IELTS Write Right

کتاب IELTS Write Right با هدف تقویت مهارت writing برای داوطلبین آزمون آیلتس به نگارش درآمده است.

کتاب IELTS Write Right  با بیان جزئیات کم‌نظیری به تشریح استراتژی‌های مهارت نوشتن و نکاتی در جهت بالا بردن نمره‌ی آیلتس می‌پردازد.

کتاب IELTS Write Right  با گردآوری مدل‌های مختلف متن (writing sample) باعث می‌شود تا شرکت‌کنندگان آزمون آیلتس با نحوه‌ی ‌برگزاری آزمون و مدل سوالات آشنا ‌شوند.

شناسه محصول: 116370

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/500/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب IELTS Write Right

کتاب IELTS Write Right با هدف تقویت مهارت writing برای داوطلبین آزمون آیلتس به نگارش درآمده است.

کتاب IELTS Write Right  با بیان جزئیات کم‌نظیری به تشریح استراتژی‌های مهارت نوشتن و نکاتی در جهت بالا بردن نمره‌ی آیلتس می‌پردازد.

کتاب IELTS Write Right  با گردآوری مدل‌های مختلف متن (writing sample) باعث می‌شود تا شرکت‌کنندگان آزمون آیلتس با نحوه‌ی ‌برگزاری آزمون و مدل سوالات آشنا ‌شوند.

متون نمونه‌ دارای سطح علمی بسیار پیشرفته‌اند. کتاب IELTS Write Right موضوعات و شیوه‌ی صحیح نگارش را به مخاطبان می‌آموزد. این کتاب با به کارگیری دایره وسیعی از واژگان ضروری، عبارات و هم‌آیندها (collocation) سطح زبانی مخاطبان را افزایش داده و به روش غیر مستقیم بر مهارت‌های Listening و Speaking آن‌ها تاثیر می‌گذارند.

ساختار کتاب IELTS Write Right

کتاب IELTS Write Right در ابتدا درباره‌ی مدل‌های مختلف سوالات توضیحاتی را به مخاطبان ارائه کرده و در ادامه، سوالاتی مطرح شده و پاسخ‌هایی در مدل‌های گوناگون برای کسب نمرات مختلف آورده شده است. همچنین نمونه جملات گوناگونی که به نمرات ۵، ۶ و ۷ منتهی می‌شود به طور مجزا تشریح شده است. بخش بعدی لیستی از واژگان مرتبط با بخش writing در سه سطح Basic، Intermediate و Advanced به مخاطبان ارائه شده و تست‌هایی به همراه پاسخنامه در ادامه آورده شده است.

این ساختار برای انواع مدل‌های سوالات آزمون آیلتس نظیر بخش‌های زیر آورده شده است:

 • Line Graph
 • LINE GRAPH AND PIE CHART
 • PIE CHART
 • TABLE AND PIE CHART
 • TABLE
 • Column Graph

 

در مورد آزمون IELTS:

آزمون آیلتس IELTS یکی از معتبرترین آزمون‌های جهان است که در اکثر کشورها و دانشگاه‌ها از اعتبار بالایی برخوردار است.

امتحان آیلتس در چهار مهارت مختلف، شرکت‌کنندگان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد؛ این مهارت‌ها به ترتیب برگزاری در آزمون شامل Listening  (شنیداری)،Reading  (خواندن)، Writing  (نوشتاری) و speaking (گفتاری) هستند.

سیستم سنجش نمرات در آزمون آیلتس در بازه‌ای از 1 تا 9 است؛ در آزمون آیلتس واژه‌ای به نام “نمره‌ی قبولی” تعریف نشده است و نمره‌ی کسب شده توسط شما، گواهی‌ست بر میزان دانش زبانی شما.

 • معرفی بخش Listening آزمون IELTS:

در آزمون آیلتس همواره سوالاتی که در Listening وجود دارد، بخش‌های وسیعی از مهارت شنیداری شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. مانند این‌که آیا شما توانایی درک ایده‌ی اصلی، جزییات، نظر شخص یا اشخاص در حال صحبت، هدف از بیان مطلبی خاص و همچنین لهجه و گویش‌های مرسوم زبان انگلیسی را دارا هستید یا خیر؟ به همین دلیل، سوالات Listening آیلتس طیف متنوعی از سوالات را در بر گرفته تا تمامی این موارد پوشش داده شود. ارزیابی توانایی Listening در آزمون آکادمیک و جنرال یکسان می‌باشد.

 • معرفی بخش Reading آزمون IELTS:

مدت زمان بخش Reading آزمون آیلتس 60 دقیقه بوده و شامل سه متن برگرفته از مجلات، روزنامه‌ها، کتاب‌ها، تبلیغات، اطلاعیه‌ها و کتاب‌های راهنما بوده و معمولا حاوی تصاویر، نمودار یا جدول‌ می‌باشند. کوتاهی و بلندی این متون از حدود 500 تا 1000 کلمه متغیر است. مجموع این سه قسمت جمعا بین 1500 تا 2500 کلمه می‌باشد. هر قسمت reading دارای چندین نوع سؤال مختلف بوده که ممکن است قبل یا بعد از متن قرار بگیرند. اغلب متون و سوالات با خواندن قسمت 1 تا 3 دشوارتر می شوند.

 • معرفی بخش Writing آزمون IELTS:

مدت زمان بخش Writing آزمون آیلتس 60 دقیقه بوده و در این بخش، توانایی نگارش شما در دو موضوع و سبک کاملا متفاوت سنجیده می‌شود. شما باید در یک بازه‌ی زمانی مشخص و نسبتا کوتاه، به هر دو Task پاسخ دهید. سبک نوشتار تسک ۱ و ۲ باید آکادمیک و نیمه رسمی باشد. بخش نوشتاری آیلتس دو تمرین دارد که باید برای تمرین اول، حداقل ۱۵۰ کلمه و برای تمرین دوم ۲۵۰ کلمه بنویسید.

معرفی بخش Speaking آزمون IELTS:

بر خلاف برداشت عموم آزمون speaking آیلتس یک مکالمه‌ی معمولی نیست، بلکه یک مصاحبه‌ی رسمی با مسئول امتحان -Examiner- می‌باشد. این بخش تنها ۱۱ تا ۱۴ دقیقه به طول می‌انجامد و کل آزمون نیز ضبط می‌شود. بخش Speaking به 3 بخش تقسیم می‌شود:

 • بخش یکم: شما به سوالات معمولی و عمومی مثل شغل، خانواده، محل زندگی و … جواب می‌دهید.
 • بخش دوم: در این قسمت مسئول امتحان -Examiner- به شما یک سوال مشخص می‌دهد و شما یک دقیقه فرصت دارید تا به آن فکر کنید و سپس، 1 تا 2 دقیقه در مورد سوال صحبت کنید.
 • بخش سوم: مسئول امتحان -Examiner- در رابطه با سوال بخش دوم از شما سوالاتی می‌پرسد.

۴ معیار ارزیابی در آزمون اسپیکینگ وجود دارد:

 • تعداد و تنوع گرامری شما و درستی استفاده از آن‌ها
 • روان صحبت کردن و اتصال ایده‌ها
 • واژه‌هایی که استفاده می‌کنید
 • تلفظ

 

کتب مرتبط با کتاب IELTS Write Right

برای مطالعه توضیحات تکمیلی درمورد کتاب IELTS Write Right اینجا کلیک کنید.

موضوع

IELTS, آزمون آیلتس

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Intermediate, Upper Intermediate

CEFR

B1-B2

لهجه

American

پاسخ نامه

دارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

دارد

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.