پکیج (رحلی) دوره کامل American Family and Friends 3 2nd edition

1/650/000 ریال

American Family and Friends 2nd Edition 3

900/000 ریال 450/000 ریال
صاف

Grammar Friends 3

450/000 ریال 225/000 ریال
صاف

Oxford Primary Skills: Reading and Writing American 3

300/000 ریال 150/000 ریال
صاف

کتاب Family and Friends 3 Readers Two Kites

200/000 ریال 100/000 ریال

کتاب Family and Friends 3 Pinocchio

200/000 ریال 100/000 ریال

کتاب Family and Friends 3 Sindbad

200/000 ریال 100/000 ریال

Snow White and the Seven Dwarfs Family and Friends 3

200/000 ریال 100/000 ریال
دوره کامل American Family and Friends 3 2nd edition
پکیج (رحلی) دوره کامل American Family and Friends 3 2nd edition

1/650/000 ریال

شناسه محصول: B1019 دسته: , برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پکیج دوره کامل American Family and Friends 3 2nd edition

 

توضیحات پکیج:

پکیج دوره کامل American Family and Friends 3 2nd edition  شامل 8 کتاب است که عبارتند از:

 

توضیحات کتاب American Family and Friends 3 2nd edition:

دوره کامل American Family and Friends 3 2nd edition از مجموعه‌های موردعلاقه معلمان استساختار صریح و شفاف، سیلابس دقیق، سانگها و داستان‌ها، آن را به یکی از کتاب‌های محبوب برای کودکان و معلمان تبدیل کرده است.

 تفاوت ویرایش اول کتاب با ویرایش اول این مجموعه وجود بخش‌های Fluency Time در انتهای هر درس است؛ که به زبان‌آموز و معلم زمان و فرصت بیشتری برای صحبت کردن می‌دهد. همچنین مزیت دیگر این ویرایش وجود ویدئوهای آموزشی است. یکی دیگر از ویژگی‌های متمایزکننده این مجموعه بخش Cross-Curricular است که کاربرد زبان را به‌صورت طبیعی و در دنیای واقعی نشان می‌دهد در این قسمت زبان آموزان می‌توانند مطالب جدید را از طریق ارائه موضوعات انگیزشی یاد بگیرند.

بخش Skills Time برنامه مهارتی بسیار سازماندهی‌شده‌ای را فراهم می‌کند و مهارت گفتاری و شنیداری زبان‌آموز را به‌صورت مستمر تقویت می‌کند. محتوای جدید و به‌روز شده این ویرایش به شکلی است که زبان آموزان را با موضوعاتی که دقیقاً مناسب رده سنی آن‌هاست  و در زندگی روزمره با آن مواجه هستند درگیر می‌کند که این امر اشتیاق آن‌ها برای انگلیسی صحبت کردن را دوچندان می‌کند؛ و معلم را در دستیابی به این هدف که هدف اصلی او از کلاس است، یاری می‌کند.

توضیحات کتاب  Grammar Friend

مجموعه Grammar Friends یک مجموعه آموزشی دستور زبان انگلیسی برای کودکان است و کودکان را با فرم، کاربرد و معنی ساختارهای زبان انگلیسی به زبانی ساده آشنا می‌کند. این کتاب‌ها به‌گونه‌ای نوشته‌شده‌اند که با برنامه درسی مجموعه Family and Friends تطابق داشته باشند اما می‌توان آن‌ها را به‌عنوان کتاب تکمیلی برای هر دوره آموزشی زبان در سطوح ابتدایی استفاده کرد.

توضیحات کتاب Oxford Primary Skills: Reading and writing 

کتاب‌های Oxford Primary Skills از دیگر کتاب‌هایی هستند که در دوره کامل American Family and Friends 3 2nd edition وجود دارند.  این مجموعه شامل 6 کتاب برای کودکان است و هرکدام از این کتاب‌ها به‌طور جداگانه برای لهجه‌های آمریکایی و بریتانیایی موجود است.  زبان آموزان با این کتاب‌ها می‌توانند مهارت‌های خواندن خود را با استفاده از متن‌های واقعی از منابع مختلف شامل اینترنت و مجلات تقویت کنند.

همچنین فعالیت‌های نوشتاری این مجموعه  به زبان آموزان این فرصت را می‌دهند تا متن‌های واقعی در قالب‌های مختلف شامل ایمیل و خاطرات در مورد خودشان بنویسند. همچنین هر درس شامل لغاتی می‌شود که می‌تواند به زبان آموزان برای تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن کمک کند. مجموعه  به زبان آموزان این فرصت را می‌دهند تا متن‌های واقعی در قالب‌های مختلف شامل ایمیل و خاطرات در مورد خودشان بنویسند. همچنین هر درس شامل لغاتی می‌شود که می‌تواند به زبان آموزان برای تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن کمک کند.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.