alter ego plus A2

کتاب alter ego plus A2 اولین کتاب از مجموعه‌ی ۴ سطحی Alter Ego  بوده و توسط انتشارات Hachette Francais Langue Etrangere منتشر شده و توسط جمعی از مدرسان زبان فرانسه، با نظارت و سرپرستی Annie Berthet به رشته‌ی تحریر درآمده است.

با توجه به مطالب و نحوه‌ی طراحی کتاب alter ego plus A2 ، آموزش با کمک مدرس روند مطلوب‌تری در یادگیری در پی دارد، اما استفاده از این مجموعه به عنوان خودآموز نیز امکان پذیر است.

این مجموعه همچنین از منابع مورد استفاده در آمادگی برای آزمون‌ بین المللی زبان فرانسه (DELF) محسوب می‌شود.

دانلود رایگان فایل صوتی (iso) دانلود رایگان فایل صوتی (zip) دانلودرایگان نرم‌افزار (iso)
شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

3/000/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب alter ego plus A2 اولین کتاب از مجموعه‌ی ۴ سطحی Alter Ego  بوده و توسط انتشارات Hachette Francais Langue Etrangere منتشر شده و توسط جمعی از مدرسان زبان فرانسه، با نظارت و سرپرستی Annie Berthet به رشته‌ی تحریر درآمده است.

با توجه به مطالب و نحوه‌ی طراح یکتاب alter ego plus A2 ، آموزش با کمک مدرس روند مطلوب‌تری در یادگیری در پی دارد، اما استفاده از این مجموعه به عنوان خودآموز نیز امکان پذیر است.

این مجموعه همچنین از منابع مورد استفاده در آمادگی برای آزمون‌ بین المللی زبان فرانسه (DELF) محسوب می‌شود.

ساختار و ویژگی‌های کتاب alter ego plus A2

هر یک از کتب این مجموعه حاوی ۹ الی ۱۰ درس می‌باشند و هر درس حدود ۱۸ صفحه مطلب در بر دارد. در ابتدای هر درس، هدف درس پیش‌رو به طور واضح بیان شده که سبب می‌شود با پیش‌زمینه‌ی فکری به یادگیری مطالب درس بپردازید.

کتاب اول، درسی با عنوان “درس صفر” دارد و دروس و مطالب ابتدایی لازم برای یادگیری زبان فرانسه را آموزش می‌دهد. صفحات پایانی هر درس نیز به معرفی آثار، مفاخر، بزرگان و آشنایی فرهنگ این کشور اختصاص دارد. هر درس تم مشخص داشته و حول موضوعات درس به آموزش می‌پردازد. آموزش گرامر نیز در تمام دروس صورت می‌گیرد و در پایان تمرینات، دوره‌ای قرار دارد تا مطالب برای زبان آموز تکرار شود.

از دیگر ویژگی‌های کتاب alter ego plus A2 می‌توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

 • کتاب alter ego plus A2 دارای صفحات ضمیمه برای تمرین آواشناسی
 • کتاب alter ego plus A2 حاوی جداول صرف فعل در زمان‌های مختلف برای افعال پرکاربرد
 • کتاب alter ego plus A2 دارای ضمیمه‌ی صوتی و متن ترک‌های صوتی (Transcription) در پایان کتاب
 • کتاب alter ego plus A2 صفحات ارزیابی و آماده سازی آزمون (DEFL) در کتاب دانش‌آموز
 • کتاب alter ego plus A2 شامل کتاب کار برای تمرین بیشتر مطالب آموزش داده شده در کتاب دانش‌آموز
 • کتاب alter ego plus A2 فعالیت‌های گفتاری و نوشتاری متعدد
 • کتاب alter ego plus A2 حاوی راهنمای دستور زبان در انتهای کتاب
 • کتاب alter ego plus A2 دارای واژه‌نامه‌ی کامل هر درس در انتهای کتاب
 • کتاب alter ego plus A2 اختصاص بخش‌هایی به کلمات و اصطلاحات کلیدی

کاربرد زبان فرانسه

زبان فرانسه از زبان‌های پرکاربرد و بین‌المللی است که فراگیری آن می‌‍تواند برای زبان‌آموز فواید زیادی داشته باشد. هیچ زبان دیگری نیست که مانند زبان‌انگلیسی گستردگی زیادی داشته باشد اما این زبان در پنج قاره جهان صحبت می‌شود و در 29 کشور از جمله کشورهای بلژیک، هائیتی، لوکزامبورگ، سوئیس، موناکو، نیجر، سنگال، توگو، کانادا، مالی و… زبان رسمی اعلام شده است.

فراگیری هر زبانی دارای دلایل اقتصادی نیز هست، زبان‌ها یکی از مشخصه‌های مهم مورد نظر کارفرمایان هستند و صرف نظر از اینکه چه زبانی انتخاب فرد است، کمک بزرگی به پیشرف شغلی وی خواهد بود زیرا تجارت بر پایه ارتباط شکل گرفته و کارفرمایان نیاز به استخدام افرادی دارند که تجارت آن‌ها را گسترش می‌دهند. همچنین از اهمیت زبان فرانسوی در جهان تجارت نمی‌توان صرف نظر کرد، این زبان سومین زبان تجاری مهم در جهان است.

دلایل فرهنگی یادگیری زبان فرانسه نیز بسیار گسترده هستند، اما اگر قصد اشاره مختصر به این امر را داشته باشیم،  ادبیات فرانسه یکی از پرکارترین و درخشان ترین ادبیات‌های جهان بوده و از آن‌جایی که هیچ اثر ترجمه شده‌ای به کیفیت نسخه اصلی مطلب نمیرسد، مطالعه ادبیات فرانسه به زبان اصلی لذت بی مثالی به مخاطب ارائه می‌دهد. همچنین سینمای فرانسه در عرصه‌ی فرهنگی حرف زیادی برای گفتن داشته و لذت دیدن فیلم‌های فرانسوی به این زبان نیز می‌تواند هر شخصی را برای  یادگیری زبان فرانسه ترغیب کند.

یادگیری این زبان برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند کار سختی نخواد بود، زیرا مشترکات زیادی اعم از کلمات و اصطلاحات داشته و میتوان تخمین زد حداقل 33 درصد از کلمات انگلیسی از زبان فرانسه آمده‌اند. این قابلیت باعث می‌شود نه تنها یادگیری زبان فرانسوی ازاردهنده نباشد بلکه لذت بخش نیز باشد.

آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه

آزمون‌های DELF و DALF

آزمون‌های DELF و DALF به ترتیب آزمون‌های دیپلم مطالعات زبان فرانسه و دیپلم پیشرفته زبان فرانسه هستند که توسط وزارت آموزش فرانسه و با همکاری مرکز بین‌المللی مطالعات آموزشی (CIEP) برگزار ‌می‌‎شوند. سالانه حدود  سیصد هزار داوطلب به در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. آزمون DELF برای چهار سطح (A1, A2, B1, B2) و آزمون DALF برای سطوح C1 و C2 طراحی شده‌اند. برای قبول شدن در این آزمون کافی است چهار مهارت اصلی زبانی سنجیده شوند. هر یک از مهارت‌ها 25 نمره دارد و برای قبولی در هر بخش به حداقل پنج نمره نیاز است و از صد نمره نهایی نیز پنجاه نمره برای قبولی در آزمون قابل قبول است.

آزمون TEF

آزمون سنجش زبان فرانسه یا TEF در شش سطح برگزار شده و آزمونی است که همانند آزمون آیلتس سطح فرد در زبان فرانسه از A1 تا C2 را مشخص می‌کند. این آزمون بسته به نیاز فرد به پنج صورت :

 • TEF Naturalisation: این آزمون مناسب اشخاصی است که قصد مهاجرت به فرانسه به‌عنوان شهروند را دارند بوده و وزارت امور داخلی فرانسه این آزمون را برای اپلای معتبر شمرده است.
 • TEF études: وزارت آموزش ملی فرانسه با این آزمون مهارت گفت و گو و نوشتاری فرد را سنجیده و مناسب برای مهاجرت تحصیلی است.
 • TEF Carte de resident: آزمون کارت اقامت TEF  آزمونی تخصصی برای تایید مهارت کتبی و شفاهی فرد در سطح A2 بوده و مناسب برای دریافت کارت اقامت فرانسه است. ( آزمون A2 DELF نیز همین کاربرد را دارد)
 • TEF  Canada: سطح این آزمون با B2 DELF قابل مقایسه بوده و مهارت افرادی که قصد مهاجرت اقتصادی ، خصوصا افرادی که قصد دریافت تابعیت کانادا را دارند بررسی می‌‎کند. لازم به ذکر است این آزمون به‌طور محدود برگزار می‌شود.
 • TEF Québec- TEF AQ: آزمون ارزیابی ویژه کبک مدرکی برای افرادی است که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند.

برگزار شده و اعتبار دو ساله دارد. همچنین فرصت شغلی و تحصیلی برای افراد در کشورهای فرانسه و کانادا پیش‌ می‌‎‍آورد.

کتب مرتبط با کتاب alter ego plus A2

برای مطالعه توضیحات تکمیلی کتاب alter ego plus A2 اینجا کلیک کنید.

وزن 926 گرم
انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

موضوع

French, other language, زبان فرانسوی, زبان‌های دیگر

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال, نوجوانان 12 تا 18

سطح

Elementary

CEFR

A2

لهجه

French

ناشر اصلی

Hachette Francais Langue Etrangere

نویسنده

Annie Berthet

سال انتشار

2012

شابک کتاب دانش آموز

9782011558121

شابک کتاب کار

9782011558138

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ کتاب دانش آموز

گلاسه

جنس کاغذ کتاب کار

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

223

تعداد صفحات کتاب کار

128

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

تک رنگ

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.