Backpack 5 2nd Edition

کتاب 5 Backpack 2nd Edition انتخاب هوشمندانه‌ای برای شروع آموزش زبان به کودکان و خردسالان است. کتاب Backpack 5 2nd Edition یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی BACKPACK است که در هفت سطح (starter-6) ارائه می‌شود.

کتاب Backpack 5 2nd Edition به طور معمول در آموزشگاه‌ها و توسط مدرس تدریس می‌شود و انتخاب مناسبی برای خودآموزی نیست. آموزش به کودکان همیشه چالش برانگیز بوده خصوصا وقتی بحث زبانی جدید در میان باشد. والدین همیشه در تلاش‌اند تا فرزندشان از موقعیت‌های آموزشی خود به خوبی استفاده کند و فرصت گرانبهایی که می‌تواند صرف یادگیری شود از دست نرود. لذا اینکه نباید با آموزش‌های طولانی مدت و کسالت‌بار کودک را از یادگیری زده کرد.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/800/000 
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Backpack 5 2nd Edition

کتاب Backpack 5 2nd Edition انتخاب هوشمندانه‌ای برای شروع آموزش زبان به کودکان و خردسالان است. کتاب حاضر یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی BACKPACK است که در هفت سطح (starter-6) ارائه می‌شود.

کتاب Backpack 5 2nd Edition به طور معمول در آموزشگاه‌ها و توسط مدرس تدریس می‌شود و انتخاب مناسبی برای خودآموزی نیست. آموزش به کودکان همیشه چالش برانگیز بوده خصوصا وقتی بحث زبانی جدید در میان باشد. والدین همیشه در تلاش‌اند تا فرزندشان از موقعیت‌های آموزشی خود به خوبی استفاده کند و فرصت گرانبهایی که می‌تواند صرف یادگیری شود از دست نرود. لذا اینکه نباید با آموزش‌های طولانی مدت و کسالت‌بار کودک را از یادگیری زده کرد.

انتخاب منبع آموزشی مناسب از مهم‌ترین اقدامات والدین است و باید هوشمندانه انجام شود تا کودک حدالامکان آموزش غیر مستقیم یا آموزش متناسب با سن خود را برخوردار باشد. محتوای کتاب از طریق ویدیو و آهنگ‌های شاد و کودکانه آموزش داده می‌شود و بر اساس CLIL بوده و مکالمه محور (communicative base)  بوده که این برای کودک بسیار مفید خواهد بود، زیرا یادگرفتن کلمات در کودکی سبب می‌شود لهجه Native داشته و علاوه بر آن، آموزشی که در کودکی رخ داده به سختی فراموش می‌شود. این کتاب دارای مکمل (Wokbook) بوده و لازم است همزمان با آموزش تمرینات کتاب کار حل شود تا آموزش به صورت کامل صورت گیرد.

ساختار و ویژگی‌های کتاب Backpack 5 2nd Edition

آموزش زبان انگلیسی در کتاب Backpack 5 2nd Edition با روشی قابل درک برای کودکان صورت می‌گیرد. برای کاربردی بودن زبان و قابل درک‌تر بودن آن، تعاملات اجتماعی به عنوان ابزار آموزش مورد استفاده قرار گرفته‌اند. علاوه بر آن، این روش سبب می‌شود کودک با فرهنگ و اجتماع مردمی که سعی در فراگیری زبان آن‌ها را دارد آشنا شده که این خود از مهم‌ترین فاکتورها برای فراگیری زبان دوم است. با اینکه به نوعی می‌توان اضحار داشت که کتاب Backpack 5 2nd Edition مکالمه محور است اما به Grammar و Writing بی توجهی نشده و با دقت و توجه زیادی به این مسائل نیز پرداخته شده است.

“هر کتاب از این مجموعه دارای 9 درس با موضوعاتی است که کودکان در طول روز با آن‌ها برخورد خواهند کرد، این روش باعث می‌شود کاربرد کلمات را بهتر فهمیده و مطالب قابل لمس تر باشد. در انتهای کتاب Backpack 5 2nd Edition و پس از پایان دروس بخشی مختص آموزش نکاتی برای تلفظ کلمات به صورت کتبی وجود دارد. بخش‌هایی نیز برای دوره دروس تدریس شده ، جمع بندی نکات گرامری و Writing وجود دارد.

ویژگی‌های ویرایش دوم کتاب Backpack 5 2nd Edition

برای به روز شدن محتوای کتاب و قابل درک بودن برای کودکان ان نسل، کتاب همگام با تغییرات به روز شده و تغییر کرده است. در مکالمات اصططلاحات به روز استفاده شده و متدهای روز آموزش برای آموزش محتوای مورد نظر اضافه شده است. موضوعات دروس تغییر کرده و یا عوض شده و برخی از تصاویر تغییر کرده‌اند.

آموزشی کودکان و خردسالان

آموزش زبان انگلیسی در سنین پایین همواره دغدغه بسیاری از والدین بوده و ذهن آن‌ها را به خود مشغول کرده است.

همان‌طور که یادگیری در سنین پایین‌ سریع‌تر صورت می‌گیرد و در ذهن باقی می‌ماند باید توجه داشت که کودکان و خردسالان تحمل پایین‌تری دارند و زودتر از بزرگسالان خسته می‌شوند، درنتیجه باید خلاقیت و روش‌های مناسب این سن را پیش گرفت تا موفق شد. بهترین روش برای آموزش به کودکان و خردسالان استفاده از روش‌هایی است که با سن آن‌ها همخوانی و جذابیت دارد، در ادامه به معرفی راهکارهایی در این رابطه می‌پردازیم.

راهکار‌ها و روش‌های پیشنهادی

  • آموزش با برنامه روزانه و معین روشی است که در هر سنی روند آموزش و یادگیری را تسریع می‌کند، حتی اگر روزی بود که کودک حوصله کمتری برای گوش دادن به مطالب را داشت در حد چند کلمه با وی دوره شود تا روتین روزانه حفظ شود. با توجه به سن، پانزده دقیقه برای خردسالان کفایت کرده و با توجه به افزایش سن و تمرکز آن‌ها این زمان نیز افزایش می‌یابد.
  • لازم نیست آموزش حتما شکل آموزش داشته باشد، طراحی بازی‌هایی که نیاز به زبان و حروف انگلیسی دارند، داستان‌های انگلیسی، معرفی اشیا به زبان انگلیسی، آموزش مکالمه روزمره به زبان انگلیسی، آموزش با فعالیت‌های هنری و کاردستی، استفاده از اپلیکیشن‌ها، دیدن کارتون به زبان انگلیسی و شنیدن آهنگ‌های انگلیسی زبان امری است که آموزش را برای کودک لذت‌بخش ‌می‌کند.
  • تکرار عبارات، کلمات و… ضروری است و برای تثبیت در ذهن کودک بسیار مهم است که پی در پی تکرار شود.
  • برای کوچیکترین اشتباه‌ها نباید آن‌هارا ملامت کرد، بلکه باید در ابتدای راه به آن‌ها انگیزه و اشتیاق داد و حتی اگر اشتباهی نیز کردند باید اطمینان خاطر داد که اشتباه از یادگیری آن‌ها نیست و با صرف زمان مطالب را به خوبی یاد خواهند گرفت.
  • اگر بچه‌ها متوجه شوند این موضوعات جزو دروس اضافی هستند تمایل کمتری به یادگیری خواهند داشت، ایده خوبی است اگر با این موضوع مانند فعالیت‌های بعد از مدرسه مثل کلاس‌های هنری و ورزشی رفتار شود.
  • زبان‌ انگلیسی را به حالت خشک و بی روح در نیاورده و با تفریح آموزش دادن آن روش خوبی برای جلب توجه بچه‌ها است.
  • سعی در قرار دادن افراد در موقعییتی که از زبان استفاده کنند در پیشرفت آن‌ها روش پرکاربردی است. در نتیجه باید با کودکان به این زبان سخن گفت، از آن‌ها خواسته شود تا بشمارند و یا رنگ‌ها، اشیا یا حیوانات را نام ببرند، یا حتی مکالمات ساده و روزانه را به این زبان پیش برد.

کتب مرتبط با کتاب Backpack 5 2nd Edition

برای مطالعه توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Backpack 5 2nd Edition اینجا کلیک کنید.

وزن 752 گرم
انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

موضوع

آموزشی

رده سنی

خردسالان, کودکان

سطح

Intermediate

CEFR

B1

لهجه

American

ناشر اصلی

Pearson Longmman

نویسنده

Mario Herrera, Diane Pinkley

ویرایش

دوم

سال انتشار

2009

شابک کتاب دانش آموز

9780132450867

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.