1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition

175/000 ریال

کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition با تمارین و نظم خاصی که دارد، منبع قابل اتکایی برای یادگیری مهارت گفتاری و شنیداری زبان انگلیسی تلقی می‌شود. کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition برای خودآموزی، تدریس توسط معلم و یا حتی استفاده به عنوان مرجع آکادمیک مناسب است. همچنین زبان‌آموزانی که دانش سطحی از گرامر دارند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

از خصوصیات کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از محتوای علمی و آکادمیک: تمارین و نکات ذکر شده در کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition بر اساس دانش گرامری نویسندگان و مطالب علمی گردآوری شده‌اند.
  • دسته‌بندی اطلاعات: کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition به زبان‌آموزان آموزش می‌دهد تا اطلاعات را در ذهن خود طبقه بندی کنند.
  • آموزش ساختاری: یعنی زبان‌آموز پس از طبقه بندی اطلاعات، توانایی استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف را پیدا می‌کند..
  • برقراری ارتباط با دانش پیشین: مطالب کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition سعی می‌کنند با اندوخته‌های قبلی زبان‌آموز در هر زمینه، هر چند سطحی، ارتباط برقرار کرده تا مطالب در ذهن مخاطب تثبیت شود.
  • تعامل با دیگران: برخی از فعالیت‌هایی که در کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition ارائه شده، نیازمند مشارکت نفرات دیگر است. با انجام این تمرینات، تبحر زبان‌آموزان در برقراری ارتباط زبانی با دیگران بیشتر خواهد شد.
  • پرورش تفکر انتقادی: در کتاب 1 Interactions Listening and Speaking Silver Edition استراتژی‌هایی برای تفکر انتقادی تدریس می‌شود. عقیده نویسندگان بر این بوده که این روش سبب می‌شود مخاطب راحت‌تر از دانسته‌های خود استفاده کند.
دانلود رایگان فایل صوتی (iso) دانلود رایگان فایل صوتی (zip)

در انبار موجود نمی باشد