کتاب English File Elementary 4th edition

1/050/000 ریال1/110/000 ریال

توضیحات کتاب English File Elementary 4th edition

کتاب English File Elementary 4th edition امروزه از جمله دوره‌های محبوب زبان‌آموزان علاقمند به یادگیری لهجه اِمریکن در سراسر دنیاست. این مجموعه برای زبان‌آموزان رده‌های سنی نوجوانان تا بزرگسالان توسط انتشارات دانشگاه Oxford تهیه شده است. مولفان این مجموعه با تمرکز بر متدLexical Teaching و آموزش Taskمحور، به چهارچوب مناسبی برای تدریس کارآمد زبان دست یافته‌اند.

دانلود رایگان‌ فایل‌های صوتی(zip)

دانلود رایگان فایل‌های تصویری(iso)

دانلود رایگان‌ فایل‌های صوتی(iso)

کتاب English File Elementary 4th edition
کتاب English File Elementary 4th edition

بررسی کتاب English File Elementary 4th edition

کتاب English File Elementary 4th edition امروزه از جمله دوره‌های محبوب زبان‌آموزان علاقمند به یادگیری لهجه اِمریکن در سراسر دنیاست.

 مجموعه کتاب English File Elementary 4th edition برای زبان‌آموزان رده‌های سنی نوجوانان تا بزرگسالان توسط انتشارات دانشگاه Oxford تهیه شده است. مولفان این مجموعه با تمرکز بر متدLexical Teaching و آموزش Taskمحور، به چهارچوب مناسبی برای تدریس کارآمد زبان دست یافته‌اند.

متد Lexical teaching چیست ؟

این متد تدریس زبان با ایجاد زنجیره‌ای از لغات مربوط به‌هم و درقالب جمله، سعی می‌کند تا کلمات و ساختار‌بندی جملات را درحافظه‌ی میان‌مدت زبان‌آموزان ثبت و آن‌ها را به درگیری ناخودآگاه با آموخته‌های خود وادار می‌کند.

در انتها نیز سعی شده که زبان‌آموزان با ساخت جمله‌های متنوع، آموخته‌های خود را تثبیت کنند.

آموزش Taskمحور چیست و چه مزیتی دارد؟

در پروسه‌ی آموزش زبان، همواره از Task ها برای تثبیت و تمرین آموخته‌ها استفاده می‌شود. با تکامل روش‌های تدریس، صاحب نظران روش‌های جدیدی برای به حداقل رساندن زمان صحبت معلم در کلاس (T.T.T)  و افزایش حداکثری زمان صحبت دانش‌آموزان (S.T.T)   ابداع کرده‌اند.

فعالیت‌های زبان‌آموز-محور یا به اصطلاح Learner Centered  به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهند تا مطالب موردنظر کتاب را حین انجام فعالیت‌های تعریف شده، به شکل غیرمستقیم و ناخودآگاه آموخته و خود به کشف مطالب بپردازند.

ساختار کتاب

English File 3rd Edition  شامل ۱۰ Unit است که هر کدام به دو بخش AوB تقسیم شده‌اند. هر دو بخش در هر Unit  و از لحاظ ساختاری به‌هم شبیه‌اند و تفاوت در مطالب آن‌هاست.

هر قسمت با بخشVocabulary  شروع شده که در قالبListening  به زبان‌آموزان معنی کلمات در جمله و تلفظ صحیح آن‌ها را می‌آموزد.

در مرحله‌ی بعد، از زبان‌آموزان خواسته شده تا در قالب فعالیت Speaking به جمله‌سازی و استفاده از کلمات جدید برای مکالمه با هم‌کلاسی‌های خود بپردازند.

در قدم بعد، این کتاب به سراغ مهارت Reading می‌رود و در ابتدا لغات جدید را تثبیت کرده و بعد جای هرکدام از کلمات را در جمله می‌آموزد.

بعد از این مراحل و ایجاد پیش‌زمینه‌های لغوی، در بخش Grammar آن‌ها را با ساختار جمله مواجه می‌کند. جملاتی که در بخش های قبل با آن روبه‌رو شده بودند و از آن برای ساخت جمله در بخش Speaking  استفاده کرده‌اند.

در انتهای هر دو Unit بخش Review and Check  قرار دارد که به مرور مطالب آموخته شده در قالب مجموعه سوالاتی می‌پردازد.

ویرایش چهارم

در کتاب English File Elementary 4th edition، ساختار کتاب تغییری نکرده و بیشتر به تقویت پشتیبانی و خدمات آنلاین پرداخته است.

در نسخه‌ی آنلاین، علاوه بر نسخه‌ی E-Book  فعالیت های فوق‌برنامه در قالب نمونه سوال و همچنین اپلیکیشن iTools مخصوص معلمان تهیه شده که به قصد هدفمند سازی روند تدریس برنامه‌ریزی شده است.

کتب مرتبط

انتشارات رهنما، پیشنهاد میکند اگر شما زبان‌آموز گرامی ( رده‌های سنی نوجوانان تا بزرگسالان ) علاقمند به یادگیری لهجه اِمریکن هستید، این کتاب برای شما مفید و موثر خواهد بود.

انتشارات رهنما، ناشر کتب خارجی و پکیج های آموزشی زبان خارجی است و علاوه بر خرید آنلاین، می توانید از شعب مرکزی(م انقلاب)، شعبه شرق(خ پیروزی) خرید نمایید. که البته توصیه ما خرید آنلاین می باشد.

انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Elementary

CEFR

A1-A2

لهجه

British

ناشر اصلی

Oxford

نویسنده

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Jerry Lambert

ویرایش

چهارم

سال انتشار

2020

شابک / ISBN

9780194031592

شابک کتاب کار

9780194032896

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ کتاب دانش آموز

گلاسه

جنس کاغذ کتاب کار

تحریر

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

167

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت, همراه با CD/DVD فیزیکی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.