فرهنگ مدیریت انگلیسی-فارسی رهنما

2/000/000 ریال

فرهنگ مدیریت انگلیسی-فارسی رهنما نوشته‌ی عباس یزدی توسط انتشارات رهنما منتشر شده است. این فرهنگ از معدود کتب بسیار مهم در زمینه‌ی مدیریت است. دیکشنری پیش‌رو شامل بیش از ۲۰۰۰۰ اصطلاح مدیریت در زمینه‌های مدیریت آموزشی، اداری، بازرگانی، دولتی، صنعتی و زمینه‌های وابسته می‌باشد. مخاطبان این فرهنگ دانشجویان رشته‌ی مدیریت، MBA و تمامی علاقه‌مندان به این رشته می‌باشند.

در مسیر یادگیری زبان انگلیسی، مخاطبان باید بتوانند زمانی که معنای کلمه‌ای را نمی‌دانستند بدون نیاز به کمک مدرس، آن را پیدا کنند. این موضوع در تسریع روند یادگیری انگلیسی به آن‌ها کمک زیادی خواهد کرد. در همین راستا دیکشنری‌ها و یا فرهنگ‌های لغت به نگارش درآمده‌اند.

گسترش و توسعه روزافزون موسسات و سازمان‌های مختلف خصوصی و عمومی، و همچنین رقابت بین آن‌ها، سبب گردیده که این سازمان‌ها برای دستیابی به اهداف خود از هیچ تلاشی دریغ ننموده و پیوسته در حال جمع‌آوری اطلاعات جدید و توسعه‌ی کار خود باشند. در این بین، مدیرانی موفق خواهند بود که نه تنها در کشور خود بلکه در سایر کشور‌ها نیز فعالیت‌های خود را ترویج دهند. زبان انگلیسی، زبان اصلی دنیای تجارت است و بسیاری از معاملات جهانی به وسیله‌ی این زبان انجام می‌شود.

این فرهنگ عصاره‌ی کلیه منابع فارسی و انگلیسی موجود و در دسترس است و لیست تمامی آن‌ها در بخش منابع و ماخذ آمده است.