English Phrasal Verbs In Use 2nd Edition Intermediate

510/000 ریال

کتاب English Phrasal Verbs In Use 2nd Edition Intermediate یکی از بهترین کتاب‌ها در جهت آموزش افعال مرکب یا Phrasal Verb می‌باشد. این کتاب نوشته‌‎ی Michael McCarthy و Felicity O’Dell و توسط انتشارات معتبر Cambridge منتشر شده است.

افعال مرکب فعل‌هایی هستند که معمولا از یک فعل اصلی به همراه یک یا دو جز (Particle) مانند حرف اضافه یا قید ساخته می‌شوند. معنی و کاربرد Phrasal Verb معمولا با فعل اصلی تفاوت داشته و گاهی هم هیچ ربطی به آن ندارد.کلمات در زبان انگلیسی معانی گوناگونی دارند. برای مثال، فعلی مثل Put را در نظر بگیرید؛ معمولا وقتی کلمه Put را می‌شنویم، معنی گذاشتن یا  قرار دادن چیزی در جایی به ذهن ما می‌رسد. با این حال، با افزودن حروف اضافه‌ای مثل out یا off به آن، می‌توانیم افعال مرکبی بسازیم که معنی‌شان هیچ ربطی به معنی اولیه‌ی فعل Put ندارد.

سری English Phrasal Verbs In Use دارای دو سطح Intermediate برای سطوح زبانی B1 و B2 و همچنین سطح Advanced برای سطح C1 و C2 می‌باشد. شیوه‌ی تدریس این کتاب به گونه‌ایست که افعال مرکب را در بافت متنی یا Context به مخاطبان آموزش می‌دهد؛ به همین دلیل، آن‌ها علاوه بر فراگیری معنی هر Phrasal Verb، با نحوه‌ی به‌کارگیری آن در جمله آشنا نیز می‌شوند.

کتاب English Phrasal Verbs In Use Intermediate به بررسی بیش از هزار فعل مرکب می‌پردازد. کتاب همچنین به گونه‌ای طراحی شده که هم برای مطالعه به صورت Self-Study و هم جهت استفاده در کلاس‌های درسی به عنوان کتاب مکمل یا Supplement Book می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.