کتاب Handy Learner’s Dictionary Of American English

640/000 ریال

کتاب Handy Learner’s Dictionary Of American English یک فرهنگ جیبی انگلیسی-انگلیسی-فارسی ترجمه‌ی دکتر علی‌اصغر ذو‌الفقاری می‌باشد. این فرهنگ حاوی کلمات، ترکیبات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی فارسی و انگلیسی و تلفظ می‌باشد. این دیکشنری برای سطح زبانی Intermediate طراحی شده است.

در مسیر یادگیری زبان انگلیسی زبان‌آموزان باید بتوانند زمانی که معنای کلمه ای را نمی دانند، بدون نیاز به کمک مدرس معنا را پیدا کنند. این موضوع در تسریع روند یادگیری انگلیسی به آن‌ها کمک زیادی خواهد کرد. دیکشنری‌ها و یا فرهنگ‌های لغت نیز در همین راستا به نگارش درآمده‌اند.

یک دیکشنری خوب، شما را در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد؛ زیرا لغت‌های جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند. از ویژگی‌های حائز اهمیت این دیکشنری دو زبانه بودن آن است. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، اما از آن جایی که مخاطبان این کتاب در زبان انگلیسی تسلط زیادی ندارند، ممکن است به معانی ساده‌ی کلمات به زبان مادری خود نیاز پیدا کنند. یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic نوشته شده در دیکشنری، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا words stress آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.