American Happy House 2

690/000 ریال

کتاب American Happy House 2 دومین کتاب از مجموعه‌ی 8 جلدی Happy  بوده و توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است.

مجموعه‌ی happy از انواع مختلف روش‌های آموزشی برای مطابقت با رشد کودکان و سبک‌های یادگیری آن‌ها استفاده می‌کند.

این کتاب شامل دو سطح یک و دو است. سطح یک برای کودکانی‌ست که به تازگی یادگیری زبان را شروع کرده‌ و از طریق شنیدن و صحبت‌کردن با زبان انگلیسی آشنا می‌شوند و سپس در سطح دوم، مقدمه‌ای ساده و آسان با کلام نوشتاری ارائه می‌دهد.

کتاب American Happy House 2 کودکان را از طریق یک خط داستانی جذاب که ترکیبی از مفاهیم آشنا و دنیای خیالی است، با زبان انگلیسی آشنا می‌کند. کودکان می‌توانند با شخصیت‌های پولی، جک و خواهر کوچک‌ آن‌ها ارتباط برقرار کرده و در عین حال از ماجراجویی‌های خانواده‌ای از موش‌ها که در زیر زمین زندگی می‌کنند، لذت ببرند.

این دوره، کودکان را در یک فرآیند یادگیری سرگرم‌کننده و بسیار انگیزه‌دهنده درگیر می‌کند. برخی فعالیت‌های جالب در این کتاب برای کودکان شامل آهنگ‌های جذاب، پازل‌های شناختی و بازی است.

سطح 2 نسبت به سطح 1بازنگری و تقویت شده ، همراه با مطالب جدید برای تثبیت و یادگیری بیشتر کودکان در حالی که برای اولین بار با کلمات نوشته شده کار می‌کنند.

همچنین این کتاب با تکیه بر چهار مهارت اصلی (listening ,writing ,speaking, reading ( زبان‌آموز را برای زندگی اجتماعی آماده ساخته و لغات و جملات لازم برای صحبت در محیط‌های مختلف را آموزش می‌دهد.

این مجموعه دارای کتاب کار و فایل صوتی (CD) بوده و محتوای آن با لهجه‌ی اِمریکن ارائه شده است.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip) دانلود رایگان نرم‌افزار(iso)
پیش نمایش کتاب