Alphabet Coloring Book Plant and Animal

280/000 ریال

کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal ، به عنوان كتاب كار خودآموز و براي آشنايي با نام حيوانات و گياهان بر اساس حروف الفباي انگليسی است. كودكان علاقه‌مند به يادگيري زبان انگليسي در گروه‌هاي سني گوناگون مي‌توانند با توجه به توانايي‌هايشان از اين كتاب استفاده كنند.

کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal علاوه بر اين كه باعث تقويت مهارت‌های دیداری در كودكان و خرسالان؛ روش يادگيري مستقل را نيز مورد تأكيد و تمرين قرار مي‌دهد. كودكان ديد كلي‌تري نسبت به گوناگوني موجودات زنده اعم از گياهان و جانورانی پيدا کرده که بسياري از آن به واسطه‌ي شرايط زيست محيطي براي ما بيگانه‌اند. به عبارت ديگر اين كتاب علاوه بر افزايش دایره‌ی لغات انگليسي، از نظر آموزش علوم زيستي و تنوع موجودات زنده كتاب آموزنده‌اي به شمار مي‌رود.

نویسنده‌ی کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal ،  لزلی تیلت، نویسنده و طراح برجسته‌ی صنایع دستی می‌باشد. او در این کتاب 26 صفحه (یکی برای هر حرف الفبا) طراحی کرده که همگی ترکیباتی از گیاهان و جانوران برای رنگ‌آمیزی هستند و نام آن‌ها با حرف مشخص شده در صفحه، شروع می‌شود.

کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal
Alphabet Coloring Book Plant and Animal

280/000 ریال

توضیحات کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal

کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal ، به عنوان کتاب کار خودآموز و برای آشنایی با نام حیوانات و گیاهان بر اساس حروف الفبای انگلیسی است. کودکان علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی در گروه‌های سنی گوناگون می‌توانند با توجه به توانایی‌هایشان از این کتاب استفاده کنند.

کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal علاوه بر این که باعث تقویت مهارت‌های دیداری در کودکان و خرسالان؛ روش یادگیری مستقل را نیز مورد تأکید و تمرین قرار می‌دهد. کودکان دید کلی‌تری نسبت به گوناگونی موجودات زنده اعم از گیاهان و جانورانی پیدا کرده که بسیاری از آن به واسطه‌ی شرایط زیست محیطی برای ما بیگانه‌اند. به عبارت دیگر این کتاب علاوه بر افزایش دایره‌ی لغات انگلیسی، از نظر آموزش علوم زیستی و تنوع موجودات زنده کتاب آموزنده‌ای به شمار می‌رود.

نویسنده‌ی کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal ،  لزلی تیلت، نویسنده و طراح برجسته‌ی صنایع دستی می‌باشد. او در این کتاب 26 صفحه (یکی برای هر حرف الفبا) طراحی کرده که همگی ترکیباتی از گیاهان و جانوران برای رنگ‌آمیزی هستند و نام آن‌ها با حرف مشخص شده در صفحه، شروع می‌شود.

این طرح ها با خلاقیت و سبکی متفاوت برای رنگ‌آمیزی کودکان و همچنین بزرگسالان مناسب است.

در انتها‌ی کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal، نام تمام گیاهان و حیوانات تصویر شده و به ترتیب حروف الفبا در کنار تصویرشان همراه با ترجمه فارسی آمده ‌است.

 

نکاتی درباره‌ی آموزش خردسالان

دوره‌ی خردسالی سنین 3 تا 5 سالگی را شامل می‌گردد که دوره‌ی سنی کودکستانی نیز نامیده می‌شود. در این دوره‌ی سنی، کودکان نسبت به هم تفاوت‌هایی دارند که کم و بیش در طول زندگی نیز ادامه دارد. این مرحله‌ی سنی، به لحاظ رشد و نمو رفتاری، اخلاقی، جسمی و همچنین نحوه‌ی تغذیه‌ی کودک، از اهمیت خاصی برخوردار است.

آموزش‌های رسمی برای کودکان از سن 6 سالگی به بعد و پس از ورود به مدرسه شروع می‌شود. حتی اگر فرض کنیم کودک در مدرسه از بهترین و استانداردترین آموزش‌های ممکن برخوردار می‌شود، باز هم از دست دادن دوران پیش از دبستان کودک، اشتباه بزرگی است.

کودک در ۳ سالگی از نظر جسمی، ذهنی و زبانی به توانایی نسبتاً مطلوبی می‌رسد؛ به همین خاطر، از این سن به بعد می‌توان اثرگذاری برنامه‌ریزی شده و دقیق‌تری روی کودک داشت و او را به کشف دنیایی از ناشناخته‌ها دعوت کرد.

بهترین شیوه‌ی آموزش به کودکان، بازی است. در این زمینه، هر فعالیتی که کودک از انجام آن لذت ببرد، بازی محسوب می‌شود. با این حساب، بچه‌ها حرف زدن را هم از طریق بازی یاد می‌گیرند: بازی با اصوات. آن‌ها یاد می‌گیرند که چطور صدا را تولید و چطور اصوات را کنترل کنند؛ و از اصوات بی‌معنی به اصوات معنادار برسند. این روش، یک بازی شیرین و جذاب برای یک کودک خردسال محسوب می‌شود. زبان‌آموزی کودک، از زندگی و سایر یادگیری‌هایش جدا نیست. در عین حال که هیچ زمان مشخصی صرفاً به یادگیری زبان اختصاص نمی‌گیرد، ولی به سادگی آن را می‌آموزد.

کتب مرتبط با کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Alphabet Coloring Book Plant and Animal اینجا کلیک کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.