، به خوانندگان‌ کمک می‌کند تا به انواع روش‌های نامه‌نگاری و انشاء‌نویسی مسلط شوند. این کتاب همچنین منبع مناسبی از موضوعات مختلف برای معلمان  فراهم آورده تا در کلاس‌های خود استفاده کنند.

مولف، خوانندگانِ کتاب Essay and Letter Writing را با سطحی کمی بالاتر از Elementary  و دایره لغات نه‌چندان وسیع در نظر گرفته‌است. با این حال، دو فصل اول به تشریح اصول اولیه‌ی جمله‌سازی و پاراگراف‌بندی اختصاص دارد؛ دانشی که زبان‌آموزان می‌بایست حداقل در یک‌سال بیاموزند را مولف به صورت تیتر وار، اما با توضیحات شفاف ارائه داده است.

ساختار کتاب Essay and Letter Writing

کتاب Essay and Letter Writing   متشکل از نُه Unit است که به دو بخش Part 1 و Part 2 تقسیم شده است.

·        Part1

قسمت اول به مبانی اولیه‌ی جمله‌سازی و نگارش اختصاص دارد. و شامل فصل‌های Sentence، Paragraph و The Essay می‌شود.

·        Part2

قسمت دوم کتاب Essay and Letter Writing از مسائل اولیه فراتر رفته و به اصول نوشتاری متن‌هایی مانند داستان کوتاه، نحوه‌ی نگارش مقالات ادبی، Reflective Essay و Argumentative Essay می‌پردازد.

·        Reflective essay

این سبک از مقالات معمولا به بازتاب نظرات نویسنده درباره‌ی موضوعی خاص و تاثیرات آن بر موضوعات دیگر پرداخته و نویسنده‌ی آن می‌بایست ابتدا زاویه دید و طرز تفکر خود نسبت به موضوع مورد بحث را برای خواننده مشخص کند و سپس به شرح تاثیر و بازتاب موضوع مورد بحث بر زندگی شخصی خود بپردازد. این سبک از نوشتار به خواننده این امکان را می‌دهد تا بتواند در پایان، برداشت شخصی خود را داشته باشد.

 

·        Argumentative essay

مقالات Argumentative به دو دسته تقسیم می‌شوند: یا One-Sided هستند یا Two-Sided.

اگر مقاله One-Sided باشد، یک جبهه را معرفی کرده و با آن جبهه موافقت یا مخالفت می شود.

اما در مقالات Two-Sided، دو جبهه معرفی می شود و نویسنده باید با یکی از این جبهه ها موافقت کرده و توضیح دهد که چرا یک مسئله از مسئله‌ی دیگر مهم‌تر است، و یا چرا موضوعA  درست و موضوع  Bغلط.

مهارت writing

زبان انگلیسی شامل 4 مهارت اصلی reading (خواندن)، writing (نوشتن)، listening (شنیداری) و speaking (صحبت کردن) می‌باشد. زبان‌آموزی قادر به درک زبان خواهد بود که تمام این مهارت‌ها را در کنار و همراه با یکدیگر آموخته و به منظور بهبود آن‌ها تمرین و ممارست داشته باشد.

وقتی بیشتر بخوانید، در نوشتن نیز بهتر می‌شوید. اما شما تنها می‌توانید در درک مطلب عالی باشید، و هنوز نمی‌توانید مکالمه‌ی رو-در-رو انجام دهید. حتی اگر آن‌ها به هم مرتبط باشند، فرد باید در هر زمینه، جداگانه روی مهارت خود کار کند.

نوشتن یکی از مبانی اولیه‌ای است که بر اساس آن، یادگیری و ذهن فرد مورد قضاوت قرار می‌گیرد. مهارت نوشتن ما را به مهارت‌های ارتباطی و تفکر مجهز کرده، و نیز همچنین توانایی ما را برای توضیح و اصلاح ایده‌های‌مان برای دیگران و خودمان تقویت می‌کند. مهارت‌های نوشتاری بخش مهمی از ارتباطات بوده و تعیین کننده‌ی میزان دریافت واکنش مورد نظر از خواننده‌‌ یا مخاطب شما می‌باشند.

برای تقویت مهارت Writing تنها دانش زبان کافی نیست و مثل هر مهارت دیگری احتیاج به تمرین هم دارد.

برای آنکه بهتر بنویسید باید بیشتر بخوانید. دو مهارت reading و writing ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر داشته و افرادی که در مهارت خواندن تسلط خوبی داشته باشند، می‌توانند با سادگی و سهولت بیشتری بنویسند.

یادگیری واژگان جدید و داشتن دایره‌ی لغات گستره از مواد مهم برای پیشرفت در writing است. به هر میزان که دایره لغات گسترده‌تری داشته باشید، در هنگام نوشتن کمتر دچار تامل و وقفه خواهید شد.

وقتی به نوشتن کلمات جدید -در زبان خارجی که در حال یادگیری آن هستید- ادامه می‌دهید، این به مغز شما کمک کرده تا آن‌ها را حفظ کند و به شما امکان می‌دهد بعداً به آن‌ها دسترسی سریع‌تری پیدا کنید. نوشتن همچنین به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید که چگونه کلمات را برای تشکیل جملات کامل ادغام کنید. تمرین این مهارت به شما کمک کرده تا به آن زبان فکر و صحبت کرده و در نتیجه خود را بهتر بیان کنید.

در آخر -برای پیشرفت در مهارت writing- هیچ تمرینی بیشتر از نوشتن، به شما کمک نمی‌کند. بنابراین لازم است حداکثر تلاش خود را روی نوشتن در مورد موضوعات مختلف، از خاطرات روزانه گرفته تا مطالب درسی بگذارید.

کتب مرتبط با کتاب Essay and Letter Writing

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.