کتاب بهترین همراه دوران بارداری

120/000 ریال

کتاب بهترین همراه دوران بارداری نوشته‌ی جانیس گراهام از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سراسر جهان می‌باشد. این کتاب ترجمه‌ی بهروز ژاله دوست و دکتر لیلا مسیبی می‌باشدکه توسط انتشارات رهنما منتشر شده است. کتاب فوق به عنوان یک راهنمای معتبر در خلال بارداری می‌تواند مورد استفاده‌ی مادران دلسوز قرار بگیرد.

در دروران بارداری معمولا مادران نگرانی زیادی درباره‌ی بایدها و نبایدهای این دوران دارند؛ زیرا در عصر امروز، این دوران به طور میانگین ۲-۴ بار برای بانوان اتفاق می‌افتد و آن‌ها به دلیل غریزه‌ی مادرانه‌ی خود، نهایت تلاش خود را در این دوران انجام می‌دهند.

در این دوران تغییرات زیادی در بدن مادران اتفاق می‌افتد که گاه باعث می‌شود روزهای پر از اضطراب و نگرانی را پشت سر بگذارند و گاه احساسات ضد و نقیض درباره‌ی حاملگی و فرزند خود داشته باشند. همچنین ممکن است در بعضی از روزها هیجان‌زده و در روزهای دیگر عصبی یا حتی افسرده باشند. این کتاب با جامعیت خود درباره‌ی جملگی مسائل فوق، راهکارهایی ارائه داده است.

دکتر میریام گرین متخصص زنان و زایمان و استاد دانشگاه نیویورک درباره‌ی این کتاب می‌گوید:

در این کتاب به جنبه‌های بدیع بسیاری اشاره شده است، که در درجه‌ی اول به جنبه‌ی نگارش آن اشاره می‌شود که در آن، از نگارش ساده استفاده شده تا درک مطالب مربوط به فیزیولوژی دوران بارداری و مراحل زایمان بسیار ساده و قابل فهم عموم باشد. این حقیقت که مطالب به طور ماه به ماه بیان شده است؛ برای آن است که خانم حامله با مرجعی مطمئن از تغییراتی که ماه به ماه در بدنش اتفاق می‌افتد، مطلع شده و متناسب با حال خود از آن استفاده کند. در این کتاب، رژیم غذایی، برنامه‌های ورزشی و نیز روش‌ها در بخش‌های جداگانه به شکل مناسب بیان شده است.