پکیج خودآموز زبان سطح متوسطه

2/540/000 ریال

پکیج خودآموز زبان سطح متوسطه به گونه ای توسط متخصصین زبان در انتشارات رهنما جمع آوری شده است که بتواند تمام مهارت های شما را پوشش دهد.

 

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: B1033 دسته: ,

چطور به صورت خودخوان زبان خودمون رو از سطح موسط به پیشرفته برسونیم؟

توضیحات پکیج خودآموز زبان سطح متوسطه

پکیج خودآموز زبان سطح متوسطه به گونه ای توسط متخصصین زبان در انتشارات رهنما جمع آوری شده است که بتواند تمام مهارت های شما را پوشش دهد.

خیلی ها وقتی می خواهند بدون رفتن به کلاس زبان و بدون حضور استاد زبان خود را تقویت کنند نمی دانند از کجا شروع کنند. خیلی ها فقط به سراغ کتاب های تقویت لغات و دستور زبان می روند و فکر می کنند این کتاب ها کافی هستند. اما در واقعیت این طور نیست. وقتی شما به کلاس زبان می روید فقط روی لغات و دستور زبان شما کار نمی شود. شما علاوه بر لغات و دستور زبان به چهار مهارت دیگر شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن هم نیاز دارید.

در کلاس زبان این چهار مهارت اصلی به همراه لغات و دستور زبان به صورت همزمان و در قالب یک کتاب به شما آموزش داده می شود که در اصطلاح به آنها کورس بوک گفته میشود. اما کورس بوک ها به گونه ای طراحی شده اند که شما برای یادگیری آنها به یک معلم نیاز دارید. در مقابل کورس بوک ها ما کتاب های مهارت محور رو داریم که هر کدام از آنها فقط بر روی یک مهارت خاصی و یا دو مهارت مرتبط به هم تمرکز می کنند. این کتاب ها به گونه ای طراحی شده اند که برای مطالعه آنها نیازی به معلم نباشد. ما در این پکیج تعدادی از این کتاب ها را انتخاب کرده ایم تا شما بتوانید این سوال که ” چه کتابی را بخوانم؟” را کنار بگذارید و شروع به مطالعه بی درد سر زبان بکنید.

این پکیج شامل چه کتاب هایی می شود؟

  1. Oxford Word skills: این کتاب به شما کمک می کند تا لغات مورد نیاز برای عبور از سطح متسوطه به سطح پیشرفته را به خوبی و به آسانی فرا بگیرید. این کتاب تمرین ها و تصاویر متنوعی داره که به افزایش یادیگری شما کمک میکنه.
  2. Grammar in Use intermediate: این کتاب با زبانی ساده به شما دستور زبان مورد نیازتون رو یاد میده. کار با این کتاب خیلی خیلی ساده است و داخل اون میتونید مثال ها و تمرین های مختلفی رو پیدا کنید. همچنین بسیاری از زمان ها در این کتاب با هم مقایسه میشن تا درصورتی که کاربرد یک زمان رو خوب نفهمیدید به راحتی بتونید فرق دو زمان رو بفهمید و کاربرد های اونها رو از هم متمایز کنید.
  3. Tactics for listening: این کتاب روی مهارت شنیداری شما کار میکنه. همه مکالماتی که در این کتاب می شنوید مکالماتی هستن که توی موقعیت های روزمره ممکنه با اون ها مواجه بشید و با یک تیر چند نشون می زنید. هم مهارت شنیداری خودتون رو تقویت می کنید و هم با مکالماتی که به طور روزمره ممکنه از اون ها استفاده کنید آشنا می شید و میتونید اون ساختار ها رو حفظ کنید.
  4. Person to person: در این کتاب هم متوانید خیلی از ساختار های روزمره و بدرد بخور زبان را یادبگیرید. این کتاب بر روی مهارت صحبت کردن شما کار می کند.
  5. Active Reading: این کتاب روی مهارت خواندن شما کار می کند. هدف این کتاب و در کل این مهارت این نیست که شما بتوانید یک کتاب را خوب رو خوانی کنید. هدف این مهارت این است که درک شما از متنی که می خوانید بیشتر شود. این مهارت در کنار مهارت شنیداری به شما کمک می کند تا به طور کلی درک خود را از زبان بالا ببرید و از دل ساختار هایی که می خوانید یا می شنوید منظور گوینده یا نویسنده را بیرون بکشید.
  6. Longman Handy Learner’s Dictionary of American English: مهم ترین ابزار یک زبان آموز یک فرهنگ لغت خوب است که این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که ما می توانیم به شما پیشنهاد دهیم. این کتاب شامل توضیحات کلمه به زبان انگلیسی و معنی واژه ها به زبان فارسی است و میتوانید کمک خوبی به شما در مسیر یادگیری باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.