Caramel 2

کتاب 2 Caramel یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی دو سطحی Caramel بوده و توسط انتشارات Dider منتشر شده است. کتاب Caramel 2 برای آموزش زبان فرانسه به مخاطبان سطح A1 تا A2  (کودکان بالای هفت سال) طراحی شده و حداکثر زمان لازم برای تدریس مطالب کتاب ۶۰ ساعت است که این مقدار، با دو جلسه در هفته مطابقت دارد.

این مجموعه برای آموزش سطوح مقدماتی تدوین شده و دارای فایل‌های صوتی و کتاب‌کار است. تمرینات متعدد همسو با مطالب تدریس شده، تصاویر رنگی، جدول بندی و آموزش مطالب با متدهای روز سبب می‌شوند نکات دستوری و محتوا در ذهن تثبیت شوند.

به دلیل بیان ساده مطالب، کتاب Caramel 2 نه تنها در آموزشگاه‌های تدریس زبان فرانسه مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلکه یک ابزار کاربردی برای خودآموزی زبان فرانسه نیز محسوب می‌شود؛ گرچه توصیه می‌شود کتاب زیر نظر مدرس مورد استفاده قرار گیرد.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/600/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Caramel 2

کتاب 2 Caramel یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی دو سطحی Caramel بوده و توسط انتشارات Dider منتشر شده است. کتاب Caramel 2 برای آموزش زبان فرانسه به مخاطبان سطح A1 تا A2  (کودکان بالای هفت سال) طراحی شده و حداکثر زمان لازم برای تدریس مطالب کتاب ۶۰ ساعت است که این مقدار، با دو جلسه در هفته مطابقت دارد.

این مجموعه برای آموزش سطوح مقدماتی تدوین شده و دارای فایل‌های صوتی و کتاب‌کار است. تمرینات متعدد همسو با مطالب تدریس شده، تصاویر رنگی، جدول بندی و آموزش مطالب با متدهای روز سبب می‌شوند نکات دستوری و محتوا در ذهن تثبیت شوند.

به دلیل بیان ساده مطالب، این کتاب نه تنها در آموزشگاه‌های تدریس زبان فرانسه مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلکه یک ابزار کاربردی برای خودآموزی زبان فرانسه نیز محسوب می‌شود؛ گرچه توصیه می‌شود کتاب زیر نظر مدرس مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی‌های مجموعه Caramel

 • آموزش سطح به سطح و منظم
 • جدا بودن کتاب تمرینات و کتاب دانش‌آموز
 • ارائه‌ی طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها و تمرینات
 • ارائه‌ی فرهنگ لغت و ساختارهای کلیدی
 • دارای راهنمای کلاسی
 • دارای فایل صوتی ضمیمه‌ برای آموزش صحیح تلفظ و تقویت مهارت شنیداری
 • ترانه و آهنگ‌های فرانسوی
 • استفاده از متن، مکالمات و… و گسترش دایره لغات
 • دارای کتاب‌کار متناسب و موازی با هر درس
 • سهولت در برقراری ارتباط به زبان فرانسوی
 • تسلط کامل بر مطالب پایه و آموزش ابتدایی
 • آموزش الفبا
 • آموزش شمارش با تصاویر
 • آموزش جملات ساده و کاربردی از ابتدای کتاب

ساختار کتاب Caramel 2

آموزش در کتاب Caramel 2 در ۶ درس صورت می‌گیرد. هریک از دروس حاوی مباحثی هستند که مطالب پایه را همراه با تصاویر رنگی و ترانه‌های کودکانه آموزش می‌دهند. ترکیب اصلی دروس به صورت زیر می‌باشد:

 1. آشنایی با موضوع درس با توجه به تصویر صفحه‌ی آغازین درس
 2. تصاویر رنگی و مرتبط با موضوع در حال آموزش
 3. بخش‌های مختلف برای تقویت چهار مهارت اصلی

کاربرد زبان فرانسه

زبان فرانسه از زبان‌های پرکاربرد و بین‌المللی است که فراگیری آن می‌‍تواند برای زبان‌آموز فواید زیادی داشته باشد. هیچ زبان دیگری نیست که مانند زبان‌انگلیسی گستردگی زیادی داشته باشد اما این زبان در پنج قاره جهان صحبت می‌شود و در 29 کشور از جمله کشورهای بلژیک، هائیتی، لوکزامبورگ، سوئیس، موناکو، نیجر، سنگال، توگو، کانادا، مالی و… زبان رسمی اعلام شده است.

فراگیری هر زبانی دارای دلایل اقتصادی نیز هست، زبان‌ها یکی از مشخصه‌های مهم مورد نظر کارفرمایان هستند و صرف نظر از اینکه چه زبانی انتخاب فرد است، کمک بزرگی به پیشرف شغلی وی خواهد بود زیرا تجارت بر پایه ارتباط شکل گرفته و کارفرمایان نیاز به استخدام افرادی دارند که تجارت آن‌ها را گسترش می‌دهند. همچنین از اهمیت زبان فرانسوی در جهان تجارت نمی‌توان صرف نظر کرد، این زبان سومین زبان تجاری مهم در جهان است.

دلایل فرهنگی یادگیری زبان فرانسه نیز بسیار گسترده هستند، اما اگر قصد اشاره مختصر به این امر را داشته باشیم،  ادبیات فرانسه یکی از پرکارترین و درخشان ترین ادبیات‌های جهان بوده و از آن‌جایی که هیچ اثر ترجمه شده‌ای به کیفیت نسخه اصلی مطلب نمیرسد، مطالعه ادبیات فرانسه به زبان اصلی لذت بی مثالی به مخاطب ارائه می‌دهد. همچنین سینمای فرانسه در عرصه‌ی فرهنگی حرف زیادی برای گفتن داشته و لذت دیدن فیلم‌های فرانسوی به این زبان نیز می‌تواند هر شخصی را برای  یادگیری زبان فرانسه ترغیب کند.

یادگیری این زبان برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند کار سختی نخواد بود، زیرا مشترکات زیادی اعم از کلمات و اصطلاحات داشته و میتوان تخمین زد حداقل 33 درصد از کلمات انگلیسی از زبان فرانسه آمده‌اند. این قابلیت باعث می‌شود نه تنها یادگیری زبان فرانسوی ازاردهنده نباشد بلکه لذت بخش نیز باشد.

آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه

آزمون‌های DELF و DALF

آزمون‌های DELF و DALF به ترتیب آزمون‌های دیپلم مطالعات زبان فرانسه و دیپلم پیشرفته زبان فرانسه هستند که توسط وزارت آموزش فرانسه و با همکاری مرکز بین‌المللی مطالعات آموزشی (CIEP) برگزار ‌می‌‎شوند. سالانه حدود  سیصد هزار داوطلب به در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. آزمون DELF برای چهار سطح (A1, A2, B1, B2) و آزمون DALF برای سطوح C1 و C2 طراحی شده‌اند. برای قبول شدن در این آزمون کافی است چهار مهارت اصلی زبانی سنجیده شوند. هر یک از مهارت‌ها 25 نمره دارد و برای قبولی در هر بخش به حداقل پنج نمره نیاز است و از صد نمره نهایی نیز پنجاه نمره برای قبولی در آزمون قابل قبول است.

آزمون TEF

آزمون سنجش زبان فرانسه یا TEF در شش سطح برگزار شده و آزمونی است که همانند آزمون آیلتس سطح فرد در زبان فرانسه از A1 تا C2 را مشخص می‌کند. این آزمون بسته به نیاز فرد به پنج صورت :

 • TEF Naturalisation: این آزمون مناسب اشخاصی است که قصد مهاجرت به فرانسه به‌عنوان شهروند را دارند بوده و وزارت امور داخلی فرانسه این آزمون را برای اپلای معتبر شمرده است.
 • TEF études: وزارت آموزش ملی فرانسه با این آزمون مهارت گفت و گو و نوشتاری فرد را سنجیده و مناسب برای مهاجرت تحصیلی است.
 • TEF Carte de resident: آزمون کارت اقامت TEF  آزمونی تخصصی برای تایید مهارت کتبی و شفاهی فرد در سطح A2 بوده و مناسب برای دریافت کارت اقامت فرانسه است. ( آزمون A2 DELF نیز همین کاربرد را دارد)
 • TEF  Canada: سطح این آزمون با B2 DELF قابل مقایسه بوده و مهارت افرادی که قصد مهاجرت اقتصادی ، خصوصا افرادی که قصد دریافت تابعیت کانادا را دارند بررسی می‌‎کند. لازم به ذکر است این آزمون به‌طور محدود برگزار می‌شود.
 • TEF Québec- TEF AQ: آزمون ارزیابی ویژه کبک مدرکی برای افرادی است که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند.

برگزار شده و اعتبار دو ساله دارد. همچنین فرصت شغلی و تحصیلی برای افراد در کشورهای فرانسه و کانادا پیش‌ می‌‎‍آورد.

کتب مرتبط با کتاب Caramel 2

برای مطالعه توضیحات تکمیلی کتاب Caramel 2 اینجا کلیک کنید.
وزن 484 گرم
انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

موضوع

French, other language, زبان فرانسوی, زبان‌های دیگر

رده سنی

کودکان 7 تا 12 سال

سطح

Elementary

CEFR

A2

ناشر اصلی

Didier

نویسنده

Nadja Doring, Frederic Vermeersch

سال انتشار

2005

شابک کتاب دانش آموز

9782287051700

شابک کتاب کار

9782278051717

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ کتاب دانش آموز

تحریر

جنس کاغذ کتاب کار

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

62

تعداد صفحات کتاب کار

125

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

تک رنگ

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.