مكان گيرنده
curriculum development in language teaching 2nd edition قیمت اصلی 2/400/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/680/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
Oxford Bookworms Starter: Police TV قیمت اصلی 700/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 420/000 ﷼ است.

Approaches and Methods in Language Teaching 3rd edition

کتاب Approaches and Methods in Language Teaching 3rd edition به دلیل آموزش رویکردها و روش‌های مهم در آموزش زبان از اواخر قرن بیستم تا به امروز همیشه موردتوجه مدرسین زبان بوده است.

شناسه محصول: 111413

قیمت اصلی 2/950/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 2/065/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Approaches and Methods in Language Teaching 3rd edition به دلیل آموزش رویکردها و روش‌های مهم در آموزش زبان از اواخر قرن بیستم تا به امروز همیشه موردتوجه مدرسین زبان بوده است.

علیرغم پیشرفت‌هایی که در درک ما از آموزش و یادگیری زبان در دهه‌های اخیر رخ‌داده است حرفه تدریس زبان همچنان به کاوش طرح‌ها و روش‌های جدید برای آموزش زبان می‌پردازد؛ و برخلاف این تصور که رویکردهای معاصر در آموزش زبان کمتر بر روی رویکردها و روش‌های استاندارد تکیه دارند و بیشتر بر روی عقیده‌های post-method از تدریس زبان تکیه دارند هرساله پیشنهاد‌های جدیدی در مورد روش‌های تدریس در حال ارائه شدن هستند. آشنایی با این رویکردها و روش‌های جدید و همچنین رویکردها و روش‌های سنتی‌تر سنگ بنای دانش حرفه‌ای است که انتظار می‌رود مدرسین امروزه داشته باشند. به همین دلیل است که ویرایش و تغییر این کتاب به نظر مناسب می‌آمد.

تغییراتکتاب Approaches and Methods in Language Teaching 3rd edition

این کتاب به چهار بخش تقسیم‌شده است. بخش آخر این کتاب شامل سه فصل جدید است که بر روی رویکردها و روش‌های جدید در فرایندهای آموزش و یادگیری صحبت می‌کند.

بخش اول کتاب که روندهای مهم در آموزش زبان در قرن بیستم نام دارد به‌روزرسانی شده است و در فصل دوم به چهارچوب نظری کتاب اشاره می‌شود. بسیاری از فصل‌های کتاب حالا توضیحات عمیق‌تری را از رویکردها، طرح‌ها و روندها ارائه می‌کنند.

فصل‌هایی که در آن‌ها رویکردها و روش‌های جدید ارائه می‌شدند از بخش سوم کتاب به بخش دوم جابه‌جاشده‌اند که نشان‌دهنده ادامه دادن روندهای مهم قرن بیستم است. محتوای فصل پنجم که در مورد Communicative Language Teaching است به مقدار زیادی افزایش‌یافته است. همچنین محتوای فصل ششم که در مورد رویکرد CLIL و Content-Based Instruction است نیز افزایش چشم‌گیری داشته است. فصل هشتم حالا نه‌تنها در مورد Competency-Based Instruction صحبت می‌کند بلکه broader standards و outcomes movements و the Common European Framework of Reference را نیز پوشش می‌دهد. همچنین یک‌فصل جدید در مورد Text-Based Instruction به کتاب افزوده‌شده است.

بسیاری از فصل‌های بخش سوم کتاب که مورد رویکردها و روش‌های جایگزین قرن بیستم است با جزئیات بیشتری نوشته‌شده‌اند. فصل Neurolinguistic Programming که قبلاً در ویرایش دوم وجود داشت در این ویرایش حذف‌شده است چراکه یک روش آموزش زبان نیست.

بخش سؤالات Discussion به انتهای همه فصل‌ها اضافه‌شده‌اند تا به خواننده اجازه دهد مطالب کتاب را باهم ترکیب کند. همچنین یک جدول کامل برای مقایسه روش‌ها و رویکردهای کتاب در انتهای کتاب وجود دارد.

کتاب‌های مرتبط

وزن 0.5860 گرم
نویسنده

Jack C. Richards & Theodore S. Rodgers

ناشر اصلی

Cambridge

ناشر

رهنما

شابک/ISBN

9781107675964

ویرایش

سوم

قطع

وزیری

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (نرم)

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.