کتاب Collins Vocabulary for IELTS

138/000 ریال

کتاب Collins Vocabulary For IELTS نوشته‌ی Anneli Williams، کتابی برای تقویت دایره‌ی واژگان است مخاطبان این کتاب داوطلبین و علاقه‌مندان آزمون آیلتس می‌باشند.

آزمون آیلتس دارای چهار بخش Listening، Reading، Writing و Speaking است. با این‌که واژگان(Vocabulary) از بخش‌های اصلی آیلتس محسوب نمی‌شود اما به طور غیرمستقیم بر ۴ بخش اصلی تاثیرگذار است. داوطلبی که دارای دایره‌ی لغات بیشتری باشد در مکالمه از کلماتی با رنج وسیع‌تر استفاده کرده و در درک مطلب از متن آگاهی بیشتری خواهد داشت. همچنین در بخش نوشتن، از کلمات به شکل اصولی و استاندارد استفاده کرده و با آگاهی از معانی مختلف کلمات، فایل‌های صوتی را بهتر متوجه شوند.

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون IELTS یا International English Language Testing System یکی از معتبرترین آزمون‌های ارزیابی زبان انگلیسی در جهان است. این آزمون در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی و نزدیک به ۱۳۵ کشور دنیا برگزار می‌شود. داوطلبین می‌توانند با در دست داشتن حداقل نمره‌ی قبولی (براساس معیار‌های دانشگاه) برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنند. این آزمون که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، British council  و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود در دانشگاه‌هایی نظیر کمبریج، آکسفورد و هاروارد قابل استناد است.

امتحان آیلتس بر اساس چهار مهارت اصلی، داوطلبین را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و این مهارت‌ها به ترتیب برگزاری در آزمون، شامل بخش Listening(شنیداری)،Reading (خواندن)،Writing (نوشتن) و Speaking (گفتاری) می‌باشد.

بخش آخر(Speaking) آیلتس با توجه به زمان برگزاری آزمون معمولا بعد از آزمون برگزار می‌شود.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(iso) دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip)

در انبار موجود نمی باشد