3 Contemporary Topics Fourth Edition

کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION، اولین جلد از مجموعه‌ی ۴ جلدی contemporary Topics است. این مجموعه با نگاهی آکادمیک، جهت تقویت مهارت‌های شنیداری زبان انگلیسی، مهارت اندیشیدن، بحث کردن، ابراز نظر و روش‌های مطالعه طراحی شده است تا دانش‌آموزان را از نظر مهارت‌های زبانی برای زندگی واقعی آکادمیک و حرفه‌ای آماده کند.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

810/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION

کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION، سومین جلد از مجموعه‌ی ۴ جلدی contemporary Topics است. این مجموعه با نگاهی آکادمیک، جهت تقویت مهارت‌های شنیداری زبان انگلیسی، مهارت اندیشیدن، بحث کردن، ابراز نظر و روش‌های مطالعه طراحی شده است تا دانش‌آموزان را از نظر مهارت‌های زبانی برای زندگی واقعی آکادمیک و حرفه‌ای آماده کند.

دروس کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION، مانند دیگر کتاب‌های این مجموعه، با رویکردی مدرن نگارش شده‌اند؛ در هر درس زبان‌آموز با طیفی از محتوای آموزشی سطح متوسط (B1,B2) و تمریناتی جذاب و جدید روبه‌رو می‌شود که به‌صورت تدریجی مشارکت متعهدانه‌ در امر آموزش و مدیریت مطالعه را به زبان‌آموز می‌آموزد.

هر درس کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION، مانند دیگر کتاب‌های این مجموعه، شامل متنی کوتاه با موضوع آکادمیک است که عموماً از میان متون دانشگاهی بریده شده است. این متن به‌صورت صوتی و یا ویدئویی در کلاس درس پخش می‌شود.

به‌منظور درک عمیق‌تر از موضوع هر درس و با هدف آماده‌سازی زبان‌آموزان برای موقعیت‌های واقعی، تمرینات متنوع و چالش‌برانگیز، تکالیف شنیداری متمرکز بر موضوع هر درس، بحث‌های گروهی برای ارائه‌ی نظرات و ایده‌های شخصی، و تکالیفی جهت ارائه در کلاس درس طراحی شده‌اند. تجربه‌ی مشارکت در بحث‌هایی با موضوعات آکادمیک سبب تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری زبان‌آموزان می‌شود.

 

ساختارکتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION

کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION شامل 12 درس با موضوعات زیر است:

روان‌شناسی، زبان‌شناسی، ، کسب‌وکار، مطالعات رسانه، زیست‌شناسی، مردم شناسی، فناوری، علوم سیاسی، اقتصاد،تاریخ، فلسفه و فناوری اطلاعات.

روش تدریس پیشنهادی برای کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION مانند دیگر کتاب‌های این مجموعه، روشی بر پایه‌ی مشارکت زبان‌آموزان و مطابق با  بخش‌های هر درس، به شرح زیر است:

  • بخش اول: Connect to the Topic

۱۵ دقیقه

بخش اول درس  به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا با صحبت‌کردن از  تجربیات شخصی‌شان، دانسته‌های پیشین خود را درباره‌ی موضوع درس، دوباره فعال کنند. زبان‌آموزان در این بخش، ابتدا ایده‌های شخصی خود را یادداشت می‌کنند و آن‌ها را در کلاس ارائه می‌دهند؛ سپس مصاحبه‌ی کوتاهی می‌شنوند که شامل ایده‌هایی تخصصی و نگاهی علمی به موضوع درس است. این مصاحبه شامل واژگان و ترکیباتت تازه و مرتبط با موضوع درس است.

  • بخش دوم: Build your Vocabulary

۱۵ دقیقه

ا  ین بخش زبان‌آموزان را با لغات و جمله‌های کلیدی استفاده شده در متن درس آشنا می‌کند. زبان‌آموزان لغات و ترکیبات جدید را در بافت معنایی ارائه شده می‌آموزند تا برای روبه‌رو شدن با متن اصلی درس آماده شوند. هر درس معمولاً شامل ۱۰ تا ۱۵ لغت و ترکیب درس است.

  • بخش سوم: Focus your Attention

۱۰ دقیقه

در این بخش زبان‌آموزان روش گوش‌دادن و یادداشت‌برداری را می‍اموزند.  این بخش معمولاً با ارائه‌ی نکاتی درباره‌ی روش‌های فعالانه‌ی گوش‌دادن همراه است؛ نکاتی درباره ی چگونگی تشخیص واژگان کلیدی برای یافتن سرنخ‌هایی مرتبط با ایده‌ی اصلی متن، تهیه‌ی فهرست، تشخیص ارتباطات دال و مدلولی، تمیز دادن واقعیات از نقطه‌نظرات و… این بخش شامل یک فایل صوتی کوتاه جهت آماده‌سازی زبان‌آموزان برای متن اصلی درس است.

  • بخش چهارم: Watch the Lecture

۲۰ تا ۳۰ دقیقه

در این بخش زبان‌آموزان به متن اصلی درس گوش می‌دهند. این فایل صوتی دو بار پخش می‌شود. بار اول زبان‌آموزان تلاش می‌کنند ایده‌های اصلی متن را تشخیص دهند و بار دوم بر روی جزئیات تمرکز می‌کنند. زبان‌آموزان برای انجام تمرینات این بخش از آنچه در بخش‌های پیشین آموخته‌اند کمک می‌گیرند.

  • بخش پنجم:Hear the Language

۱۰ دقیقه

در این بخش زبان‌آموزان به جزئیات متن و همچنین طریقه‌ی صحیح تلفظ واژگان توجه می کنند. این قسمت شامل گوش سپردن به ده جمله‌ی بریده شده از متن است. هر جمله چند بار تکرار می‌شود و تمرکز بر روی آهنگ کلام و تلفظ صحیح کلمات است. سپس زبان‌آموزان در گروه‌های دونفره تلفظ واژگان و آهنگ کلام را تمرین می‌کنند.

 

  • بخش ششم: Talk about the Topic

۱۵ دقیقه

در این درس،  زبان‌آموزان وارد بحثی گروهی درباره‌ی موضوع درس می‌شوند. این بخش شامل تمریناتی ساختارمند باهدف تقویت مهارت‌های مکالمه‌ی زبان‌آموزان است. در این بخش، زبان‌آموزان به قطعه‌ای صوتی که دربرگیرنده‌ی دیالوگی کوتاه است گوش می‌دهند. این دیالوگ میان شخصی انگلیسی‌زبان و یک زبان‌آموز شکل می‌گیرد. سپس زبان‌آموزان در مکالمات گروهی خود از آنچه آموخته‌اند استفاده می‌کنند. راهبردهای این درس شامل:

روش ابراز موافقت با ایده‌ها

روش تأیید کردن ایده‌ها

روش پرسش درباره ی نظرات و ایده‌ها

روش ابراز مخالفت در بحث

 

  • بخش هفتم: Review Your Notes

۱۰ دقیقه

استفاده از یادداشت‌ها برای شرکت کردن در بحث، یکی از تکنیک‌های مهم برای تقویت زبان و همچنین مهارتی الزامی در زندگی آکادمیک است.  در این بخش، زبان‌آموزان،  در گروه‌های دونفره، محتوای درس را مرور می‌کنند؛ موضوع اصلی را مشخص کرده و برای آزمون انتهای درس آماده می‌شوند.

  • بخش هشتم: Take the Unit Test and Proficiency Assessment

۱۵ دقیقه

این بخش شامل آزمون کلاسی، جهت تثبیت آموخته‌ها، ارزیابی آن‌ها و تصحیح اشتباهات احتمالی است.

  • بخش نهم: Express Your Ideas

قسمت آخر هر درس، فرصتی برای زبان‌آموزان فراهم می‌کند تا به کمک دانسته‌های جدید، ایده‌های خود را با یکدیگر در میان بگذارند.

 

کتاب‌های مرتبط با کتاب Contemporary Topics 3 FOURTH EDITION:

  کتاب Contemporary Topics 2 FOURTH EDITION

کتاب Contemporary Topics 1 FOURTH EDITION

وزن 0.3400 گرم
لهجه

American

پاسخ نامه

ندارد

رده سنی

نوجوانان، بزرگ‌سالان

CEFR

B1-B2

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

CD/DVD

دارد

ویرایش

چهارم

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

شابک / ISBN

9780134400798

سطح

Intermediate and above

تعداد صفحات

134

جنس کاغذ

گلاسه

موضوع

Listening, Skills, Speaking

ناشر اصلی

Pearson

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.