A Practical English Grammar 4th Edition

کتاب A Practical English Grammar 4th Edition منبعی کاربردی و به‌روز برای یادگیری دستور زبان انگلیسی است که نکات گرامری را با جزئیات برای مخاطبان توضیح می‌دهد.

در این کتاب به تمام مباحث گرامری پرداخته شده و برای هر مبحث، به صورت جداگانه، توضیحاتی ارائه داده شده است. همچنین در این کتاب، تفاوت گرامری که در مکالمات و نوشتار استفاده می‌شود، ذکر شده و درباره‌ی هردو توضیحاتی ارائه شده است. کتاب اگرچه تمرین حل‌کردنی ندارد اما مثال‌ها و توضیحات جامع و گویا بوده و انتقال مفاهیم با لحنی ساده صورت می‌گیرد.

کتاب حاضر مناسب زبان‌آموزان سطح متوسط است، اما برای استفاده‌ی اساتید، مدرسین و زبان‌آموزان سطح پیشرفته نیز مفید می‌باشد.

شناسه محصول: 111375

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/050/000 

ناموجود

ناموجود

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب A Practical English Grammar 4th Edition منبعی کاربردی و به‌روز برای یادگیری دستور زبان انگلیسی است که نکات گرامری را با جزئیات برای مخاطبان توضیح می‌دهد.

در کتاب A Practical English Grammar 4th Edition به تمام مباحث گرامری پرداخته شده و برای هر مبحث، به صورت جداگانه، توضیحاتی ارائه داده شده است. همچنین در کتاب A Practical English Grammar 4th Edition ، تفاوت گرامری که در مکالمات و نوشتار استفاده می‌شود، ذکر شده و درباره‌ی هردو توضیحاتی ارائه شده است. کتاب A Practical English Grammar 4th Edition اگرچه تمرین حل‌کردنی ندارد اما مثال‌ها و توضیحات جامع و گویا بوده و انتقال مفاهیم با لحنی ساده صورت می‌گیرد.

کتاب A Practical English Grammar 4th Edition مناسب زبان‌آموزان سطح متوسط است، اما برای استفاده‌ی اساتید، مدرسین و زبان‌آموزان سطح پیشرفته نیز مفید می‌باشد.

ساختار کتاب A Practical English Grammar 4th Edition

در کتاب A Practical English Grammar 4th Edition 39 مبحث گرامری آموزش داده شده و هر مبحث، یک درس محسوب می‌شود. درباره‌ی تمام مباحث و نکات گرامری که در کتاب A Practical English Grammar 4th Edition ذکر شده، توضیحات کاملی ارائه شده است. لازم به ذکر است که کتاب A Practical English Grammar فقط شامل درسنامه بوده و تمرین یا پاسخنامه ندارد.

برای آَشنایی شما با مطالب و محتوای کتاب A Practical English Grammar 4th Edition ، به معرفی تعدادی از دروس می‌پردازیم:

درس اول با عنوان Articles and one, a little/a few, this, that تمام نکات مرتبط، موارد استفاده هرکدام و مثال‌هایی برای انتقال مفهوم به مخاطب را ذکر کرده است.

درس دوم که Nouns نام دارد نکاتی مانند انواع اسم و عملکرد هرکدام، اسامی جمع، غیر قابل شمارش، مرکب و… را دربردارد.

درس سوم ( Adjectives ) انواع صفت‌ها، موارد استفاده، مقایسه و.. را آموزش می‌دهد.

درس ششم  Position نام داشته و به آموزش قیدهایی از قبیل قید زمان، قید مکان و انواع قیدها می‌پردازد.

درس هفتم با عنوان Fairly, rather, quite, hardly etc. مفاهیم قیدهای تکرار یا adverbs of frequency مثل “به ندرت، به سختی، نسبتا و…” را توضیح می‌دهد.

درس دهم (Introduction to verbs  ) افعال منفی، مثبت، افعال مورد استفاده برای درخواست و یا پرسش و… را آموزش می‌دهد.

درس پانزدهم به بیان و آموزش افعالی که هنگام صحبت از فرضیات یا اجبار می‌شود پرداخته و عنوان آن must, have, will and should for dedication and assumption می‌باشد.

درس سی و ششم Numerals, dates, and weights and measures نام دارد و به استفاده از اعداد در موارد مختلف مانند و شماره‌گذاری شمارش، تاریخ، اندازه‌گیری پرداخته و

ویژگی‌های ویرایش چهارم کتاب A Practical English Grammar 4th Edition

  1. توضیحات و مثال‌ها دچار تغییر و به‌روز شده‌اند.
  2. به بعضی از موارد و مطالب مانند: (requests and advice etc. countable and uncountable nouns, adverb of place, ) بیش‌ازپیش پرداخته شده است.
  3. ترتیب دروس تغییر کرده است؛ به نحوی که دروس، به ترتیب از آسان به سخت بوده و مکمل هم باشند.
  4. فهرست مطالب علاوه بر مشخص کردن صفحات عناوین اصلی، صفحه مباحث هر عنوان را مشخص کرده‌اند.

گرامر چیست؟

گرامر در هر زبانی “پایه و ساختار” محسوب می‌شود. تعریف دستور زبان را می‌توان دادن آرایشی خاص و نقش‌های متفاوت به عناصر تشکیل دهنده‌ی زبان در کنار یکدیگر دانست. به بیانی دیگر، “گرامر” ساختار و پایه‌ی یک زبان بوده و می‌توان آن را به عنوان قوانین زبان در نظر گرفت. البته لازم به ذکر است که در این تعریف گفته نشده که زبان از قوانین تشکیل شده است؛ زیرا در این صورت به‌‎نظر می‌رسد که زبان الزاما ساخته‌ی قوانین بوده و پایه‌‌ی پیدایش آن، قوانین هستند؛ اما در این صورت، تعریف چندان درستی ارائه نداده‌ایم.

باید در نظر گرفت که هیچ زبانی ثابت نیست و در طی زمان دچار تغییرات می‌شود؛ در حقیقت آنچه ما گرامر می‌نامیم تنها بازتاب یک زبان در بازه‌ی زمانی خاص است.

گرامر از آن دسته مباحثی است که برای فراگرفتن آن باید درک صحیح و عمیقی از مطالب پیدا کرد؛ با این که بسیاری از زبان‌آموزان به دلیل عدم درک قواعد، آن را کسل کننده می‌دانند اما می‌توان با استفاده از تکنیک‌های کاربردی، فرایند آموزش را مفرح ساخت و در نوشتن و صحبت کردن، به صورت مداوم از آن استفاده و این مهارت را تقویت کرد.

روش‌های پیشنهادی برای آموختن گرامر

  • آگاهی نسبت به مطالب در حال یادگیری سبب می‌شود زبان‌آموز نسبت به موضوع اشراف پیدا کرده و دانسته‌ها را به صورت کاربردی به ذهن بسپارد.
  • مطالعه‌ی متون سبب می‌شود گرامر در قالب جملات و عبارات مختلف به صورت ضمنی به ذهن وارد شده و بدین گونه، می‌توان در گذر زمان به صورت ناخودآگاه از این اطلاعات استفاده کرد.
  • استفاده از گرامر در ساختار یعنی استفاده از موضوعات جدیدی که به فراگیری آن‌ها پرداخته و استفاده از آموخته‌های جدید در موقعییت‌های مختلف سبب می‌شود موضوع در ذهن ماندگار شود.
  • مطالعه‌ی عبارات زبانی به منظور یادگرفتن گرامر و دیدن آن‌ها در بافت جمله -Context- کار آموختن را آسان‌تر می‌کند.
  • مقایسه‌ی ساختار زبان در حال یادگیری با ساختار زبان مادری، و پیدا کردن وجوه تشابه و تمایز آن‌ها از یکدیگر به امر یادگیری کمک به‌سزایی می‌کند.

کتب مرتبط با کتاب A Practical English Grammar 4th Edition

برای مطالعه توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

وزن 408 گرم
موضوع

Grammar, دستور‌ زبان

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Intermediate

CEFR

B1

ناشر اصلی

Oxford

نویسنده

A. J. Thomson, A. V. Martinet

ویرایش

چهارم

سال انتشار

1987

شابک/ISBN

9780194313421

قطع

وزیری

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز

CD/DVD

ندارد

تعداد صفحات

383

رنگ

دو رنگ

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.