کتاب Contemporary Topics 2 FOURTH EDITION

660/000 ریال

کتاب Contemporary Topics 2 FOURTH EDITION، دومین جلد از مجموعه‌ی ۴ جلدی contemporary Topics است. این مجموعه با نگاهی آکادمیک، جهت تقویت مهارت‌های شنیداری زبان انگلیسی، مهارت اندیشیدن، بحث کردن، ابراز نظر و روش‌های مطالعه طراحی شده است تا دانش‌آموزان را از نظر مهارت‌های زبانی برای زندگی واقعی آکادمیک و حرفه‌ای آماده کند.

دروس کتاب Contemporary Topics 2 FOURTH EDITION، مانند دیگر کتاب‌های این مجموعه، با رویکردی مدرن نگارش شده‌اند؛ در هر درس زبان‌آموز با طیفی از محتوای آموزشی در سطح متوسط (B1) و تمریناتی جذاب و جدید روبه‌رو می‌شود که به‌صورت تدریجی مشارکت متعهدانه‌ در امر آموزش و مدیریت مطالعه را به زبان‌آموز می‌آموزد.

هر درس کتاب Contemporary Topics 2 FOURTH EDITION، مانند دیگر کتاب‌های این مجموعه، شامل متنی کوتاه با موضوع آکادمیک است که عموماً از میان متون دانشگاهی بریده شده است. این متن به‌صورت صوتی و یا ویدئویی در کلاس درس پخش می‌شود.

به‌منظور درک عمیق‌تر از موضوع هر درس و با هدف آماده‌سازی زبان‌آموزان برای موقعیت‌های واقعی، تمرینات متنوع و چالش‌برانگیز، تکالیف شنیداری متمرکز بر موضوع هر درس، بحث‌های گروهی برای ارائه‌ی نظرات و ایده‌های شخصی، و تکالیفی جهت ارائه در کلاس درس طراحی شده‌اند. تجربه‌ی مشارکت در بحث‌هایی با موضوعات آکادمیک سبب تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری زبان‌آموزان می‌شود.

.

دانلود رایگان فایل صوتی (zip) دانلود رایگان فایل تصویری (iso)