فرهنگ حسابداری دو سویه رهنما فارسی-انگلیسی، انگلیسی-فارسی

800/000 ریال

فرهنگ حسابداری دو سویه رهنما فارسی-انگلیسی، انگلیسی-فارسی نوشته‌ی مهدی نعمت‌اللهی، پیمان جابری و جمیله توانا توسط انتشارات رهنما منتشر شده است. این فرهنگ با ویژگی مهم دو سویه بودن، دسترسی به واژگان را هم از انگلیسی و هم از فارسی برای مخاطبان تسهیل بخشیده است.

اگر می‌خواهید با مهمترین اصطلاحات و اختصارات در حسابداری آشنا شوید، نیازمند به یک فرهنگ جامع و غنی در این زمینه می‌باشید. اصطلاحات در این دیکشنری از مراجع معتبر گردآوری و سعی‌ شده بهترین ترجمه برای هر اصطلاح انتخاب شود.

یک دیکشنری خوب، شما را در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد؛ زیرا لغات جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به‌کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری زبان دوم، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، زیرا آن‌ها باید بتوانند معانی ناشناخته را به وسیله‌ی همان زبان متوجه شوند. یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic نوشته شده در دیکشنری، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا words stress نیز آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.