2 Interactions Grammar Silver Edition

1/200/000 ریال

کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition با تمارین و نظم خاصی که دارد، منبع قابل اتکایی برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی تلقی می‌شود. کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition برای خودآموزی، تدریس توسط معلم و یا حتی استفاده به عنوان مرجع آکادمیک مناسب است. همچنین زبان‌آموزانی که دانش سطحی از گرامر دارند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

از خصوصیات کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از محتوای علمی و آکادمیک: تمارین و نکات ذکر شده در کتاب بر اساس دانش گرامری نویسندگان و مطالب علمی گردآوری شده‌اند.
 • دسته‌بندی اطلاعات: کتاب به زبان‌آموزان آموزش می‌دهد تا اطلاعات را در ذهن خود طبقه‌بندی کنند.
 • آموزش ساختاری: یعنی زبان‌آموز پس از طبقه بندی اطلاعات، توانایی استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف را پیدا می‌کند.
 • برقراری ارتباط با دانش پیشین: مطالب کتاب سعی می‌کنند با اندوخته‌های قبلی زبان‌آموز در هر زمینه، هر چند سطحی، ارتباط برقرار کرده تا مطالب در ذهن مخاطب تثبیت شود
 • تعامل با دیگران: برخی از فعالیت‌هایی که در کتاب ارائه شده، نیازمند مشارکت نفرات دیگر است. با انجام این تمرینات، تبحر زبان‌آموزان در برقراری ارتباط زبانی با دیگران بیشتر خواهد شد.
 • پرورش تفکر انتقادی: در این کتاب استراتژی‌هایی برای تفکر انتقادی تدریس می‌شود. عقیده نویسندگان بر این بوده که این روش سبب می‌شود مخاطب راحت‌تر از دانسته‌های خود استفاده کند.
کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition
2 Interactions Grammar Silver Edition

1/200/000 ریال

توضیحات کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition

کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition با تمارین و نظم خاصی که دارد، منبع قابل اتکایی برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی تلقی می‌شود. کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition برای خودآموزی، تدریس توسط معلم و یا حتی استفاده به عنوان مرجع آکادمیک مناسب است. همچنین زبان‌آموزانی که دانش سطحی از گرامر دارند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

از خصوصیات کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از محتوای علمی و آکادمیک: تمارین و نکات ذکر شده در کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition بر اساس دانش گرامری نویسندگان و مطالب علمی گردآوری شده‌اند.
 • دسته‌بندی اطلاعات: کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition به زبان‌آموزان آموزش می‌دهد تا اطلاعات را در ذهن خود طبقه‌بندی کنند.
 • آموزش ساختاری: یعنی زبان‌آموز پس از طبقه بندی اطلاعات، توانایی استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف را پیدا می‌کند.
 • برقراری ارتباط با دانش پیشین: مطالب کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition سعی می‌کنند با اندوخته‌های قبلی زبان‌آموز در هر زمینه، هر چند سطحی، ارتباط برقرار کرده تا مطالب در ذهن مخاطب تثبیت شود
 • تعامل با دیگران: برخی از فعالیت‌هایی که در کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition ارائه شده، نیازمند مشارکت نفرات دیگر است. با انجام این تمرینات، تبحر زبان‌آموزان در برقراری ارتباط زبانی با دیگران بیشتر خواهد شد.
 • پرورش تفکر انتقادی: در این کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition استراتژی‌هایی برای تفکر انتقادی تدریس می‌شود. عقیده نویسندگان بر این بوده که این روش سبب می‌شود مخاطب راحت‌تر از دانسته‌های خود استفاده کند.

ساختار و ویژگی‌های کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition

کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition دارای 10 درس است. هر درس موضوع خاصی دارد و مطالب که آموزش داده می‌شود حول محور همان موضوع ذکر می‌شود. آموزش در کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition در بخش‌های مختلفی صورت می‌گیرد، در ادامه به معرفی بخش‌ها و ویژگی‌های کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition می‌پردازیم

 • Compelling Instructional Photos: تقویت تجربه آموزشی با استفاده از تصاویر
 • Activating Prior Knowledge: در این قسمت، برای استفاده از مهارت‌هایی که اخیرا آموخته‌اید و همچنین فایل‌های صوتی دروس پیشین،‌ فرصت تمرین خواهید داشت.
 • Interacting with Others: در این بخش، ایجاد بحث و تعامل با استفاده از ترکیب دانش پیشین و دانشی که با استفاده از کتاب به دست آورده‌اید صورت می‌گیرد
 • Making use of Academic content : موضوعات و مطالب علمی و آکادمیکی که در آن دستور زبان مورد آموزش به کار رفته، این بخش به این منظور است که مخاطب کاربرد نکات را در هر حالتی درک کند.
 • Redesigned Grammar Charts: توضیح نکات گرامری و آموزش در این بخش صورت می‌گیرد.
 • Cultivating Critical Thinking: شما در این بخش آموخته‌های خود را استفاده کرده و ایرادات موجود را با نگاهی نقادانه برطرف می‌کنید؛ سپس به آنالیز مباحث می‌پردازید.

ویژگی‌های Silver Edition

برای بهبود عملکرد کتاب و کاربردی بودن آن، تغییراتی در Silver Edition آن اعمال شده. از تغییرات اعمال شده می‌توان این موارد را نام برد:

 • اضافه شدن جامع‌ترین مهارت‌های آکادمیک جهان
 • جداول آموزش گرامر به‌روز شده‌ و مجددا ترتیب بندی شده است.
 • در این ویرایش، تمرکز بر آموزش کاربردی قرار داده شده است، به طوری که زبان‌آموز به راحتی از آموخته‌های خود استفاده کند.

گرامر چیست؟

گرامر در هر زبانی “پایه و ساختار” محسوب می‌شود. تعریف دستور زبان را می‌توان دادن آرایشی خاص و نقش‌های متفاوت به عناصر تشکیل دهنده‌ی زبان در کنار یکدیگر دانست. به بیانی دیگر، “گرامر” ساختار و پایه‌ی یک زبان بوده و می‌توان آن را به عنوان قوانین زبان در نظر گرفت. البته لازم به ذکر است که در این تعریف گفته نشده که زبان از قوانین تشکیل شده است؛ زیرا در این صورت به‌‎نظر می‌رسد که زبان الزاما ساخته‌ی قوانین بوده و پایه‌‌ی پیدایش آن، قوانین هستند؛ اما در این صورت، تعریف چندان درستی ارائه نداده‌ایم.

باید در نظر گرفت که هیچ زبانی ثابت نیست و در طی زمان دچار تغییرات می‌شود؛ در حقیقت آنچه ما گرامر می‌نامیم تنها بازتاب یک زبان در بازه‌ی زمانی خاص است.

گرامر از آن دسته مباحثی است که برای فراگرفتن آن باید درک صحیح و عمیقی از مطالب پیدا کرد؛ با این که بسیاری از زبان‌آموزان به دلیل عدم درک قواعد، آن را کسل کننده می‌دانند اما می‌توان با استفاده از تکنیک‌های کاربردی، فرایند آموزش را مفرح ساخت و در نوشتن و صحبت کردن، به صورت مداوم از آن استفاده و این مهارت را تقویت کرد.

روش‌های پیشنهادی برای آموختن گرامر

 • آگاهی نسبت به مطالب در حال یادگیری سبب می‌شود زبان‌آموز نسبت به موضوع اشراف پیدا کرده و دانسته‌ها را به صورت کاربردی به ذهن بسپارد.
 • مطالعه‌ی متون سبب می‌شود گرامر در قالب جملات و عبارات مختلف به صورت ضمنی به ذهن وارد شده و بدین گونه، می‌توان در گذر زمان به صورت ناخودآگاه از این اطلاعات استفاده کرد.
 • استفاده از گرامر در ساختار یعنی استفاده از موضوعات جدیدی که به فراگیری آن‌ها پرداخته و استفاده از آموخته‌های جدید در موقعییت‌های مختلف سبب می‌شود موضوع در ذهن ماندگار شود.
 • مطالعه‌ی عبارات زبانی به منظور یادگرفتن گرامر و دیدن آن‌ها در بافت جمله -Context- کار آموختن را آسان‌تر می‌کند.
 • مقایسه‌ی ساختار زبان در حال یادگیری با ساختار زبان مادری، و پیدا کردن وجوه تشابه و تمایز آن‌ها از یکدیگر به امر یادگیری کمک به‌سزایی می‌کند.

کتب مرتبط با کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition

برای مطالعه توضیحات تکمیلی کتاب 2 Interactions Grammar Silver Edition اینجا کلیک کنید.

وزن 604 g
موضوع

Grammar, آموزشی, دستور‌ زبان

رده سنی

بزرگسالان, نوجوانان

سطح

Pre-Intermediate

CEFR

A2-B1

لهجه

American

ناشر اصلی

Mc Graw Hill

نویسنده

Patricia K. Werner. John P. Nelson

سال انتشار

2007

شابک / ISBN

9780071258197

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

422

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

دو رنگ

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.