First Friends 2nd Edition 2

کتاب First Friends 2nd Edition 2 یکی از محبوب‌ترین سری کتب First Friend منتشر شده توسط انتشارات آکسفورد می‌باشد. این مجموعه برای رده‌ی سنی کودکان و خردسالان طراحی شده است.

موضوعات ارائه شده در این کتاب همگی از موضوعات جذاب و کودکانه تشکیل شده و برای این رده‌ی سنی به‌خصوص قابل لمس است. سطح این مجموعه Elementary می‌باشد که زبان‌آموزان را برای ورود به سطوح بالاتر آماده می‌سازد. این دوره شامل ۲ سطح بوده و به خاطر رویکرد ابتکاری خود مورد استقبال قرار گرفته است.

ویژگی‌های کتاب

 • موضوع و محتوای آموزشی با توجه به علایق، سن و شرایط زندگی زبان‌آموزان
 • تشویق به مشارکت به وسیله‌‍‌ی فعالیت‌های جذاب
 • حاوی فایل‌های صوتی با لهجه‌‌‌ی بریتیش
 • توسعه یافتن بخش واژگان
 • تشویق زبان‌آموزان به تقویت و تمرین تحلیل‌گری و تفکر منتقدانه از ابتدای کودکی
(دیدگاه 1 کاربر)
شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

900/000 
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب First Friends 2nd Edition 2

کتاب First Friends 2nd Edition 2 یکی از محبوب‌ترین سری کتب First Friend منتشر شده توسط انتشارات آکسفورد می‌باشد. این مجموعه برای رده‌ی سنی کودکان و خردسالان طراحی شده است.

موضوعات ارائه شده در کتاب First Friends 2nd Edition 2 همگی از موضوعات جذاب و کودکانه تشکیل شده و برای این رده‌ی سنی به‌خصوص قابل لمس است. سطح این مجموعه Elementary می‌باشد که زبان‌آموزان را برای ورود به سطوح بالاتر آماده می‌سازد. این دوره شامل ۲ سطح بوده و به خاطر رویکرد ابتکاری خود مورد استقبال قرار گرفته است.

ویژگی‌های کتاب First Friends 2nd Edition 2

 • موضوع و محتوای آموزشی با توجه به علایق، سن و شرایط زندگی زبان‌آموزان
 • تشویق به مشارکت به وسیله‌‍‌ی فعالیت‌های جذاب
 • حاوی فایل‌های صوتی با لهجه‌‌‌ی بریتیش
 • توسعه یافتن بخش واژگان
 • تشویق زبان‌آموزان به تقویت و تمرین تحلیل‌گری و تفکر منتقدانه از ابتدای کودکی

ساختار کتاب First Friends 2nd Edition 2

کتاب First Friends 2nd Edition 2 شامل ‍۱۰ درس یا Unit می‌باشد. هر یک از درس‌های این کتاب از ۶ بخش تشکیل شده که مجموعا به تقویت چهارت مهارت اصلی Speaking ،Listening ،Writing و Reading منجر می‌شود.

 • Vocabulary

در این قسمت با مجموعه‌ای از لغات جدید در قالب تصاویر آشنا می‌شویم. آموزش واژگان جدید با شیوه‌ای جذاب و همراه با تصاویر، ضمن افزایش بازدهی زبان‌آموزی، فرآیند یادگیری را جذاب‌تر می‌کند.

 • Structure

در این بخش واژگان فراگرفته شده در قسمت قبل به صورت عملی و در جملات کوتاه و آسان اما کاربردی به کودکان آموزش داده می‌شوند. کودکان در این بخش با نحوه‌ی به‌کاربردن کلمات در جمله آشنا می‌شوند.

 • Letters and Phonics

در هر یک از درس‌های کتاب First Friends 2nd Edition 2 با توجه به میزان پیشرفت زبان‌آموزان، تعدادی حروف الفبا آموزش داده می‌شود.

 • Values and Everyday English

در بستری از تصاویر و عکس‌ها مکالماتی شکل گرفته می‌شود. این مکالمات همچون بخش Structure کاربرد کلمات در جمله یاد را می‌گیرند.

 • Numbers

در تمام نسخه‌های این سری دو جلدی تمام اعداد از ۰ تا ۱۰۰ به مخاطبان ارائه شده است.

 • Songs and Projects

فعالیت‌های مرتبط با بازی و سرگرمی کودکان مانند سرود و شعرخوانی از مهم‌ترین ویژگی‌های جذاب کتاب First Friends 2nd Edition 2 می‌باشد

کتاب آموزشی یا Course Book چیست؟

Course Book به کتابی گفته می‌شود که بر اساس استانداردهای آموزشی و با توجه به انواع سطوح زبان با هدف آموزش زبان خارجی طراحی شده است.

کتاب‌های آموزشی غالبا بر اساس اصولی تنظیم می‌شوند تا روش‌های مختلف فراگیری را با توجه به رده سنی‌های متفاوت پوشش دهند.

تقسیم‌بندی کتاب‌های آموزشی طبق رده‌ی سنی، به چهار دسته‌ی اصلی تفکیک می‌شود: خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان.

فواید آموزش یادگیری زبان دوم:

فراگیری زبان دوم یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مفید در زندگی هر فرد می‌باشد. این فعالیت مزایای زیادی داشته که با توجه به سن فراگیری اهمیت آن متفاوت خواهد بود.

اولین فایده‌ی یادگیری زبان دوم تقویت ذهن و مغز است. یادگیری یک فرآیند پیچیده بوده که باعث می‌شود قسمت‌های مختلف مغز درگیر شده و به‌طور سیستماتیک و هم‌زمان، در ارتباط با هم‌دیگر به فعالیت بپردازند.

دومین مزیت فراگیری زبان، بهبود حافظه می‌باشد. زبان‌آموزان با تمرین و تکرار واژگان، گرامر (دستور زبان)  و مباحث آموزشی متفاوت، آن بخش مربوط به حافظه در مغز را بهبود می‌دهند.

فایده‌ی بعدی یادگیری زبان دوم، افزایش فرصت‌های شغلی و تحصیلی در کشورهای متفاوت است. بسیاری از موقعیت‌های شغلی و آگهی‌های استخدامی در خارج از کشور به دنبال نیروی انسانی با ارزش‌اند، لذا متقاضیان این فرصت‌های شغلی و تحصیلی نیازمند آگاهی از زبان کشور مقصد هستند.

گسترش توانایی هر فرد باعث افزایش اعتماد به نفس و -در طولانی مدت- افزایش عزت نفس را به دنبال دارد.

اما اگر بخواهیم از مهم‌ترین مزایای یادگیری زبان صحبت کنیم؛ ایجاد برقرای ارتباط میان انسان‌ها از اصلی‌ترین آن‌هاست. انسان‌ها برای برقراری ارتباط نیازمند زبانی مشترک به منظور بیان منظورات خود می‌باشند. این زبان مشترک علاوه بر برقراری ارتباط، باعث می‌شود تا مردم با فرهنگ‌های مختلف سراسر دنیا آشنا شده و درک خود از جهان را افزایش دهند.

به طور کلی تحقیقات نشان‌داده که افرادی که به بیش از یک زبان صحبت می‌کنند مهارت‌های حافظه، حل مسئله و تفکر انتقادی، تمرکز بیشتر، توانایی انجام چند کار همزمان -multi tasking- و مهارت شنیداری بهتری دارند.

ویژگی‌های کتاب‌های آموزشی کودکان چیست؟

آموزش به کودکان دارای متد و شیوه‌ای خاص بوده که با آموزش برای بزرگسالان متفاوت است. آموزش به کودکان معمولا یک فرایند مستمر با میزان جلسات کوتاه می‌باشد. مغوله‌ای که در آموزش به کودکان دارای اهمیت است، قرار دادن آن‌ها در کلاس‌هایی‌ست که زبان‌آموزان آن غالبا از گروه سنی یکسانی برخودارند.

در طول آموزش به کودکان، مدرسان باید با روحیات کودکان آگاه بوده و بدانند که جلب توجه کودکان -برای یادگیری هدفمند- دشوار می‌باشد. به منظور حل این مشکل، مدرسان باید از شیوه‌های تدریس همراه با بازی استفاده کنند. این بازی‌ها اگر در قالب فعالیت جسمانی باشند، اثرگذارتر بوده و فرایند یادگیری را برای آن‌ها عمیق‌تر می‌سازد.

وسایل کمک آموزشی مانند فلش‌کارت‌ها، از شیوه‌های آموزش به کودکان بوده و یادگیری، خلاقیت و نیز مهارت‌های اجتماعی آن‌ها را افزایش می‌دهد. همچنین شعر و آواز باعث شاد شدن کلاس‌های درسی و ماندگاری دائمی آن در ذهن کودکان می‌شود.

مدرسین، مادران و مربیانی که با کودکان در ارتباط‌اند، با به‌کارگیری این شیوه و تکنیک‌ها حداکثر بازدهی در یادگیری را ایجاد خواهند کرد.

کتب مرتبط با کتاب First Friends 2nd Edition 2

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب First Friends 2nd Edition 2 اینجا کلیک کنید.

وزن 382 گرم
موضوع

آموزشی

رده سنی

کودکان

سطح

Elementary

CEFR

A1-A2

لهجه

British

ناشر اصلی

Oxford

نویسنده

Susan Iannuzzi

ویرایش

دوم

سال انتشار

2014

شابک کتاب دانش آموز

9780194432474

شابک کتاب کار

9780194432504

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ کتاب دانش آموز

گلاسه

جنس کاغذ کتاب کار

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

63

تعداد صفحات کتاب کار

79

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

دو رنگ

انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

جنس کاغذ

گلاسه

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

4
1 نقد و بررسی
0
1
0
0
0

1 دیدگاه برای First Friends 2nd Edition 2

پاکسازی فیلتر
 1. noroozi2001

  لطفا کتابو سریع تر موجود کنین
  باتشکر

  0
  0

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.