کتاب Perrine’s Literature 3 13th Edition

900/000 ریال

کتاب  Perrine’s Literature 3 جلد سوم مجموعه سه جلدی Perrine’s Literature است. در هر جلد به یکی از بخش‌های ادبیات انگلیسی پرداخته شده و مثال‌هایی در کتاب آورده شده. کتاب Perrine’s Literature یکی از مهم‌ترین منابع برای دانشجویان رشته ادبیات انگلیسی می‌باشد. زیرا در این کتب علاوه بر توضیح روان و جامع مباحث، مثال‌های مناسب و فاخری برای فهم بهتر دانشجو وجود دارد.

در جلد سوم مطلب مورد بحث درباره‌ی ادبیات نمایشی است. به مطالبی همچون ارزش تائتر، ارزش‌گذاری نمایشنامه،ژانر و… می‌پردازد و جان‌مایه‌ی قوانین نوشتن نمایشنامه –کوتاه و بلند- را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. علاوه بر مثال‌های ارزشمند هر درس، انتهای کتاب‌، نمایشنامه‌هایی برای مطالعه بیشتر برای دانشجو قرار دارد تا به نحوی در مطالعات و کسب تجربه دانشجو در این حیطه سهیم باشد.

کتاب Perrine's Literature 3
کتاب Perrine’s Literature 3 13th Edition

900/000 ریال

توضیحات کتاب کتاب  Perrine’s Literature 3

کتاب  Perrine’s Literature 3 جلد سوم مجموعه سه جلدی Perrine’s Literature است.

کتاب  Perrine’s Literature 3  برای ورود به دنیای آثار فاخر ادبی مناسب است.

در هر جلد به یکی از بخش‌های ادبیات انگلیسی پرداخته شده و مثال‌هایی در کتاب آورده شده. کتاب Perrine’s Literature یکی از مهم‌ترین منابع برای دانشجویان رشته ادبیات انگلیسی می‌باشد.

زیرا در این کتب علاوه بر توضیح روان و جامع مباحث، مثال‌های مناسب و فاخری برای فهم بهتر دانشجو وجود دارد.

در جلد سوم مطلب مورد بحث درباره‌ی ادبیات نمایشی است.

به مطالبی همچون ارزش تائتر، ارزش‌گذاری نمایشنامه،ژانر و… می‌پردازد و جان‌مایه‌ی قوانین نوشتن نمایشنامه –کوتاه و بلند- را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.

علاوه بر مثال‌های ارزشمند هر درس، انتهای کتاب‌، نمایشنامه‌هایی برای مطالعه بیشتر برای دانشجو قرار دارد تا به نحوی در مطالعات و کسب تجربه دانشجو در این حیطه سهیم باشد.

ساختار کتاب Perrine’s Literature 3

کتاب  Perrine’s Literature 3 در 3  فصل تمام جوانب ادبیات نمایشی را سنجیده و مورد تحلیل و بررسی جزء به جزء قرار می‌دهد. در هر فصل متناسب با موضوع مورد بررسی شعر یا اشعاری برای نمونه قرار داده، اما فقط به همین اکتفا نکرده و در انتهای کتاب نمایشنامه‌های بیشتری وجود دارد تا دانشجو اِشراف بیشتری به موضوع پیدا کند.

عنوان فصول بدین شرح است:

  • The Nature of Drama
  • Realistic and Nonrealistic Drama
  • Tragedy & Comedy

شایان به ذکراست که هر بخش تقریبا به هشت  الی نه  بخش تقسیم شده که سه الی چهار بخش ازین قسمت‌ها به نمایشنامه‌هایی که به‌عنوان نمونه در کتاب وجود دارد اختصاص دارد. با مطالعه دقیق این کتاب و توجه به نکات مهم ذکر شده در آن تسلط قابل ملاحظه‌ای به ادبیات انگلیسی به دست می‌آورید. توصیه می‌شود نمونه‌ها را با مطالبی ک در هر فصل آموختید بسنجید تا آموخته‌ها در ذهنتان تثبیت شده و همچنین درصد حدودی از آموخته‌های خود به دست آورید.

کتب مرتبط

وزن 654 g
موضوع

Academic, Litreture, دانشگاهی

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Academic

ناشر اصلی

CENGAGE Learning

نویسنده

Greg Johanson, Thomas R. Arp

سال انتشار

2018

شابک / ISBN

9781305971037

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

499

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

تک رنگ (سیاه و سفید)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.