Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2

1/200/000 ریال

کتاب Destination C1 & C2 مجموعه‌ی کاملی از واژگان و گرامر است که بر اساس استاندارد اروپا(The Council Of Europe)  برای سطوح زبانی B1، B2 و C1-C2 در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. این سری کتاب‌ها، زبان‌آموزان را برای آزمون‌های Cambridge PET، FCE، CPE و CAE آماده می‌کند. همچنین داوطلبین آزمون IELTS برای تقویت دایره گرامر و لغات خود از این مجموعه استفاده می‌کنند.

کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2 با دارا بودن پاسخ‌نامه امکان Self-Study را برای خوانندگان فراهم می‌کند. یادگیری واژگان و گرامر می‌تواند یکی از مشکلات هر زبان‌آموزی باشد که تسلط بر آن تاثیر مستقیمی بر توانایی Writing، Reading،  Speaking و Listening دارد؛ سری Destination این معضل را برطرف کرده است.

 

کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2
Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2

1/200/000 ریال

توضیحات کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2

کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2 مجموعه‌ی کاملی از واژگان و گرامر است که بر اساس استاندارد اروپا(The Council Of Europe) برای سطوح زبانی B1، B2 و C1-C2 در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. این سری کتاب‌ها، زبان‌آموزان را برای آزمون‌های Cambridge PET، FCE، CPE و CAE آماده می‌کند. همچنین داوطلبین آزمون IELTS برای تقویت دایره گرامر و لغات خود از این مجموعه استفاده می‌کنند.

کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2 با دارا بودن پاسخ‌نامه امکان Self-Study را برای خوانندگان فراهم می‌کند. یادگیری واژگان و گرامر می‌تواند یکی از مشکلات هر زبان‌آموزی باشد که تسلط بر آن تاثیر مستقیمی بر توانایی Writing، Reading،  Speaking و Listening دارد؛ سری Destination این معضل را برطرف کرده است.

ساختار کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2

کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2 از 42 فصل یا Unit تشکیل شده که شامل 28 فصل Grammar و 14 فصل Vocabulary  می‌باشد.

 • Grammar

هر فصل با تدریس قوانین گرامر به صورت ساده و واضح شروع می‌شود و در Table Form مثال‌هایی برای تثبیت مطالب گفته شده آمده. همچنین نکات مهم به صورت برجسته در جدول قرار دارد.

تمریناتِ مربوطه به صورت تدریجی دشوار می‌شود و زبان‌آموزان دچار سردرگمی نمی‌شوند.

این کتاب تلاش می‌کند با تمرکز بر لغات همان درس، گرامر را جلو ببرد و تا حدی که می‌تواند زبان‌آموزی را در بستر محتوایی تسهیل می‌بخشد.

 • Vocabulary

لغات هر درس از کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2 با توجه به موضوع آن درس، مناسب برای سطح زبان‌آموزان گردآوری شده است.هر درسِ لغات از 5 بخش زیر تشکیل شده است:

 • Topic Vocabulary
 • Phrasal Verbs
 • Prepositional Phrases
 • Word Formation
 • Word Patterns
 • Review

بعد از هر سه فصل ( 2 گرامر و 1 لغات ) با بخش مرور، دانش مخاطبان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این بخش شامل دو صفحه تمرین می‌باشد. سوالات در فرم‌های متنوع: چهارگزینه‌ای، پاسخ کوتاه، پاسخ بلند و … طراحی شده است.

Vocabulary  چیست؟

گستردگی و تقویت پیوسته‌ی دایره‌ی واژگان یکی از مهم‌ترین مهارت‌های لازم در یادگیری زبان جدید است. گسترش دایره لغات انگلیسی پروسه‌ای طولانی و پیوسته بوده و نیازمند تلاش است، همچنین ضروری است درک صحیحی از مفهوم کلمات در حال یادگیری داشت.

کلمات ابزار برقراری ارتباط تلقی می‌شوند و این ابزار علاوه بر سخن گفتن، برای نوشتن و گوش دادن به محتواهای انگلیسی نیز کاربرد دارد و داشتن دامنه لغات غنی کمک بزرگی برای انتقال معنا و مفهوم مورد نظر به مخاطب بوده و علاوه بر آن ساده‌ترین راهی است که فرد را به یک سخنور و نویسنده توانمند بدل می‌کند.

برای مثال ممکن است گرامر شخص ضعیف باشد و با کلمات منظور خود را به نحوی برساند، اما ممکن نیست بدون دانستن کلمات ارتباط برقرار کرد زیرا در حقیقت ابزار اصلی برقراری ارتباط در دست نیست.

یادگیری لغات به طور کلی به دو دسته لغات درکی (receptive vocabulary) و لغات بیانی (expressive vocabulary) تقسیم می‌شود. لغات درکی کلماتی هستند که شخص هنگام بلرخورد با آن‌ها، معنیشان را درک و قادر به پاسخگویی به آن‌هاست ولی نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. لغات بیانی نیز لغاتی هستند که شخص در ادبیات خود به سادگی می‌توانند از آن استفاده کنند.

برای موفقیت در یادگیری لغات لازم است که آن‌ها را ابتدا به صورت درکی و سپس بیانی آموخت.

راهکارهایی برای گشترش دایره لغات

 • واژه‌نامه شخصی :داشتن دفتر و یا یادداشت کلمات جدید به همراه معنی در نت گوشی
 • تکرار و تمرین: تکرار کلمات در صحبت‌ها و استفاده به صورت پی‌در پی
 • دادن مفهوم شخصی به کلمات جدید: مرتبط کردن جملات یا کلمات جدید به یک تصویر یا مفهوم آشنا
 • مطالعه: خواندن متون، داستان، اخبار و حتی محتوای آنلاین
 • تجزیه و تحلیل کلمات: کم کردن وابستگی به دیکشنری تا حد امکان و حدس زدن کلمات جدید با توجه به محتوای جمله یا متن و سپس چک کردن در دیکشنری در صورت نیاز
 • در نظر گرفتن کاربرد کلمات: سنجیدن موارد استفاده کلمات جدید و دیدن مثال‌های متعدد
 • استفاده فعال از آموخته‌ها: سعی در استفاده از کلمات جدید و جایگزین کردن آن‌ها با کلمات قدیمی هم‌معنی
 • تعیین هدف: مشخص کردن تعداد مشخصی کلمه برای یادگیری به‌صورت ماهانه یا هفتگی

کتب مرتبط با کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2

 

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Destination Grammar and Vocabulary C1 & C2 اینجا کلیک کنید.

وزن 670 g
موضوع

Grammar, Vocabulary

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Advanced

CEFR

C1-C2

لهجه

بریتیش

ناشر اصلی

Macmillan

ناشر

رهنما

نویسنده

Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles

سال انتشار

2013

شابک/ISBN

9780230035409

قطع

رحلی

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (نرم)

تعداد صفحات

312

پاسخنامه

دارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

دو رنگ

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.